زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید

ارسال: #۱۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ق.ظ
تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید
حتی علمی کاربردی شهر خودتون بسته به موقعیتی که دارید بهتره

...Let it Go
۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ق.ظ
RE: تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم لحظه آخری توی تصمیمم کمکم کنید
ب نظرتون واقعا رفتن شهرستان دور مثل یزد و کرمانشاه و مشهد و ارومیه...با توجه ب اینکه شبانه هستن و هزینه داره بهتره؟؟؟؟؟ساکن تهرانم
یا برم غیرانتفاعی قم و کم هزینه کنم و راه نزدیکتر برم
به غیر از چندتا دانشگاهی که تو تهرانه باقی دانشگاهها از لحاظ سطح علمی زیاد تفاوتی ندارن (نمیگم تفاوت ندارن ولی زیاد نیست این تفاوت)
بهتره ۲سال وقت حروم نشه و کنارش تجربه کار داشته باشی این کار تو تهران خیلی راحتر گیر میاد

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۱
ارسال: #۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
سلام دوستان فقط با نام دانشگاه نظر ندید یه سری دانشگاهها با این که نامه کوچیکی دارن گروه کامپیوتر خیلی قویی دارن->یزد ویه سریه اسم بزرگ دارن و گروه کامپیوتر خیلی ضعیف-> دانشگاه صنعتی اصفهان ولی به نظر منم اگه شبانه ی راه دور بری بهتر از غیر انتفاعی راه نزدیکه البته با کسی که تجربه داره مشورت میکردی بهتر بود.
۲
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم لحظه آخری توی تصمیمم کمکم کنید
ب نظرتون واقعا رفتن شهرستان دور مثل یزد و کرمانشاه و مشهد و ارومیه...با توجه ب اینکه شبانه هستن و هزینه داره بهتره؟؟؟؟؟ساکن تهرانم
یا برم غیرانتفاعی قم و کم هزینه کنم و راه نزدیکتر برم

