تالار گفتمان مانشت
متون زبان تخصصی خوب - نسخه‌ی قابل چاپ

متون زبان تخصصی خوب - javadjj - 12 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ

یادم هست قبل از کنکور ۸۸ که من کاملا آزمایشی شرکت کرده بودم و هنوز ترم ۱ کارشناسی ناپیوشته بودم درس معماری داشتم برای آزمایشگاه این درس استاد گفت یک متن زبان انگلیسی درباره یکی از مباحث این درس دانلود کنید و ترجمه کنید و ارائه بدین که من یه مقاله درباره تفاوت پردازنده های اینتل و ای‌ام دی دانلودوترجمه کردم و ارائه دادم که همون سال تو کنکور یه متن اومده بود که پردازنده های اینتل رو بررسی کرده بود شاید باورتون نشه من همه سوالاتش رو حل کردم و با تسلط ترجمش کردم زبان ۲۲ درصد تو کارنامه من بود.
میخوام تاثیر این متون رو بگم دوستان بخصوص افرادی که در دانشگاهای تهران تحصیل کردند سایت های خوبی که متون زبان تخصصی کامپیوتر داره رو اگه مقدور هست حتی سوال کنید از اساتید خوب و تو این پست قرار بدید تا بیشتر برای زبان تخصصی آماده بشیم!
ممنون از لطف همه پیشاپیش

RE: متون زبان تخصصی خوب - Raman - 12 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ب.ظ

جواد جان سایتی که من معرفی می کنم اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

می تونی خودت تست کنی. اول متن زبان سالهای قبل رو تو گوگل سرچ کن ببین بیشترش این سایت رو میاره یا نه.
فکر کنم متن های سال ۸۵ بود که داشتم تو گوگل سرچ می کردم از ۶ تا متن ۴ تاش از این سایت بودن.
طراح سوال دقیقا متن رو از سایت کپی و داخل سوالات کنکور آورده.
البته حق هم دارن چون این سایت، سایت معتبری است و رنکش تو دنیا (آمار آلکسا) ۳۲۰۰ است. و توش پر از مقاله است. و هرروز داره آپ می شه .
برید زبان سال ۸۵ رو نگاه کنید:
متن ۲و۳و۴و۵ و همون متن‌ها رو داخل این سایت سرچ کنید.

انشاالله که مفید باشه.Smile

RE: متون زبان تخصصی خوب - agha_reza - 01 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۸ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Raman نوشته شده توسط:  جواد جان سایتی که من معرفی می کنم اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

می تونی خودت تست کنی. اول متن زبان سالهای قبل رو تو گوگل سرچ کن ببین بیشترش این سایت رو میاره یا نه.
فکر کنم متن های سال ۸۵ بود که داشتم تو گوگل سرچ می کردم از ۶ تا متن ۴ تاش از این سایت بودن.
طراح سوال دقیقا متن رو از سایت کپی و داخل سوالات کنکور آورده.
البته حق هم دارن چون این سایت، سایت معتبری است و رنکش تو دنیا (آمار آلکسا) ۳۲۰۰ است. و توش پر از مقاله است. و هرروز داره آپ می شه .
برید زبان سال ۸۵ رو نگاه کنید:
متن ۲و۳و۴و۵ و همون متن‌ها رو داخل این سایت سرچ کنید.

انشاالله که مفید باشه.Smile
میشه بفرمایید کتوم متنا‌، دقیقا کدوم قسمت منظورتونه‌، من که چیزی نیافتم
درود

متون زبان تخصصی خوب - samaneh22 - 01 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ

سلام مقاله های قسمت computing-software سایتی که گفتید به درد نرم افزار می خورن؟