زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا روشی برای تست سیستم ارشد مجازی هست؟

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان.
همونطور که میدونید تو سایت شهید بهشتی زده که کلاسها آنلاینه.
میخواستم ببینم روشی نیست که ما سیستم را تست کنیم ببینیم با سرعت اینترنت فعلیمون مشکل داره یا نه.
دانشگهای دیگه که سیستم مجازی دارند هم نمیشه تست کرد؟
من از edge‌ ایرانسل استفاده میکنم ولی سرعتش کم و زیاد میشه. واسه همین می ترسم کلاسها را از دست بدم. وایرلس ۲۵۶ را هم پرسیدم گفت share و ممکنه دز ساعات اداری سرعت پایین باشه.
اگر امکان تست وجود داشت خیلی خوب بود.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
با سلام!من تو نتایج نهایی که اومد پیام نور مجازی تهران نرم افزار قبول شدم!ولی توی نتایج نهایی مجازی سازمان سنجش(نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه ،مجازی‌، بین الملل و دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال۹۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که پونزدهم اومد دوباره اسمم مجازی شهید بهشتی در اومد!(اسمم تو خرداد هم اومده بود)!
میخواستم بدونم شما که قبول شدین اسمتون تو نتایج نهایی اومده یا بعد از اون تو اطلاعیه ۱۵ شهریور؟؟؟؟
و اینکه من تا الان ثبت نام نکردم اگه شنبه برم مشکلیه یا هنوز وقت واسه ثبت نام هست؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ق.ظ
فکر می کنم، ۱۵ شهریور فقط دوباره لینک قبلیه رو گذاشتن
کسی اطلاع دقیق در این مورد داره که این همون اعلام نتایج قبلیه یا جدیده؟
برام خیلی مهمه.........

لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
RE: آیا روشی برای تست سیستم ارشد مجازی هست؟
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ)nima63 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
همونطور که میدونید تو سایت شهید بهشتی زده که کلاسها آنلاینه.
میخواستم ببینم روشی نیست که ما سیستم را تست کنیم ببینیم با سرعت اینترنت فعلیمون مشکل داره یا نه.
دانشگهای دیگه که سیستم مجازی دارند هم نمیشه تست کرد؟
من از edge‌ ایرانسل استفاده میکنم ولی سرعتش کم و زیاد میشه. واسه همین می ترسم کلاسها را از دست بدم. وایرلس ۲۵۶ را هم پرسیدم گفت share و ممکنه دز ساعات اداری سرعت پایین باشه.
اگر امکان تست وجود داشت خیلی خوب بود.

با توجه به اینکه در مقطع ارشد تکالیف ترمی خیلی فشرده تره و شما باید حتما سر وقت و به موازات کلاس پیش برید توصیه میکنم فقط به امید اینترنت share شده نمونید‌، من مدتی در ساعات اداری اینترنت وایمکس ایرانسل رو تست کردم‌، بعضی وقتها قطعی داره‌، بعضی وقتها سرعت خیلی خیلی کند میشه و برای کلاسهای آنلاین‌، قابل اطمینان نیست‌، توصیه میکنم هزینه بیشتری کنید و اینترنت اختصاصی تهیه کنید تا با افت سرعت های ناگهانی مواجه نشید‌، کلا برای کلاسهای آنلاین اینترنت سیمی و ترجیحا اختصاصی( یا با نسبت اشتراک پایین )نسبت به اینترنت بی سیم و share شده ارجحیت داره‌، شما میتونید متناسب با بودجه خودتون
بهینه ترین حالت رو انتخاب کرده و هزینه کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima63

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۵۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۸۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۱,۸۴۱ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۳۴ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۶۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۶۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۹۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close