زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۵

ارسال: #۷۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۵
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ)marjan sadat نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه سوال داشتم،
من امسال یعنی ۹۴ دانشگاههم تموم میشه یعنی با امتحانات تا آخرای خرداد ۹۵ درسم تموم میشه و هفت ترمه تموم می کنم می خواستم بپرسم می تونم کنکور ارشد ۹۵ شرکت کنم در صورتی که هنوز یه ترم می مونه!!!!!
سلام سوالتون یکم ابهام داشت اما در هر صورت بله میتونید شرکت کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ
آزمون ارشد ۹۵
سلام دوستان یه سوال داشتم کلا ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته نرم افزار در دوره روزانه چقدره؟
۰
۰
ارسال: #۷۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ
آزمون ارشد ۹۵
سلام.بر دوستان عزیز منم بعد از تمام شدن امتحانات ترم ام به شما میپیوندم برای ارشد تجارتSmile)
۰
۰
ارسال: #۷۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
؟
دوستان من شهرستانم از تیرماه موسسه مهستان کلاس می رم. کسی هست بیاد کلاس
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yousef541 نوشته شده توسط:  ؟

بجز تهران جای دیگه کلاس حضوری برگزار نمیشه قبلش چک کن
بعضی از نمایندگی ها بدون هماهنگی از طرف خودش این کار رو انجام میدن و کیفیت کاریشون پایینه

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۰
ارسال: #۸۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط iviaziyar.)
آزمون ارشد ۹۵
سلام.دوستان یک سوال اساسی ازتون داشتم.من بعد امتحاناتم دیگه به فکر تهیه کتاب ها و بسته ها و... میشم و میخوام شروع کنم به درس خواندن واسی ارشد.من دانشجوی سلمان مشهدم.حالا سوالی که داشتم من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار دارم میخونم و برای ارشد نسبتا به سرفصل های تجارت علاقمند شدم ولی مشکل اینجاست که۱/ظرفیتش دانشگاه های دولتی فوق العاده کمه، ۲غیرانتفاعی ها هم که در :اصفهان،آستانه اشرفیه،قم و چابهار و قزوین هستش حالا به نظر شما آیا ارزش داره واسی تجارت خواند که شاید شهر دیگری غیرانتفاعی قبول بشم و بخوانم؟!! ولی اگر امنیت اطلاعات بخوام بخونم دانشگاه امام رضا و سجاد هستش در مشهد!و اگر شبکه بخوام بخوانم فردوسی هستش!و اگر نرم افزار بخوام بخوانم دانشگاه های فردوسی،امام رضا،سجاد،سلمان(دانشگاه کارشناسی ام) هستش؟هوش هم دانشگاه خیام داره ولی علاقه آن چنانی ای ندارم!حالا نظر بدین چه رشته ای رو انتخاب کنم به نظر شما؟
۱/تجارت و آی تی
۲/امنیت(ریاضی پیشرفته و کدینگ و... )
۳/شبکه(میگن دور هاش رو بیرون ببینی دوره های سیسکو و... از دانشجوی شبکه بیشتر میدونی)
۴/نرم افزار(دورس کارشناسی فقط پیشرفته تر شده مثلآ کامپایلر ۲ ریاضیات مهندسی پیشرفته و...)
خواهشآ نظر بدین نظر شما واسی من مهم هستش!
شما بجای من بودید چه میکردید؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۸۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ق.ظ، توسط yousef541.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yousef541 نوشته شده توسط:  ؟
نه دوست من منظورم این بود که میرم تهران خوابگاه خودگردان می گیرم و حسابی زحمت میکشم ...

