زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید
دوستان خواهش میکنم لحظه آخری توی تصمیمم کمکم کنید
ب نظرتون واقعا رفتن شهرستان دور مثل یزد و کرمانشاه و مشهد و ارومیه...با توجه ب اینکه شبانه هستن و هزینه داره بهتره؟؟؟؟؟ساکن تهرانم
یا برم غیرانتفاعی قم و کم هزینه کنم و راه نزدیکتر برم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
دوست عزیز به نظرم دانشگاهی که معتبر باشه حتی شبانه اش خیلی بهتر از غیرانتفاعی هستش
تصمیم با خودتونه
۲
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
RE: تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  دوست عزیز به نظرم دانشگاهی که معتبر باشه حتی شبانه اش خیلی بهتر از غیرانتفاعی هستش
تصمیم با خودتونه
ممنون حرفتون خیلی دلمو آرومتر کرد.خیلی نگرانم که ۲سال رفت و امد ب دانشگاه شبانه راه دور خیلی سخت باشه
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
شما دختر هستی ساکن تهران هستی (موقعیت زندگی شهر بزرگ و کار)
بخوای بری شبانه ( ترمی ۲/۵) کلی هزینه خوابگاه وغذا (اخرشم استاندارد خیلی پایین)
غربت و دوری از شهر و خانواده به جون بخری برای یه ارشد که اخرش اگه تخصص داشته باشی کار داری (تهران)
پس نمی ارزه.
بمون تهران زندگی بکن.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  ممنون حرفتون خیلی دلمو آرومتر کرد.خیلی نگرانم که ۲سال رفت و امد ب دانشگاه شبانه راه دور خیلی سخت باشه
راه دور کم ادم خم می کنه برا دخترا.. خیلی سخته
مبادا بزنی راه دور... اشتباه هست.. اصلا فرض کن روزانه هم باشه بازم نرو.. راه دور رفتن تو این شرایط که ارشد بگیری چندان تغییری ایجاد نمیشه اشتباهه! دانشگاه ازاد تهران بری بسیار به صرفه هست تا دولتی و شبانه شهرستان و دور
۵
۵
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ
با توجه به اینکه شبانه ها مدرک روزانه ها رو میگیرن ( یعنی جایی ذکر نمیشه شما شبانه بودید )، قطعا شبانه فردوسی و یزد ارزش داره
غیرانتفاعی رو هم قرار نیست رایگان بخونید و اونم هزینه داره و مدرکی با ارزش کم
اگه بخواید توی تهران باشید و کار کنید دیگه چرا ارشد بخونید؟؟
به نظر من یا شبانه فردوسی و یزد یا موندن توی تهران و کار
۱
۱
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه شبانه ها مدرک روزانه ها رو میگیرن ( یعنی جایی ذکر نمیشه شما شبانه بودید )، قطعا شبانه فردوسی و یزد ارزش داره
غیرانتفاعی رو هم قرار نیست رایگان بخونید و اونم هزینه داره و مدرکی با ارزش کم
اگه بخواید توی تهران باشید و کار کنید دیگه چرا ارشد بخونید؟؟
به نظر من یا شبانه فردوسی و یزد یا موندن توی تهران و کار
نظر شما اشتباه هست
دور رفتن اصلا ارزش نداره . صنعت ندارن اون دانشگاه ها.
حتی مهندسی نرم افزار صنعتی اصفهان هم صنعت نداره.
یه مشت تئوری جات هست.
اشتباه مشاوره ندین راه دور رفتن برای شبانه اصلا ارزش نداره.
تهران بودن ایشون رو بسیار موفق تر می کنه.
۲
۳
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
RE: تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نظر شما اشتباه هست
یه مشت تئوری جات هست.
نظری که با نظر شما تطبیق نداشته باشد اشتباه است؟Exclamation
شما تعیین کننده موفقیت افراد جامعه هستید؟ Exclamation
بنده نظرم را در مورد مدارک شبانه که اعتباری همچون روزانه دارد و مدرک غیرانتفاعی که ارزش چندانی ندارد گفتم! انتخاب نهایی بر عهده دوست عزیزمان است.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , ریحان
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نظر شما اشتباه هست
یه مشت تئوری جات هست.
نظری که با نظر شما تطبیق نداشته باشد اشتباه است؟Exclamation
شما تعیین کننده موفقیت افراد جامعه هستید؟ Exclamation
بنده نظرم را در مورد مدارک شبانه که اعتباری همچون روزانه دارد و مدرک غیرانتفاعی که ارزش چندانی ندارد گفتم! انتخاب نهایی بر عهده دوست عزیزمان است.

