زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

متون زبان تخصصی خوب

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط javadjj.)
متون زبان تخصصی خوب
یادم هست قبل از کنکور ۸۸ که من کاملا آزمایشی شرکت کرده بودم و هنوز ترم ۱ کارشناسی ناپیوشته بودم درس معماری داشتم برای آزمایشگاه این درس استاد گفت یک متن زبان انگلیسی درباره یکی از مباحث این درس دانلود کنید و ترجمه کنید و ارائه بدین که من یه مقاله درباره تفاوت پردازنده های اینتل و ای‌ام دی دانلودوترجمه کردم و ارائه دادم که همون سال تو کنکور یه متن اومده بود که پردازنده های اینتل رو بررسی کرده بود شاید باورتون نشه من همه سوالاتش رو حل کردم و با تسلط ترجمش کردم زبان ۲۲ درصد تو کارنامه من بود.
میخوام تاثیر این متون رو بگم دوستان بخصوص افرادی که در دانشگاهای تهران تحصیل کردند سایت های خوبی که متون زبان تخصصی کامپیوتر داره رو اگه مقدور هست حتی سوال کنید از اساتید خوب و تو این پست قرار بدید تا بیشتر برای زبان تخصصی آماده بشیم!
ممنون از لطف همه پیشاپیش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , ایرسا , - rasool - , nazanin2020
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: متون زبان تخصصی خوب
جواد جان سایتی که من معرفی می کنم اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

می تونی خودت تست کنی. اول متن زبان سالهای قبل رو تو گوگل سرچ کن ببین بیشترش این سایت رو میاره یا نه.
فکر کنم متن های سال ۸۵ بود که داشتم تو گوگل سرچ می کردم از ۶ تا متن ۴ تاش از این سایت بودن.
طراح سوال دقیقا متن رو از سایت کپی و داخل سوالات کنکور آورده.
البته حق هم دارن چون این سایت، سایت معتبری است و رنکش تو دنیا (آمار آلکسا) ۳۲۰۰ است. و توش پر از مقاله است. و هرروز داره آپ می شه .
برید زبان سال ۸۵ رو نگاه کنید:
متن ۲و۳و۴و۵ و همون متن‌ها رو داخل این سایت سرچ کنید.

انشاالله که مفید باشه.Smile

افکار جاری شما زندگی آینده تان را می سازند.
وقتی به چیزی فکر می کنید افکار شبیه آنرا به ذهنتان راه می دهید.
پس بیایید به مثبت ها بیاندیشیم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , ف.ش , yasemi , ROZA , ایرسا , tahereh , samanium , agha_reza , fateme66 , - rasool - , aminamini , negarin , ahmadnouri , arashmobileboy , Payam92 , nazanin2020 , Bahar_HS
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ق.ظ
RE: متون زبان تخصصی خوب
(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Raman نوشته شده توسط:  جواد جان سایتی که من معرفی می کنم اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

می تونی خودت تست کنی. اول متن زبان سالهای قبل رو تو گوگل سرچ کن ببین بیشترش این سایت رو میاره یا نه.
فکر کنم متن های سال ۸۵ بود که داشتم تو گوگل سرچ می کردم از ۶ تا متن ۴ تاش از این سایت بودن.
طراح سوال دقیقا متن رو از سایت کپی و داخل سوالات کنکور آورده.
البته حق هم دارن چون این سایت، سایت معتبری است و رنکش تو دنیا (آمار آلکسا) ۳۲۰۰ است. و توش پر از مقاله است. و هرروز داره آپ می شه .
برید زبان سال ۸۵ رو نگاه کنید:
متن ۲و۳و۴و۵ و همون متن‌ها رو داخل این سایت سرچ کنید.

انشاالله که مفید باشه.Smile
میشه بفرمایید کتوم متنا‌، دقیقا کدوم قسمت منظورتونه‌، من که چیزی نیافتم
درود
۰
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ب.ظ
متون زبان تخصصی خوب
سلام مقاله های قسمت computing-software سایتی که گفتید به درد نرم افزار می خورن؟

IF YOU were BORN POOR, IT IS NOT YOUR MISTAKE
BUT IF YOU DIE POOR IT IS YOUR MISTAKE
"BILL GATES"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۶۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۶ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۰۸۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۴۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۸۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۱,۹۹۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۷۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close