زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاسهای آموزش و کاربردی تهران

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ق.ظ
سلام دوستان. من تصمیم دارم بیام تهران و دوره های آموزشی در زمینه مپایگاه داده ببینم طوری که کاربردی باشه و بتونم شغل پیدا کنم می خواستم بدونم چه دوره هایی شرکت کنم که الان روی بورس هستند و اگر حدود یکسال حداکثر روی اونها وقت بذارم سریع تر میشه باهاش کار پیدا کرد. ممنون میشم که اگر کسی موسسه و یا استاد خوبی میشناسه با ذکر نام کلاس من رو راهنمایی کنه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ب.ظ
RE: کلاسهای آموزش و کاربردی تهران
امیدوارم این پاسخ من تبلیغ محسوب نشه .
سوال برای چند سال پیش هست ولی ممکنه خیلی ها هم این سوال رو داشته باشن . اول اینکه قدرتمندترین پایگاه داده دنیا sql server هست که در ایران هم در مراکز و سازمانهای بزرگ استفاده میشه . در مورد اینکه کجا بهتره ، شما میتونی با یه سرچ ساده متوجه بشی کدوم آموزشگاه از ۰ تا ۱۰۰ sql رو توانایی و استاد حاذق داره تا اجرا کنه . منظورم داشتن سرفصلهای مناسب وآموزش عملی و کاربردی و مناسب بازار کار هست .
این یه مقاله
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که یه کمی از این زبان دستتون بیاد . این نظر شخصی بنده هست تو تهران استاد رفوآ حرف اولو در sql میزنه .
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ
سلام دوره های مسعود طاهری سایت نیک آموز شرکت کنید عالی هستن
من از دوره ی غیر حضوری Performance Tunning استفاده کردم تدریسشون عالی بود و خیلی مسلط هستن و برای بانک ها و سازمانهای بزرگ کار میکنن .
دوره های حضوری هم دارن .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۲۶۷ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close