زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بیاید واسه ایتی تربیت مدرس اعتراض بزنیمممممم

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط navid68888.)
بچه های ایتی بیاید اعتراض بزنبیم اون دو گرایش ایتیو که تربیت مدرس میگیره و رفته زیر گرایش های نرم افزارو برگردونیم

این متن رو اعتراض بزنید لطفا اگر که خودتون ایتی میدونید بخدا ظلمه:
از اینجا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از قسمت ورود به سامانه پاسخ گویی لطفا لطفا لطفا

با سلام و خسته نباشید.در خصوص دفترچه ی انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۴ رشته ی فناوری اطلاعات برایم سوالی پیش آمده است که امید وارم منجر به اصلاحیه از سمت شما شود.امسال گرایش های ارشد فناوری اطلاعات در دو گرایش تخصصی سیستم های تکنولوژی اطلاعات و گرایش
سامانه های شبکه ای دانشگاه تربیت مدرس تهران به دلایل نا معلوم از دفترچه انتخاب رشته ۹۴ در رشته ی فناوری اطلاعات حذف شده اند و جزیی از گرایش های نرم افزار گروه مهندسی کامپوتر شده اند.عاجزانه درخواست رسیدگی دارم که این دو گرایش را با کد های رشته ی ۲۱۴۰۵ و ۲۱۴۰۶ از گروه مهندسی کامپیوتر حذف کرده و به گروه مهندسی فناوری اطلاعات برگردانید .امیدوارم کمک شایانی در راه اصلاحیه ی این دو رشته در دفترچه انتخاب رشته ۹۴ به ما داوطلبین داشته باشید. با تشکر

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elenaghasemi
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ
RE: بیاید واسه ایتی تربیت مدرس اعتراض بزنیمممممم
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  بچه های ایتی بیاید اعتراض بزنبیم اون دو گرایش ایتیو که تربیت مدرس میگیره و رفته زیر گرایش های نرم افزارو برگردونیم
به کجا باید اعتراض کرد؟
بگید منم اعتراض دارم به این دفترچه,هر سال یه جوره.
این همه درس خوندن اخرشم هرکاری دلشون میخواد میکنن.به نظر من باید موقع ثبتنام ازمون دفترچه ظرفیت هارو هم بدن تا ملت بدونن چقدر تلاش کنن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط navid68888.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)moritrans نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  بچه های ایتی بیاید اعتراض بزنبیم اون دو گرایش ایتیو که تربیت مدرس میگیره و رفته زیر گرایش های نرم افزارو برگردونیم
به کجا باید اعتراض کرد؟
بگید منم اعتراض دارم به این دفترچه,هر سال یه جوره.
این همه درس خوندن اخرشم هرکاری دلشون میخواد میکنن.به نظر من باید موقع ثبتنام ازمون دفترچه ظرفیت هارو هم بدن تا ملت بدونن چقدر تلاش کنن.

سلام اول برو تو سایت سنجش قسمت سوال و در خواست ثبت نام کن بعدش درخواستتو بده من این متنو دادم اگه میخوای شما هم کپی کن
اینم ادرس قسمت پاسخگویی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سلام و خسته نباشید.در خصوص دفترچه ی انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۴ رشته ی فناوری اطلاعات برایم سوالی پیش آمده است که امید وارم منجر به اصلاحیه از سمت شما شود.امسال گرایش های ارشد فناوری اطلاعات در دو گرایش تخصصی سیستم های تکنولوژی اطلاعات و گرایش
سامانه های شبکه ای دانشگاه تربیت مدرس تهران به دلایل نا معلوم از دفترچه انتخاب رشته ۹۴ در رشته ی فناوری اطلاعات حذف شده اند و جزیی از گرایش های نرم افزار گروه مهندسی کامپوتر شده اند.عاجزانه درخواست رسیدگی دارم که این دو گرایش را با کد های رشته ی ۲۱۴۰۵ و ۲۱۴۰۶ از گروه مهندسی کامپیوتر حذف کرده و به گروه مهندسی فناوری اطلاعات برگردانید .امیدوارم کمک شایانی در راه اصلاحیه ی این دو رشته در دفترچه انتخاب رشته ۹۴ به ما داوطلبین داشته باشید. با تشکر

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90 , elenaghasemi
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ
انجام شد
امیدوارم توجهی بهش بشه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid68888 , elenaghasemi
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  بچه های ایتی بیاید اعتراض بزنبیم اون دو گرایش ایتیو که تربیت مدرس میگیره و رفته زیر گرایش های نرم افزارو برگردونیم