بعضی از نمایندگی ها بدون هماهنگی از طرف خودش این کار رو انجام میدن و کیفیت کاریشون پایینه

دوست من به نظر بنده به رشته ای که علاقه داری همون رو ادامه بده من خودم به شبکه علاقه دارم مدرکccna هم دارم هرچه تو تخصص خودت متخصص باشی بازم کمه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yousef541 نوشته شده توسط:  ؟
سلام،منم احتمالا کلاسها رو برم.ولی هنوز۱۰۰%نشده
۰
۰
ارسال: #۸۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط iviaziyar.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ق.ظ)yousef541 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yousef541 نوشته شده توسط:  ؟
نه دوست من منظورم این بود که میرم تهران خوابگاه خودگردان می گیرم و حسابی زحمت میکشم ...

دوست من به نظر بنده به رشته ای که علاقه داری همون رو ادامه بده من خودم به شبکه علاقه دارم مدرکccna هم دارم هرچه تو تخصص خودت متخصص باشی بازم کمه
ممنون از راهنماییتRolleyes

دوستان دیگر نظر نمیدن؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۸۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ق.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  دولتی هاش مال تهرانی ها(نخبه هاشون) و سهمیه دار هاست

در مورد این قسمت میشه توضیح بدید که از کجا مطمئنید رتبه های برتر و دانشگاه های سراسری تهران برای تهرانی ها(نخبه هاشون) و سهمیه دارهاست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۸۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  والا میشه نگاه به خوابگاه های دانشگاه های خوب تهران انداخت پونه جونم Smileنمیدونم منظور این دوستمون چیه که با این حرف تو دل خالی میکنه ،ولی فکر نمیکنم همه رتبه ها از تهران باشن:/ به نظرم اینجور حرفا جز انرژی منفی چیز دیگه ای نیستUndecided

پونه تو سال دیگه شریفی به این حرفا توجه نکن Smile
دقیقا. همون بار منفی حرفشون باعث شد واکنش نشون بدم Big Grin یه طوری حرف زدن ایشون انگار بچه های شهرستانی جز غیرانتفاعی شهرهای خودشون به جای دیگه ای باید فکر نکنند. اون هایی که بار اولشونه کنکور میدن با این پست معلوم نیس چقدر ناامید بشن.
معلومه که همه رتبه ها از تهران نیستند. خوبی مانشت اینه تو مصاحبه ها میتونن برن بخونن ببینن بچه های کدوم دانشگاه ها رتبه های زیر۱۰۰ شدن.

+
شریف گفتی و کردی کبابم! Big Grin Big Grin Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , elhamgh
ارسال: #۸۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
آزمون ارشد ۹۵
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  قیقا اینجور حرف زدن فقط به ضرر کسی که هیچ دیدی نداره و با این حرف کلا شروع نکرده از طی مسیر ناامید میشه Smile

دوستان من مطمئنم همتون لیاقت شریفو دارید Big Grin در ضمن کنکور به کلاس رفتنو آزمون شرکت کردن نیست .داشتیم رتبه یکی که نه کلاس رفته و نه آزمون داده .همه چی به تلاش و داشتن تحلیل درست از کنکور و مدیریت زمان. خوبی مانشت اینه که اینجور موارد داخلش زیاد Smile
حرفات رو تائید مینمایم :دی
منم اینو به رفقای کنکوری بگم که امسال وقتی دیدم اون دوستمون که کارشناسی شیمی خونده بودن، شدن رتبه ۱۰ شبکه. از خودم خجالت کشیدم واقعا! برای ایشون خوندن این دروسی که باهاش آشنا نبودن هزار برابر سخت تر از من بود ولی ایشون تونستن رتبه بیارن و مثلا من نه! فقط به خاطر اینکه ایشون زحمت بیشتری کشیده بودن و لایق این رتبه بودن. پس نه دانشگاه نه شهر نه اسم رشته نه معدل نه هیچی دیگه قبولی رو تضمین نمیکنه مهم اینه کسی بخواد واقعا بخونه.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +منم موندم ببینم ۹۵ ای میشم یا داخل همین ۹۴ قال قضیه ارشد برام کنده میشه و خلاصBig GrinBig Grin
+پونه بازم میگم تو شریفی یادت باشه به من قول دادی Smileپس به من تعهد داری ،دیگه بحث خودت نیست، منم هستمSmileSmile
+ ِ اولی : ایشالا که همین امسال قبولی اونم دانشگاه های خوب تهران که مدنظرته. بد به دلت راه نده.
ولی اگه خدای نکرده و از بد روزگار قبول نشدی سال بعد با هم میریم شریف. یعنی حتما باید بریم شریف Big Grin
که ایشالا کار به اینجا نمیکشه و همین امسال دانشگاه خوب قبول میشی.
+ِ دومی: این سری عزمم رو جزم کردم واسه شریف. واسه یه بار هم که شده میخوام نون و تره بخورم که یه عمر نون و کره میل کنم Big Grin بهت قول دادم و سر قولم هم هستم. Big Grin

