زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شاهکار قرن در نجف آباد

ارسال: #۳۱
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
شاهکار قرن در نجف آباد
متاسفانه مجبور شدم ارسال ۲۷ رو ویرایش کنم.با اجازه مدیران بالاتر من پست رو میبندم.با ارسالهای بیشتر از این فکر نکنم مشکلی حل بشه
هر کسی آزاده نقد منصفانه و محترمانه در باره دانشگاهها کنه و درصورتی که اطلاعاتش صحیح و موثقه مواردی رو بیان کنه هرکسی ممکنه تجربیات خوب یا بد از یک دانشگاه داشته باشه،وبخواد نظرش رو بیان کنه.
بهتره که تحملمون رو بالا ببریم.بدون الفاظ بد هم میشه منظور رو رسوند .خوشبختانه اینجا (مانشت)به قدر کافی آزادی هست که حرفمون رو بزنیم
دانشگاهی که من بودم نه سراسری بود نه آزاد ولی خاطرات خوبی ازش دارم و به همه توصیه اش میکنم.
۳
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , mosavat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه نجف آباد خوبه؟؟؟ alma90 ۰ ۱,۸۶۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alma90
  دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار diana.h.net@gmail.com ۵ ۳,۷۹۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: eng92
  کتاب زبان دکتری نیمه متمرکز دکترا دکتر رضا خیر آبادی salty_co ۰ ۷,۳۷۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: salty_co
Sad با تراز ۵۲۵۸ + سهمیه ممتازین میشه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اصفهان یا نجف آباد آورد؟ fati_mah ۲ ۱,۹۸۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fati_mah
  مادر شاهکار طبیعت است... selma ۶ ۴,۶۱۶ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad WR10
  آزادنجف آبادیاغیرانتفاعی امام رضا dordane ۲ ۳,۲۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: *Najmeh*
  من رتبه ۱ معماری آزاد نجف آبادم با تراز ۸۸۸۷/ اگه تراز بیشتری دارید لطفا" بمن بگید. shokoo ۲۴ ۱۸,۹۲۶ ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: coffee
  مجازی شهید بهشتی یا آزاد نجف آباد parvaz_hj ۷ ۷,۳۴۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: missmas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close