از اینجا:

فکر می کنم باید با خود دانشگاه تماس بگیریم چون احتمالا" از حوزه ی وظایف سنجش خارج باشه این کار. اصولا" این دو گرایش باید تو گروه آی تی باشه چون توی توضیحات رشته هم نوشته "مهندسی فناوری اطلاعات"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid68888 , oxtap , elenaghasemi
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  بچه های ایتی بیاید اعتراض بزنبیم اون دو گرایش ایتیو که تربیت مدرس میگیره و رفته زیر گرایش های نرم افزارو برگردونیم

از اینجا:

فکر می کنم باید با خود دانشگاه تماس بگیریم چون احتمالا" از حوزه ی وظایف سنجش خارج باشه این کار. اصولا" این دو گرایش باید تو گروه آی تی باشه چون توی توضیحات رشته هم نوشته "مهندسی فناوری اطلاعات"

اگر که یه گروهی ایجاد کنیم بریم اونجا عالی میشه....کیا حاضرن؟

۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ
من اگه خونمون نزدیگتر بود حتما میومدم ولی حیف که خیلی دوریم
لطفا دوستانی که میتونن برن.ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط navid68888.)
دوستان ابن ۲ تا میل آدرسی که میزارم مربوط به مدیرگروه قسمت ایتی دانشگاه تربیت مدرسه لطفا بیاید متنی اماده کنیم و ۳ نفر میل بزنیم به ایشون تا مورد بررسی قرار بگیره این کارمون:

albadvi@modares.ac.ir ;
mail@albadvi.net

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: oxtap
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ
اگر اعتراضی دارین لطفا به تاپیک زیر سری بزنید...

........
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ
چیکار کنیم دیگه؟؟؟؟؟ خیلی ظرفیت داریم ظرفیتارم بذل و بخشش میکنن به رشته های دیگه اگه اماده کردین متنو بذارین اینجا بفرستیم ما هم

Stop talking. Start walking
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  چیکار کنیم دیگه؟؟؟؟؟ خیلی ظرفیت داریم ظرفیتارم بذل و بخشش میکنن به رشته های دیگه اگه اماده کردین متنو بذارین اینجا بفرستیم ما هم

بیاین به همون لینک اعلام آمادگی کنید بعدش که زیاد شدیم باید حضوری و کتبی پیگیری کنیم...اینطوری که یکی یکی اعتراض بزنیم جواب درستی نمیگیریم

........
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  چیکار کنیم دیگه؟؟؟؟؟ خیلی ظرفیت داریم ظرفیتارم بذل و بخشش میکنن به رشته های دیگه اگه اماده کردین متنو بذارین اینجا بفرستیم ما هم

بیاین به همون لینک اعلام آمادگی کنید بعدش که زیاد شدیم باید حضوری و کتبی پیگیری کنیم...اینطوری که یکی یکی اعتراض بزنیم جواب درستی نمیگیریم

ربطی به ما نداره این لینک واسه کساییه که سال بعد میخوان امنیت بخونن! نه تجارت و it

Stop talking. Start walking
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  انجام شد
امیدوارم توجهی بهش بشه...
دوست عزیز شما دقیقا کجا متن اعتراضو نوشتید. من وارد سیستم پاسخگویی میشم ولی در مورد یه موارد خاصی میشه اعتراض زد مثل کلید سوالات و سهمیه ،
اصلا نمیدونم کجا باید اعتراض بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما دقیقا کجا متن اعتراضو نوشتید. من وارد سیستم پاسخگویی میشم ولی در مورد یه موارد خاصی میشه اعتراض زد مثل کلید سوالات و سهمیه ،
اصلا نمیدونم کجا باید اعتراض بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین من تو مسائل عمومی نوشتم
همونجا که نوشته پرسش و پاسخ
زدم مسائل عمومی متن رو اونجا گذاشتم
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
من هم متن رو فرستادم .
ولی به نظرم بهتره فقط به همین اکتفا نکنیم و از طریق خود دانشگاه و هیت علمی دانشگاه تربیت مدرس اقدام کنیم.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۳۹ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاه تربیت مدرس چطوریه؟ M.Amin.M ۱۹ ۲۸,۵۴۱ ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepidehhashemian71@gmail.com
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۶۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۹۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۴۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close