زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط saharitst.)
معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته
سلام به همگی..یه منبع اموزشی خوب و منبع تست وتمرین خوب برای گسسته اگر میشناسید بهم معرفی کنید ممنون میشم
میخوام امسال ارشد ای تی شرکت کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ
RE: معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته
یعنی هیچ کس نیست که بتونه راهنماییم کنه؟دوستانی که ارشد موفق بودید و رتبه خوب اوردید چه کتابی برای گسسته استفاده کردید به منم معرفیش کنید
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ
ببینید دوست عزیر گسسته درسی هستش که ۲ تا منبع کلی برای کنکور داره. یکی کتاب گریمالدی هست که سری ۴ جلدیش از انتشارات فاطمی با ترجمه ی خوب دکتر رضوانی موجوده و یه سری ۲ جلدی هم داره ماله نشر دانشگاهی هستش. این کتاب به نظر من بهترین کتاب برای مطالعه ی گسسته هستش .به این صورت که ابتدا متن کتاب رو بخونید و مثا لهایی که خود کتاب گفته رو درست یاد بگیرید بعدش برید سراغ تمرین های اخر فصل کتاب .مهمترین بخش حل تمرین های کتاب گریمالدی هست که از هرچی تست تالیفی و ... بهتر هستش بعد که این کتاب رو تموم کردید (به همین صورتی که گفتم) میرید سراغ حل تست های کنکور و یه کتابی مثل کتاب پوران که فقط برای مرور اونچه که خوندید خوبه وحل تست های اون.برای مطالعه ی کتاب گریمالدی هم باید علاقع داشته باشید چون زیاد هستش و مطالعش رو بزاید برای فصل تابستوت با خیال راحت انجام بدید.
تمام کتاب هایی کنکور که در مورد گسسته هستن هم خلاصه ی ناقص همین کتاب گریمالدین.
کتاب بعدی هم کتاب روزن هستش که سطحش از گریمالدی پایین تره ولی تمرین های جالبی داره ولی من گریمالدی رو بیشتر توصییه میکنم.
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
کتاب گریمالدی کتاب کاملیه ولی شاید اصلا نرسید که اونو تمومش کنید.
بهتره سراغ کتابهای تست برید. کتابهای پوران پژوهش و پارسه کتابهای مناسبی هستن.
البته به شدت فشرده درس دادن(مخصوصا پوران)
اگه پایه ت خوبه با همینا شروع کن.
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
سلام

اگر نظر منو می‌خوای می‌گم کلا ریاضی رو بی‌خیال شو یا این‌که حداکثر موردی بخون که فقط درصد مثبت داشته باشی.
ببین دفترچه اول سه تا درس داره.
مشترک که خوب خیلی مهمه و همه باید روی اون سرمایه‌گذاری کنن
می‌مونه زبان و ریاضی
اگر واقع‌بینانه بخوای نگاه کنی زمان کافی برای پاسخگویی کامل به هر دوی اینا وجود نداره. به نظر من کار عاقلانه اینه که ریاضی رو بی‌خیال بشی و سفت بچسبی به زبان. زبان برای آخرتت هم خوبه.
من اینطور فکر می‌کنم که اگر شما زبان و ریاضی رو به یه اندازه بخونید احتمال این‌که بتونید به سوالای زبان پاسخ بدید از احتمال پاسخ به سوالای ریاضی خیلی بیشتره. روی سوالای ریاضی اصلا نمی‌شه سرمایه‌گذاری کرد و هیچ تضمینی وجود نداره که شما هرچند که خوب هم خونده باشی بتونی به سوالات پاسخ بدی.

این نظر شخصی من و تجربم از یک سال کنکور بود، قطعا می‌تونه اشتباه هم باشه
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ
مدرسان هم خوب هست (البته اگه پایه ت قوی باشه)
به نظر من مدرسان + پوران
خدایی من راضییییییییی بودم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
خیلیممنون از همگی بابت راهنماییهای خوبتون
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ
منبا نطر iwes موافقم اما سما به هبچ عنوان نمبرسی تمومش کنی
اگر ریاضیات نخونی زبان بزنید میشه جبران کرد اما اگر گسسته نخونی لطمه جبران ناپذیری میخوری چون گسسته بیس هت بیچاره میشی گسسته بلد نباشی حداقل در بدترین حالات ممکن شما باید ۴فصل منطق شمارش بازگشتی گراف رو مسلط مسلط باشید
توی کتب کنکوری هم فقط پوران جالبه
+ بانک تست گسسته
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  ببینید دوست عزیر گسسته درسی هستش که ۲ تا منبع کلی برای کنکور داره. یکی کتاب گریمالدی هست که سری ۴ جلدیش از انتشارات فاطمی با ترجمه ی خوب دکتر رضوانی موجوده و یه سری ۲ جلدی هم داره ماله نشر دانشگاهی هستش. این کتاب به نظر من بهترین کتاب برای مطالعه ی گسسته هستش .به این صورت که ابتدا متن کتاب رو بخونید و مثا لهایی که خود کتاب گفته رو درست یاد بگیرید بعدش برید سراغ تمرین های اخر فصل کتاب .مهمترین بخش حل تمرین های کتاب گریمالدی هست که از هرچی تست تالیفی و ... بهتر هستش بعد که این کتاب رو تموم کردید (به همین صورتی که گفتم) میرید سراغ حل تست های کنکور و یه کتابی مثل کتاب پوران که فقط برای مرور اونچه که خوندید خوبه وحل تست های اون.برای مطالعه ی کتاب گریمالدی هم باید علاقع داشته باشید چون زیاد هستش و مطالعش رو بزاید برای فصل تابستوت با خیال راحت انجام بدید.
تمام کتاب هایی کنکور که در مورد گسسته هستن هم خلاصه ی ناقص همین کتاب گریمالدین.
کتاب بعدی هم کتاب روزن هستش که سطحش از گریمالدی پایین تره ولی تمرین های جالبی داره ولی من گریمالدی رو بیشتر توصییه میکنم.

