زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بیاید واسه ایتی تربیت مدرس اعتراض بزنیمممممم

ارسال: #۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
دوستان ساکن تهران اگر براشون مقدوره لطفا" سری به این دانشگاه بزنن و این موضوع رو حضورا" سوال کنند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ
هنوز که اصلاحیه ای نیومده اگه بخوان بدن باید امروز بدن چون فردا انتخاب رشته شروع میشه
حالا پاسخی دریافت کردید؟

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ
بچه ها نتیجه ای گرفتید؟
جوابی دادند؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط navid68888.)
RE: بیاید واسه ایتی تربیت مدرس اعتراض بزنیمممممم
[quote='missi90' pid='359794' dateline='1431885875']
بچه ها نتیجه ای گرفتید؟
جوابی دادند؟
[/تا الان که جوابی ندادن .یعنی همه آیا راضی ان به این دفترپه انتخاب رشته که کسی حاضر نیست بریم حضوری پیش مدیر گروه ایتی دانشگاه تربیت مدرس.خیلی عجیبه واسمممممم این آیندس آیندههههههههه....من خودم مطمینم علم وصنعت قبولم اما واقعا دوس دارم جلوی این ظلم علیه ایتی رو بگیرم .کیا میان حضوری بریم؟؟؟؟؟؟

دوستانی که حاضرن حضوری بیان واسه اعتراض تو لینک زیر اعلام امادگی کنن لطفا.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90
ارسال: #۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ
من تهران نیستم وگرنه میومدم. شما با دانشگاه تماس گرفتید؟ شاید به اشتباه تو گروه کامپیوتر قرار داده شده باشه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  من تهران نیستم وگرنه میومدم. شما با دانشگاه تماس گرفتید؟ شاید به اشتباه تو گروه کامپیوتر قرار داده شده باشه

اخه با تماس که جواب نمیدن .بخدا اگه دوستان ساکن تهران نیان منم دیگه پیشو نمیگیرم شاید واسه کسی مهم نیس....

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  من تهران نیستم وگرنه میومدم. شما با دانشگاه تماس گرفتید؟ شاید به اشتباه تو گروه کامپیوتر قرار داده شده باشه

اخه با تماس که جواب نمیدن .بخدا اگه دوستان ساکن تهران نیان منم دیگه پیشو نمیگیرم شاید واسه کسی مهم نیس....

ای باباSad
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)missi90 نوشته شده توسط:  من تهران نیستم وگرنه میومدم. شما با دانشگاه تماس گرفتید؟ شاید به اشتباه تو گروه کامپیوتر قرار داده شده باشه

دوست عزیز متاسفانه من هم شهرستان هستم و نمیتونم بیام تهران
اما شما که دسترسی دارید لطفا پیگیری کنید.
اگر نیاز باشه همه با هم به ایمیل مدیر گروه ایمیل بزنیم و شما حضوری پیگیری کنید.
این کارشون واقعا بی انصافیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90 , navid68888
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
دوستان گرامی دو سال پیش یک نفر رفته شریف و پیگیر موضوع شده و اونسال شریف در اصلاحیه ای ظرفیت را اضافه کرده. اگه براتون مهمه بامید هم نمونید. حداقل باید دو روز وقت باشه تا بتونید نامه از دانشگاه بگیرید ببرید سنجش وو سنجش قبول کنه.
اینم لینکش که اینجا روند پیگیری را ایشان(آقای MSZ) توضیح داده:پست ۲۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90 , navid68888 , elenaghasemi
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  دوستان گرامی دو سال پیش یک نفر رفته شریف و پیگیر موضوع شده و اونسال شریف در اصلاحیه ای ظرفیت را اضافه کرده. اگه براتون مهمه بامید هم نمونید. حداقل باید دو روز وقت باشه تا بتونید نامه از دانشگاه بگیرید ببرید سنجش وو سنجش قبول کنه.
اینم لینکش که اینجا روند پیگیری را ایشان(آقای MSZ) توضیح داده:پست ۲۱

به خدا اگه منم تهرانی بودم حتما پیگیری میکردم توی خود دانشگاه. دوستان تهرانی تو و خدا پیگیری کنید. حتی اگه این دانشگاه هم بگیره بازم من قبول نمیشم. ولی آخه دارند حق ما رو میخورند.
یادتون که هست اینا قرار بود که امسال گرایش های شبکه و امنیت رو از زیرمجموعه آی تی حذف کنند و به کامپیوتر اضافه کنند ولی به خاطر اعتراضمون این کارو نکردند. فکر کنم همون موقع این تصمیم در دانشگاه تربیت مدرس گرفته شده که با این گرایشا در رشته کامپیوتر دانشجو بگیرند. حالا قطعا اشتباه شده. خواهشا پیگیری کنید. نذارید به این راحتی حقمونو بخورند

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elenaghasemi
ارسال: #۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
۵ نفر از دوستان متنیو آماده کنن میل بزنن به اون ادرس میلی که داده بودم و اون میل ادرس برای مدیرگروه دانشگاه تربیت مدرس رشته ایتی هس.منم ببینم خودم میتونم برم دانشگاه رودر رو بحرفم با مدیرگروه.....خود منم شهرستانم اما ۳ ساعت راه دارم تا تهران ولی اگه بشه میرم حتماااااااااا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elenaghasemi
ارسال: #۲۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ
دوستان هر وقت اصلاحیه ای در این رابطه اومد خواهشا اینجا بگذاررید که همه در جریان باشن

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  ۵ نفر از دوستان متنیو آماده کنن میل بزنن به اون ادرس میلی که داده بودم و اون میل ادرس برای مدیرگروه دانشگاه تربیت مدرس رشته ایتی هس.منم ببینم خودم میتونم برم دانشگاه رودر رو بحرفم با مدیرگروه.....خود منم شهرستانم اما ۳ ساعت راه دارم تا تهران ولی اگه بشه میرم حتماااااااااا

خیلی خوبه. ممنون

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
اینم جواب سنجش واقعا جالبههههه :مسخرس مسخرههههههه:

با سلام
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اصلاح برخی رشته‌های امتحانی دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال۱۳۹۴
۱۳۹۳/۰۸/۲۶ را از سایت سازمان،لینک کارشناسی ارشد مطالعه نمایید.
با سپاس

۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ
اصلاحیه ای نیومده هنوز؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۸ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۴۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاه تربیت مدرس چطوریه؟ M.Amin.M ۱۹ ۲۸,۵۴۷ ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepidehhashemian71@gmail.com
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۶۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۰۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۵۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close