سلام
اگر که به فکر ادامه تحصیل در مقطع دکترا در داخل ایران و در دانشگاه های دولتی هستید، معمولا توی مصاحبه دکترا، روزانه و شبانه رو قبول دارند و دانشگاه های دیگه رو مدارکشون رو زیاد ترتیب اثر نمیدند. به همین خاطر اگر همچین قصدی دارین بهتره شبانه رو بخونین تا اینکه غیرانتفاعی.
این نظر و دانسته های بنده بود؛ اگر دوستان دیگه اطلاعات بیشتری دارند، بهتر میتونند راهنمایی کنند.
۲
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: تصمیم در لحظه آخر:رفتن شبانه شهرستان دور یا غیرانتفاعی نزدیک؟خواهش میکنم کمکم کنید
به نظر من همه چیز بستگی به هدفی داره که می خواید واسه اینده تون در پیش بگیرید
اگه هدفتون ادامه تحصیل تا مقطع ارشد در ایران هست همون تهران بمونید
اما اگه هدفتون ادامه تحصیل هست و بیشتر برای خارج از کشور مدرک دانشگاه دولتی اعتبار بیشتری داره.
در ضمن توی ایران مقطع ارشد بحث های تئوریش توی دانشگاه های مختلف تقریبا در یه حد هست و این بحث ها چیزی نیست که خیلی با فراگیریش بتونی وارد بازار کار بشی همه چیزش بستگی به خودتون داره که بخواید تو دانشگاه فقط به فکر نمره باشید یا اینکه بخواید دانش عملی تون رو هم افزایش بدید.
من تنها چیزی که می تونم بهتون بگم اینه که انتخابتون رو با توجه به اهداف آینده تون انتخاب کنید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad92
ارسال: #۲۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
شهرستان دور خیلی آدمو اذیت میکنه,چون زیاد فرصت نمیشه برگردید پیش خانواده و دوستان و فضای زندگی گذشته احساس میکنید زندگی ۱ بعدی شده و بعد یه مدت از در و دیوارای خوابگاه و دانشگاهم خسته میشید و ممکنه روتون تاثیر منفی بذاره.اینو من تجربه کردم و باعث شد دوره کارشناسی از دانشگاه روزانه شهرستان انصراف بدم و بیام آزاد بخونم و الان هم میدونم تصمیم درستی گرفتم.حالا در مورد ارشد این قضیه شدت پیدا میکنه,سن آدم که بالاتر میره تمایل به ثبات وضعیت زندگی بیشتر میشه و همچین تغییراتی (رفتن از تهران به شهرستانهای دور) میتونه اذیتتون کنه مگر اینکه روحیه خوبی برای اینکار داشته باشید.
در نهایت پیشنهاد من اینه شبانه شهرستانهای نزدیک بهترین انتخابیه که میتونید بکنید و شبانه شهرستانهای دور بدترین انتخاب.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ
از همه دوستانی که راهنماییم کردن واقعا ممنونم.خصلت خوب ما ایرانی ها این که اگه کمکی ازمون بر بیاد دریغ نمیکنیم.از همگی ممنونم لطف کردید که تجربیاتتون گفتید
مشکل بیشتر از لحاظ سطح علمی سختی رفت و آمد توی ۲سال.اگه بخوام داءم رفت و آمد باشم هزینه ووخستگی خیلی زیادی برام میمونه که حتی نمیتونم خوب به درسم برسم...
اونوموقع بعد ۲سال از خودم میپرسم ارزش داشت ترمی ۳تومن هزینه کردن در کنار دوری از خانواده و حتی محیط کار ووتخصص؟؟
خواهر من ارشدشد دانشگاه تهران روزانه گرفت درسته حالا ک دنبال کار ب خاطر دانشگاههش باهاش تماس میگیرن ولی تا مصاحبه میکنن میبینن سابقه کار نداره قبولش نمیکنن.دانشگاه خوب در کنار تخصص ارزش داره وگرنه همه میدونن ارشد بیشتر تئوری و با تخصص فاصله داره که توو دانشگاه های مختلف ممکن کم و زیاد باشه
به همین دلیل اگه اشتباه نکرده باشم فکر میکنم موندن و پیدا کردن تخصص توی این ۲سال در تهران بهتر از مدرک شهرستان
فقط امیدوارم ۱روزی تصمیم نگیرم برای دکتری بخونم ووبعدش پشیمون بشم از کارم
۳
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  شما دختر هستی ساکن تهران هستی (موقعیت زندگی شهر بزرگ و کار)
بخوای بری شبانه ( ترمی ۲/۵) کلی هزینه خوابگاه وغذا (اخرشم استاندارد خیلی پایین)
غربت و دوری از شهر و خانواده به جون بخری برای یه ارشد که اخرش اگه تخصص داشته باشی کار داری (تهران)
پس نمی ارزه.
بمون تهران زندگی بکن.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  ممنون حرفتون خیلی دلمو آرومتر کرد.خیلی نگرانم که ۲سال رفت و امد ب دانشگاه شبانه راه دور خیلی سخت باشه
راه دور کم ادم خم می کنه برا دخترا.. خیلی سخته
مبادا بزنی راه دور... اشتباه هست.. اصلا فرض کن روزانه هم باشه بازم نرو.. راه دور رفتن تو این شرایط که ارشد بگیری چندان تغییری ایجاد نمیشه اشتباهه! دانشگاه ازاد تهران بری بسیار به صرفه هست تا دولتی و شبانه شهرستان و دور
دوست عزیز فکر میکنم صورت سوال رو درست نخوندید. بحٍث ایشون سر کاررفتن نیست سر ارزش بین شبانه راه دور و غیر انتفاعی نزدیکه.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۲۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
خب هدف ایشون چی هست؟؟؟
مشخصه از ابتدایی درس خوندن تا تحصیلات اکادمیک! عاقبت بخیری هست...
تو این کشور humanistic نیست که شخصیت و علایق شما مهم باشه....
اینجا باید کار داشته باشی ودرامد تا بتونی زندگی کنی (اگه زندگی بتونی بکنی!)
بالاترین امار تحصیلکرده های بیکار هرروز شاهدیم... همه جور فارق التحصیل داریم بلند و کوتا چاق ولاغر علمی...
الان فارق التحصیل موفق فارق التحصیلی هست که اگه قصد موندن داره زود شاغل بشه....
تهران بالاترین بودجه ای تی و شرکت ها رو داره... با یادگرفتن ۳ تا تکنیک برنامه نویسی با قانون کار ایشون شاغل هستن بعد دوسال هم بسیار پیشرفت کردن ارشدشون هم تموم شده...
اما در شهرستان!!!!!!!!!!!!! از غم و اندوه جدایی از خانواده اش بگیر! تا خستگی راه و اخرش هر احتمالی... تهش ارشد با خستگی بگیره
برگرده تهران که تخصصی هم بهش نده.
۲
۱
ارسال: #۲۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  خب هدف ایشون چی هست؟؟؟
مشخصه از ابتدایی درس خوندن تا تحصیلات اکادمیک! عاقبت بخیری هست...
تو این کشور humanistic نیست که شخصیت و علایق شما مهم باشه....
اینجا باید کار داشته باشی ودرامد تا بتونی زندگی کنی (اگه زندگی بتونی بکنی!)
بالاترین امار تحصیلکرده های بیکار هرروز شاهدیم... همه جور فارق التحصیل داریم بلند و کوتا چاق ولاغر علمی...
الان فارق التحصیل موفق فارق التحصیلی هست که اگه قصد موندن داره زود شاغل بشه....
تهران بالاترین بودجه ای تی و شرکت ها رو داره... با یادگرفتن ۳ تا تکنیک برنامه نویسی با قانون کار ایشون شاغل هستن بعد دوسال هم بسیار پیشرفت کردن ارشدشون هم تموم شده...
اما در شهرستان!!!!!!!!!!!!! از غم و اندوه جدایی از خانواده اش بگیر! تا خستگی راه و اخرش هر احتمالی... تهش ارشد با خستگی بگیره
برگرده تهران که تخصصی هم بهش نده.
خب شما که واسه دیگران راه های موفقیت رو به این خوبی نشون میدید
خودتون دارین توی شهرستان ارشد میخونین یا دارین توی تهران که پر شده از تخصص در حال یادگیری تخصص هستین ؟؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , nanajoon
ارسال: #۲۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
دوستان من ادامه تحصیل دوست دارم اگه نداشتم ۲سال از عمرو برای خوندن ارشد نمیزاشتم.مشکل من این اگه ۲سال برم شهرستان دور و نزدیک ۱۲تومن یادبیشتر هزینه کنم و کلی سختی بکشم واقعا چیزی بیشتر از خوندن غیرانتفاعی نزدیک محل سکونتم نصیبم میشه؟
با توجه به ابنکه دوستان نظرات مختلف و مخالفی دارن باعث شده ترسم بیشتر بشه
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)violet_z نوشته شده توسط:  مشکل من این اگه ۲سال برم شهرستان دور و نزدیک ۱۲تومن یادبیشتر هزینه کنم و کلی سختی بکشم واقعا چیزی بیشتر از خوندن غیرانتفاعی نزدیک محل سکونتم نصیبم میشه؟