کتاب گریمالدی ۴ جلدیش فقط شامل گسسته میشه یا تمام ریاضیات مثل امار و ...؟ کتاب ۴ جلدیش بهتره یا ۲ جلدیش؟
ارسال: #۱۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ ب.ظ)maral.fth نوشته شده توسط:  کتاب گریمالدی ۴ جلدیش فقط شامل گسسته میشه یا تمام ریاضیات مثل امار و ...؟ کتاب ۴ جلدیش بهتره یا ۲ جلدیش؟[/size]

سلام. فقط ساختمان گسستست. من خودم ۲ جلدیش رو دارم و باهاش مشکلی نداشتم. ولی میگم چهارجلدیش بهتره.
ارسال: #۱۱
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  سلام

اگر نظر منو می‌خوای می‌گم کلا ریاضی رو بی‌خیال شو یا این‌که حداکثر موردی بخون که فقط درصد مثبت داشته باشی.
ببین دفترچه اول سه تا درس داره.
مشترک که خوب خیلی مهمه و همه باید روی اون سرمایه‌گذاری کنن
می‌مونه زبان و ریاضی
اگر واقع‌بینانه بخوای نگاه کنی زمان کافی برای پاسخگویی کامل به هر دوی اینا وجود نداره. به نظر من کار عاقلانه اینه که ریاضی رو بی‌خیال بشی و سفت بچسبی به زبان. زبان برای آخرتت هم خوبه.
من اینطور فکر می‌کنم که اگر شما زبان و ریاضی رو به یه اندازه بخونید احتمال این‌که بتونید به سوالای زبان پاسخ بدید از احتمال پاسخ به سوالای ریاضی خیلی بیشتره. روی سوالای ریاضی اصلا نمی‌شه سرمایه‌گذاری کرد و هیچ تضمینی وجود نداره که شما هرچند که خوب هم خونده باشی بتونی به سوالات پاسخ بدی.

این نظر شخصی من و تجربم از یک سال کنکور بود، قطعا می‌تونه اشتباه هم باشه

ممنون از راهنماییتون ولی تو کنکوز ای تی فقط گسسته سوال میاد اونم ۵ تا تست جز دروس مشترک و یه دفترچه هم بیشتر نیست

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۲
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  گریمالدی pdf فارسی نداره؟؟

جزوه اقای یوسفی چی؟؟ اونم pdf نیست؟؟

من تو اینترنت پیدا نکردم pdf فارسی گریمالدیرو..رفتم انقلاب ۴ جلدیشو به قیمت ۴۶۳۰۰ خریدم

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۳
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  من تو اینترنت پیدا نکردم pdf فارسی گریمالدیرو..رفتم انقلاب ۴ جلدیشو به قیمت ۴۶۳۰۰ خریدم

سلام. ببخشید چهار جلد رو دست دو گرفتین؟
ارسال: #۱۴
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ق.ظ، توسط Farzamm.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  من تو اینترنت پیدا نکردم pdf فارسی گریمالدیرو..رفتم انقلاب ۴ جلدیشو به قیمت ۴۶۳۰۰ خریدم

سلام. ببخشید چهار جلد رو دست دو گرفتین؟

یکیش دست دوم بقیش نو...اون دست دومه جلد سوم بود ویرایش سوم چاپ سال ۸۳ قیمت امسال ۹۰۰۰ تومن قیمتی که به من فروختنش ۲۳۰۰ تومن

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۵
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  یکیش دست دوم بقیش نو...اون دست دومه جلد سوم بود ویرایش سوم چاپ سال ۸۳ قیمت امسال ۹۰۰۰ تومن قیمتی که به من فروختنش ۲۳۰۰ تومن

ممنون.انشالله موفق باشین.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۴۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۱ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close