تالار گفتمان مانشت
کلاسهای آموزش و کاربردی تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

کلاسهای آموزش و کاربردی تهران - behnaz110 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ق.ظ

سلام دوستان. من تصمیم دارم بیام تهران و دوره های آموزشی در زمینه مپایگاه داده ببینم طوری که کاربردی باشه و بتونم شغل پیدا کنم می خواستم بدونم چه دوره هایی شرکت کنم که الان روی بورس هستند و اگر حدود یکسال حداکثر روی اونها وقت بذارم سریع تر میشه باهاش کار پیدا کرد. ممنون میشم که اگر کسی موسسه و یا استاد خوبی میشناسه با ذکر نام کلاس من رو راهنمایی کنه.

RE: کلاسهای آموزش و کاربردی تهران - sisili - 19 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ

امیدوارم این پاسخ من تبلیغ محسوب نشه .
سوال برای چند سال پیش هست ولی ممکنه خیلی ها هم این سوال رو داشته باشن . اول اینکه قدرتمندترین پایگاه داده دنیا sql server هست که در ایران هم در مراکز و سازمانهای بزرگ استفاده میشه . در مورد اینکه کجا بهتره ، شما میتونی با یه سرچ ساده متوجه بشی کدوم آموزشگاه از ۰ تا ۱۰۰ sql رو توانایی و استاد حاذق داره تا اجرا کنه . منظورم داشتن سرفصلهای مناسب وآموزش عملی و کاربردی و مناسب بازار کار هست .
این یه مقاله
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که یه کمی از این زبان دستتون بیاد . این نظر شخصی بنده هست تو تهران استاد رفوآ حرف اولو در sql میزنه .

کلاسهای آموزش و کاربردی تهران - hossein.h - 19 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ

سلام دوره های مسعود طاهری سایت نیک آموز شرکت کنید عالی هستن
من از دوره ی غیر حضوری Performance Tunning استفاده کردم تدریسشون عالی بود و خیلی مسلط هستن و برای بانک ها و سازمانهای بزرگ کار میکنن .
دوره های حضوری هم دارن .