زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم کامپیوتر تهران یا شریف؟ یا مهندسی دانش تهران؟!

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط $pooky.)
من رتبه علوم کامپیوترم ۲۲ شده و مهندسی دانشم ۲/
نمیدونم با این شرایط بین سه تا گزینه‌ای که پیشنهاد شده و به نظرم هم بهتر میتونن باشن نسبت به گزینه‌های دیگه، کدوم بهتره.
گزینه‌هام (از دیدگاه خودم) به ترتیب ۱- علوم کامپیوتر شریف ۲-مهندسی دانش تهران و ۳-علوم کامپیوتر تهران.

کارشناسیم رو مهندسی نرم افزار میگیرم و کلن به هرچی هوش مصنوعی و الگوریتم و ریاضیات گسسته (و این قبیل چیزا) علاقه دارم.
(مشکلی با محض بودنِ علوم کامپیوتر ندارم، ولی از طرفی نزدیکیه مهندسی دانش به هوش مصنوعی هم واسه من ارزش داره)

ممنون میشم اگر که راهنمایی‌ای دارین بهم بدین

(از این دید که دانشجوها راضی هستن یا نه مطرح کردم، درباره‌ی زمینه‌هایی ک کار میشه توی هر کدوم از دانشگاه‌ها و اساتید بعدا حضوری تحقیق می‌کنم، ولی بازم اگه نظری دارین خیلی ممنون میشم)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ
RE: علوم کامپیوتر تهران یا شریف؟ یا مهندسی دانش تهران؟!
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)$pooky نوشته شده توسط:  من رتبه علوم کامپیوترم ۲۲ شده و مهندسی دانشم ۲/
نمیدونم با این شرایط بین سه تا گزینه‌ای که پیشنهاد شده و به نظرم هم بهتر میتونن باشن نسبت به گزینه‌های دیگه، کدوم بهتره.
گزینه‌هام (از دیدگاه خودم) به ترتیب ۱- علوم کامپیوتر شریف ۲-مهندسی دانش تهران و ۳-علوم کامپیوتر تهران.

کارشناسیم رو مهندسی نرم افزار میگیرم و کلن به هرچی هوش مصنوعی و الگوریتم و ریاضیات گسسته (و این قبیل چیزا) علاقه دارم.
(مشکلی با محض بودنِ علوم کامپیوتر ندارم، ولی از طرفی نزدیکیه مهندسی دانش به هوش مصنوعی هم واسه من ارزش داره)

(از این دید که دانشجوها راضی هستن یا نه مطرح کردم، درباره‌ی زمینه‌هایی ک کار میشه توی هر کدوم از دانشگاه‌ها و اساتید بعدا حضوری تحقیق می‌کنم، ولی بازم اگه نظری دارین خیلی ممنون میشم)

واقعا مهندسی دانش مرتبط با هوش مصنوعیه؟ چه جالب من تا حالا اطلاعاتی در موردش نداشتم.
با توجه به علایقتون ان شاءالله که همون شریف قبولینSmile
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ
این طور که در مورد علایقتون گفتین من با توجه به علایقتونئ باید بگم بهتره برین هوش شریف (با توجه به اینکه این راهنمایی برای من چندان خوب نیست) از اونجایی که رشته ی کارشناسی شما علوم کامپیوتر نبوده این نکته رو بگم که مهندسی دانش به سمت تحقیق در عملیات و رشته صنایع میره و آمارتون هم باید خوب باشه و از گسسته فقط گراف براتون کاربرد داره ولی در هوش مصنوعی شما وظیفتون هوشمند سازی سیستم هست نه به صورتی که در مهندسی دانش فقط مخصوص صنعت و تجارت باشه بلکه به صورت عمده تر و هوشمند سازی های قویتر به طوری که رفتار و تصمیمات عامل به انسان نزدیک بشه که در این شاخه گسسته و ساختمان و طراحی و هوش و همچنین یک برنامه نویس خوب میطلبه که بطونه از این ابزار به خوبی استفاده کنه
در ضمن تبریک میگم
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  این طور که در مورد علایقتون گفتین من با توجه به علایقتونئ باید بگم بهتره برین هوش شریف (با توجه به اینکه این راهنمایی برای من چندان خوب نیست) از اونجایی که رشته ی کارشناسی شما علوم کامپیوتر نبوده این نکته رو بگم که مهندسی دانش به سمت تحقیق در عملیات و رشته صنایع میره و آمارتون هم باید خوب باشه و از گسسته فقط گراف براتون کاربرد داره ولی در هوش مصنوعی شما وظیفتون هوشمند سازی سیستم هست نه به صورتی که در مهندسی دانش فقط مخصوص صنعت و تجارت باشه بلکه به صورت عمده تر و هوشمند سازی های قویتر به طوری که رفتار و تصمیمات عامل به انسان نزدیک بشه که در این شاخه گسسته و ساختمان و طراحی و هوش و همچنین یک برنامه نویس خوب میطلبه که بطونه از این ابزار به خوبی استفاده کنه
در ضمن تبریک میگم

چه توضیح خوبی دادین.
به نظرم رشته مهندسی دانش با توجه به قابلیت بالاش اصلا اون طور که باید معرفی نشده. فک کنم اگه روش کار بشه از رشته های پرطرفدار سال های آینده میشه.
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ
سلام خواهش میکنم یه راهنمایی می خواستم ازتون من هیچ اطلاعی از سطح علمی این دانشگاههایی که میخوام بگم ندارم میشه به ترتیب اولویت بگین کدومشون بهترن کمکم کنین ممنون میشم
شهید بهشتی
علامه طباطبایی
تربیت مدرس
تبریز
یزد
رتبم هم ۶۰ شده
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط pooyaa.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام خواهش میکنم یه راهنمایی می خواستم ازتون من هیچ اطلاعی از سطح علمی این دانشگاههایی که میخوام بگم ندارم میشه به ترتیب اولویت بگین کدومشون بهترن کمکم کنین ممنون میشم
شهید بهشتی
علامه طباطبایی
تربیت مدرس
تبریز
یزد
رتبم هم ۶۰ شده
سلام
درمورد علوم یزد:
آخر بزنش اگر خواستی بزنی
اساتیدی بس بی سواد و عقده ای...
۱
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)$pooky نوشته شده توسط:  من رتبه علوم کامپیوترم ۲۲ شده و مهندسی دانشم ۲/

واقعا مهندسی دانش مرتبط با هوش مصنوعیه؟ چه جالب من تا حالا اطلاعاتی در موردش نداشتم.

سلام تبریک
شمارو خدا برو شریف یاگرایش ۱ تا من که رتبه ۶ دارم و ۴ نفر ظرفیت پذیرش دارد قبول بشم تهران۲/
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ)اسلامی نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)$pooky نوشته شده توسط:  من رتبه علوم کامپیوترم ۲۲ شده و مهندسی دانشم ۲/

سلام تبریک
شمارو خدا برو شریف یاگرایش ۱ تا من که رتبه ۶ دارم و ۴ نفر ظرفیت پذیرش دارد قبول بشم تهران۲/

منم همینو میخام Wink (که علوم برم به احتمال زیاد)
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ق.ظ
در مورد علوم کامپیوتر ۲ سال پیش همین موقع ها خیلی تحقیق کردم. نتایجش توی این تاپیک هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هرچند مال ۲ سال قبله ولی امیدوارم مفید باشه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۳۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۰۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close