جامعه ایی که تو اون جوانان تحصیلکرده بی کار باشن
جامعه ایی که تو اون فقر و بیکاری تحصیلکرده ها موج بزنه
جامعه ایی که تو اون بازار کار و پیشرفت تو تهران بزرگ معنی بده
جامعه سالمی نیست جامعه بیماری هست.
جامعه ایی که پول و کار شما بیشترین تاثیرتو موفقیت شما داشته باشه تا خود شما (شخصیت و علایق) منجر به حذف تدریجی بکنه نمی ارزه
من متوجه حرفای شما هستم شما احساسی نظر میدین ولی واقعیت چیز دیگر هست
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
اما به نظر میرسه توی همین جامعه به گفته شما بیماری که ...
شما خودتون دارین ارشد می خونین و به دنبال کار و موفقیت توی تهران نرفتید!!
به هر حال
موفق باشید
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۱۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
از نظرات همگی ممنون ۲تا نظر مخالف هم باعث میشه که من بیشتر ب این موضوع فکر کنمو راه اشتباه و واسه ۲سال زندگیم انتخاب نکنم ممنونم ازتون ک کمکم کردید
۲
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
تصمیم آخرم این شد که فقط شبانه همدان به علت نزدیکی راه و شبانه مشهد به علت شهر و دانشگاه خوب میزنم و از زدن یزد و کرمانشاه و تبریز منصرف شدم
چون ۲سال زندگی توی شهرستان برای منی که همه خانواده و ...تهران هستن خیلی سخته.اینم میدونم که اگه تهران بمونم و در کنارش کلاس های تخصصی برم و موقعیت کاریمو جور کنم خیلی بهتره چون با رفتن شهرستان توی تمام مدت تحصیلم باید فقط توی شهری که دوره و باید اونجا بمونم تحصیل کنم و بعدش برگردم تهران و ب فکر استاد شدن در دانشگاه های سطح پاینن باشم ...در حالی ک علاقه شخصی من بیشتر کار کردن تو شاخه امنیت و شبکه اس با توجه ب سطح علمی ب نسبت خوب
نمیدونم که تصمیمم درست یا پشیمون خواهم شد
۱
۰
ارسال: #۱۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ
اوکی
موفق باشی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط pooyaa.)
سلام
بنظر من آزاد مثلا علوم تحقیقات خیلی خیلی بهتر از روزانه دانشگاههایی مثل یزد هست حالا شبانه یزد که دیگه...
ولی دانشگاه هایی مثل اصفهان و شیراز و مشهد بالاتر

حالا براین اساس هم میتونی تصمیم بگیری!
۱
۱
ارسال: #۱۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط violet_z.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
بنظر من آزاد مثلا علوم تحقیقات خیلی خیلی بهتر از روزانه دانشگاههایی مثل یزد هست حالا شبانه یزد که دیگه...
ولی دانشگاه هایی مثل اصفهان و شیراز و مشهد بالاتر

حالا براین اساس هم میتونی تصمیم بگیری!
خیلی ممنونم از راهنماییتون بله درست میگین اون دانشگاه ها جزء بهترین های شهرستان ها هستن ولی شبانه مشهد فقط زیرشاخه من داره که جزء انتخاب هام هست

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  دوست من یزد هوش میخونه...خیلی راضیه...می گفت تئوری کار نمیکنن و درساشون پروژه ایه...
البته واقعا تجربه دیگران ملاک نیست و متاسفانه ادم تا خودش با ی چیزی روبه رو نشه خوبی و بدیشو درک نمیکنه!
بله هرچی باشه دانشگاه دولتی و از غیرانتفاعی خیلی خیلی بهتره.ولی خب مسیر رفت و امد به یزد خیلی سخته اگه روزانه بود خب هزینه یا حتی سختی رفتن یزد می ارزید ولی با توجه به اینکه شبانه اس و هزینه و سختی در کنار هم میاد انتخاب و سخت میکنه
اون موقع اس ک فکر میکنی آیا هزینه کردن و وقت گذاشتن ۲سال برای رفتن یزد یا کرمانشاه ارزش داره؟یا موندن تهران و پیدا کردن موقعیت های کاری مرتبط با رشته ات بهتر نیست؟
البته دوستانی هستن که برای دکتری برنامه ریزی میکنن و میخوان برن اون ۲سال فقط درس بخونن و ...ولی خب گرفتن دکتری توو ایران کار خیلی سختیه مخصوصا اگه دانشجوی شبانه دانشگاه هایی غیر از تهران باشی
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط flowerirani.)
منم از رئیس موسسه پرسیدم میگفت علوم تحقیقات تهران عالیه
اگر وسع مالی داری برو ازاد علوم تحقیقات
اگر دوری از مادر خانواده اذیتت نمیکنه بزن شده شبانه اما دانشگاه معتبرتر چون مدرکت یه عمر همراهته کم کم انشاله بعدش دکترا درست داره تموم میشه ها
اگرهم ۲گزینه رو نمیتونی مالی دوری
۱سال دیگه شرکت کن ولی دانشگاه دروپیت نرو خواهر من بخدا بدرد نمیخوره
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۸۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۶۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۰۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  انحنا یا کاپای خم(منحنی)در لحظه roller1829 ۰ ۱,۶۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roller1829

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close