زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی دانش

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
Sad مهندسی دانش
رتبه ۵ دانش
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: مهندسی دانش
تبریک میگم بهتون خیلی عالیه
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
مهندسی دانش
ظرفیت روزانه تهران ۴ نفر شده شانس بیاوری از ۴ نفری که جلو شما هستند حداقل یک نفر برود علوم
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
مهندسی دانش
من رتبه ۲ مهندسی دانش شدم و ۲۲ علوم کامپیوتر، شاید اگه علوم شریف نیارم مهندسی دانش رو بزنم! مگر اینکه قانع بشم علوم کامپیوتر دانشگاه تهران هم خیلی بد چیزی نیس
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ
بچه ها دوستم بیست ویک مهندسی دانش شده.احتماش هست شبانه تهران قبول شه؟
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ
مهندسی دانش
پس پوکی مشکلت حل کرد چون تا رشته علوم است کسی مهندسی دانش نمی رود
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ
[quote='$pooky' pid='357206' dateline='1431551907']
من رتبه ۲ مهندسی دانش شدم و ۲۲ علوم کامپیوتر، شاید اگه علوم شریف نیارم مهندسی دانش رو بزنم! مگر اینکه قانع بشم علوم کامپیوتر دانشگاه تهران هم خیلی بد چیزی نیس
[/quo
پوگی جان امیرکبیر رو هم فراموش نکن

خبر نداری از سایر رتبه های تک رقمی که مشترک با چه رشته و رتبه ای هستند
سوال بعدی اینکه امکان رتبه تکراری هم وجود دارد یعنی حتما ۴ تهران قبوله یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)$pooky نوشته شده توسط:  من رتبه ۲ مهندسی دانش شدم و ۲۲ علوم کامپیوتر، شاید اگه علوم شریف نیارم مهندسی دانش رو بزنم! مگر اینکه قانع بشم علوم کامپیوتر دانشگاه تهران هم خیلی بد چیزی نیس

می خوای شریف و تهران و امیرکبیرو بهشتی گرایش یکو بزاری بری دانشکده علوم فنون تهران؟! قدر نعمتو نمیدونیا :دی
۱
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط omid93.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)happy.n نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)$pooky نوشته شده توسط:  من رتبه ۲ مهندسی دانش شدم و ۲۲ علوم کامپیوتر، شاید اگه علوم شریف نیارم مهندسی دانش رو بزنم! مگر اینکه قانع بشم علوم کامپیوتر دانشگاه تهران هم خیلی بد چیزی نیس

می خوای شریف و تهران و امیرکبیرو بهشتی گرایش یکو بزاری بری دانشکده علوم فنون تهران؟! قدر نعمتو نمیدونیا :دی

سلام
تا گرایش اول می شود تهران قبول شد فکر گرایش دوم نباشید البته به نظر من

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)happy.n نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)$pooky نوشته شده توسط:  من رتبه ۲ مهندسی دانش شدم و ۲۲ علوم کامپیوتر، شاید اگه علوم شریف نیارم مهندسی دانش رو بزنم! مگر اینکه قانع بشم علوم کامپیوتر دانشگاه تهران هم خیلی بد چیزی نیس

سلام

قبول شدن شبانه و نرفتن باعث محرومیت ۲ ساله می شود یا فقط روزانه قبول شدن و نرفتن باعث محرومیت می شود؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  سلام

به نظر من ایشون خوبه فقط به فکر شریف و تهران باشند و نه بقیه. حیفه رتبه شون عالیهSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۵۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۹۱۹ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  آخرین رتبه قبولی دانشگاه‌ها، مهندسی کامپیوتر ۹۶ ph0en1x ۸ ۹,۶۶۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۱۴۴ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  دانشگاه قبولی مهندسی مکانیک ارشد ۹۷ etedalgara ۰ ۱,۴۴۶ ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: etedalgara
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۹۰۲ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر saba6000 ۶ ۵,۷۹۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shabankhah
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶ Mr. Rezaei ۰ ۲,۳۵۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
Question علوم کامپیوتر یا مهندسی دانش nazanin.pd ۳ ۲,۴۸۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close