+مبادله مثبت با مثبت؟ :دی
اینطوری خجالت میکشم به پستت یه مثبت بدم خب : )))
بذار من لایک کنم، تو لایک نکن. : )
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۸۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
سلام مجدد :دوستان درستش هستش از هم شهر ها هستند هم دانشگاه های کل کشور ولی کسانی که دانشگاه شون دانشگاه های توپ تهران هستش شانس قبولی بیشتری دارند(استاید قوی و...دارند).این رو که قبول دارید!سهمیه هم که همین امسال بنده خدای در همین سایت سهمیه ای اوکی شدش براش از ۲۵۶ رتبه اش اومد ۴ تجارت!!!
انشالله که هم شریف و... قبول شن!من اون قسمت حرف ام رو پس میگیرم حالا نظر بدید من چه گرایشی از آی تی رو بیشتر وقت بگذارم؟؟
۰
۰
ارسال: #۸۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ
آزمون ارشد ۹۵
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام مجدد :دوستان درستش هستش از هم شهر ها هستند هم دانشگاه های کل کشور ولی کسانی که دانشگاه شون دانشگاه های توپ تهران هستش شانس قبولی بیشتری دارند(استاید قوی و...دارند).این رو که قبول دارید!سهمیه هم که همین امسال بنده خدای در همین سایت سهمیه ای اوکی شدش براش از ۲۵۶ رتبه اش اومد ۴ تجارت!!!
انشالله که هم شریف و... قبول شن!من اون قسمت حرف ام رو پس میگیرم حالا نظر بدید من چه گرایشی از آی تی رو بیشتر وقت بگذارم؟؟
نه ندارن. این ذهنیت رو کلا عوضش کنید.
دوست من امیرکبیر درس خوند سه ساله ارشد میده مجاز هم نمیشه!
این خودتون رو ناامید میکنه و نمیتونید نتیجه بگیرید. شما قراره هشت ماه درس بخونید همش این فکر رو بکنید رفته رفته انگیزتون رو از دست میدید و بعدا خدای نکرده اصلا نتیجه خوبی نمیگیرید.
%۱۰۰ ِ یه هدفی رو بخواید و برای اون ۱۰۰% زحمت بکشید که اقلا مطمئن باشید حتی اگر بدشانسی هم آوردید به ۸۰ ِ هدفتون میرسید. نه اینکه اساس رو بذارید رو مثلا ۲۰% که در نهایت اگر بدشانسی آوردید به نتیجه ای نرسید اصلا! حرف من اینه.
،
اما ارشد
از امسال درس هایی که برای گرایش امنیت و شبکه بخونید یکیه. پس فعلا تو انتخاب این دو تا گرایش تا قبل از خود کنکور و قبل از اعلام نتایج فکر نمیکنم زیاد سردرگم بشید. امنیت تا اونجایی که من فهمیدم بیشتر ریاضیاته.
اما تجارت وقتی خودتون علاقه دارید به این گرایش پس همین رو بخونید به نیت سراسری البته. باز هم تصمیم گیرنده خودتونید اگر مطمئنید که به تجارت الکترونیک علاقه دارید همین رو انتخاب کنید. ولی در انتخابتون بازار کار و امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری و غیره رو هم حتما لحاظ کنید.
من خودم چون آی تی نیستم زیاد نمیتونم راهنماییتون کنم. فقط در این حد میتونم بگم که سرفصل های گرایش ها رو پیدا کنید و ببینید واقعا به کدوم گرایش بیشتر علاقمندید. من از دید خودم بخوام بگم میگم هوش! پس نظر من ِ نوعی زیاد به درد نمیخوره و شما ب نظر خودتون باید اهمیت بدین.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Behzad TP , احسان مومنی , d_felfelak