این یه جورایی بستگی به هدفتون هم داره. اگر که میخوایین توی دانشگاه دولتی داخل کشور دکترا بخونین، بله خیلی مهمه که مدرکتون از کجا هست؟ از دانشگاه دولتی یا اینکه یک دانشگاه غیرانتفاعی؟
البته من هم فقط از دوستان باتجربه تر شنیدم و خودم تجربه مصاحبه دکترا ندارم، اما بهتره اگر که این مورد براتون مهمه، از دوستانی که مصاحبه دکترا رفتند و در این زمینه با تجربه هستند پرس و جو کنین. اونم نه از یک نفر، بلکه باید حداقل از چند نفری بپرسین تا بشه تصمیم قاطعی با توکل به خدا گرفت.
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط David90.)
به نظر من اگه میخوای ادامه تحصیل تا دکتری بدی ،چرا نمی ارزه؟
فوقش چهار ترمه دیگه!
به نظرم شبانه شهری مثل مشهد واقعا می ارزه
اگه ۲ سال وقت گذاشتی واسه ارشد پس برو بخون ، که بعدها حسرت اون ۲ سال رو نخوری
امیدوارم هر تصمیمی بگیری بعدها پشیمون نشی ( مهم هم همینه)

فوقش چهار ترمه دیگه!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ
من نمیدونم چرا توی ستون نظر خواهی راهنمایی هم با هم دعوا داریم کاش روزی برسه یه مخالفان و افرادی که طرز فکرشون با ما مطابق نیست احترام بذاریم
میشه نیمه پر لیوان رو دید
همش دعوا بسه دیگه
اما صادق(ع): هر وقت بین ۲مسلمون نزاعی پیشش بیاد کسی که برای اشتی پیشقدم میشه مومن واقعی وبهشت بر او واجب مخواهد شد.
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)David90 نوشته شده توسط:  به نظر من اگه میخوای ادامه تحصیل تا دکتری بدی ،چرا نمی ارزه؟
فوقش چهار ترمه دیگه!

فوقش چهار ترمه دیگه!

بله منم مشهدو زدم ولی چون معمولا بچه ها مشهدو حتما میزنن من امیدی بهش ندارم.بیشتر منظورم یزد و کرمانشاه و تبریز
بازم ممنون از راهنماییتون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۹۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۸۴ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۵۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۲۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۲۸۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  انحنا یا کاپای خم(منحنی)در لحظه roller1829 ۰ ۱,۷۲۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roller1829

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close