ارسال: #۹۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام مجدد :دوستان درستش هستش از هم شهر ها هستند هم دانشگاه های کل کشور ولی کسانی که دانشگاه شون دانشگاه های توپ تهران هستش شانس قبولی بیشتری دارند(استاید قوی و...دارند).این رو که قبول دارید!سهمیه هم که همین امسال بنده خدای در همین سایت سهمیه ای اوکی شدش براش از ۲۵۶ رتبه اش اومد ۴ تجارت!!!
نه ندارن. این ذهنیت رو کلا عوضش کنید.
دوست من امیرکبیر درس خوند سه ساله ارشد میده مجاز هم نمیشه!
این خودتون رو ناامید میکنه و نمیتونید نتیجه بگیرید. شما قراره هشت ماه درس بخونید همش این فکر رو بکنید رفته رفته انگیزتون رو از دست میدید و بعدا خدای نکرده اصلا نتیجه خوبی نمیگیرید.
%۱۰۰ ِ یه هدفی رو بخواید و برای اون ۱۰۰% زحمت بکشید که اقلا مطمئن باشید حتی اگر بدشانسی هم آوردید به ۸۰ ِ هدفتون میرسید. نه اینکه اساس رو بذارید رو مثلا ۲۰% که در نهایت اگر بدشانسی آوردید به نتیجه ای نرسید اصلا! حرف من اینه.
،
اما ارشد
از امسال درس هایی که برای گرایش امنیت و شبکه بخونید یکیه. پس فعلا تو انتخاب این دو تا گرایش تا قبل از خود کنکور و قبل از اعلام نتایج فکر نمیکنم زیاد سردرگم بشید. امنیت تا اونجایی که من فهمیدم بیشتر ریاضیاته.
اما تجارت وقتی خودتون علاقه دارید به این گرایش پس همین رو بخونید به نیت سراسری البته. باز هم تصمیم گیرنده خودتونید اگر مطمئنید که به تجارت الکترونیک علاقه دارید همین رو انتخاب کنید. ولی در انتخابتون بازار کار و امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری و غیره رو هم حتما لحاظ کنید.
من خودم چون آی تی نیستم زیاد نمیتونم راهنماییتون کنم. فقط در این حد میتونم بگم که سرفصل های گرایش ها رو پیدا کنید و ببینید واقعا به کدوم گرایش بیشتر علاقمندید. من از دید خودم بخوام بگم میگم هوش! پس نظر من ِ نوعی زیاد به درد نمیخوره و شما ب نظر خودتون باید اهمیت بدین.
آها سرفصل ها در سایت مسیر ایرانی دیدم برای همین علاقمند شدم به تجارت اینم لینکش سرفصل های ارشد تمام رشته ها رو داره(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
پس به قول شما تمام سعی و تلاشم ام رو میکنم شاید یکبار دیدین ماهم امیر کبیری و یا.... قبول شدیمBig Grin
قابل ذکر هستش من پارسال الکی واسی خندش رفتم کنکور ارشد کامپیوتر دادم با این که هیچی نخونده بودم و هنوز درس هاش رو پاس نکرده بودم کارنامه که اومدش امیدوار شدم بیشترین درصدم هم سوالات تخصصی هوش بودش حدودآ ۱۲ درصد اون هم اثرات هوشی بودش که توی سلمان پاس کرده بودم فکر کنم بود.خوب پس رشته همان تجارت الکترونیک تایید شدش!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۷۲ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۳,۰۲۶ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۸۶ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۲۱۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۳۲۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۹۱ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close