زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۶۳ تجارت ۳۴۹ شبکه

ارسال: #۱۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ق.ظ
RE: 163 تجارت ۳۴۹ شبکه
تبریک میگم.
انشالله همیشه موفق باشیHeartHeart

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
۱۶۳ تجارت ۳۴۹ شبکه
تبریک دوست عزیز موفق باشی

Stop talking. Start walking
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
۱۶۳ تجارت ۳۴۹ شبکه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  تبریک میگم.
انشالله همیشه موفق باشیHeartHeart
مرسی عزیزم همچنین شما Smile

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز موفق باشی
ممنوووونم شما هم موفق باشی Smile
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
۱۶۳ تجارت ۳۴۹ شبکه
دوستان اگه کسی واسه محل قبولی من نظری داره که کجا میارم ممنون میشم لطف کنه و راخنماییم کنه
قم و کرمانشاه و تبریز و ارومیه م نمیتونم برم
متشکرم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان اگه کسی واسه محل قبولی من نظری داره که کجا میارم ممنون میشم لطف کنه و راخنماییم کنه
متشکرم
سلام دوست عزیز در تهران حتما الزهرا رو میاری و به احتمال خیلی زیاد دانشگاه تهران سیستم های چندرسانه ای میاری وخواجه نصیر احتمالش هست البته امسال خیلی خیلی نامردی کردن و از ظرفیت تجارت کم کردن مثلا تجارت اصفهان حذف کردن...ترازتو بگی بهتر میشه راهنمایی کرد ولی شانس تهران داری خیالت راحت.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ
۱۶۳ تجارت ۳۴۹ شبکه
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان اگه کسی واسه محل قبولی من نظری داره که کجا میارم ممنون میشم لطف کنه و راخنماییم کنه
متشکرم
سلام دوست عزیز در تهران حتما الزهرا رو میاری و به احتمال خیلی زیاد دانشگاه تهران سیستم های چندرسانه ای میاری وخواجه نصیر احتمالش هست البته امسال خیلی خیلی نامردی کردن و از ظرفیت تجارت کم کردن مثلا تجارت اصفهان حذف کردن...ترازتو بگی بهتر میشه راهنمایی کرد ولی شانس تهران داری خیالت راحت.
ممنون از راهنماییت عزیزم ترازم که هستشتو عکس ۶۱۳۲
خیلی از حذف این شهرا ناراحت شدم
مخصوصا یزد و اصفهان
انشالا که بتونم خواجه نصیر قبول بشم Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , shamim_s
ارسال: #۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان اگه کسی واسه محل قبولی من نظری داره که کجا میارم ممنون میشم لطف کنه و راخنماییم کنه
متشکرم
ممنون از راهنماییت عزیزم ترازم که هستشتو عکس ۶۱۳۲
خیلی از حذف این شهرا ناراحت شدم
مخصوصا یزد و اصفهان
انشالا که بتونم خواجه نصیر قبول بشم Sad

خواهش میکنم فدات شم
ترازت خیلی عالیه خیلی مخصوصا که معماری هم زدی و سفید نزاشتی الان موقع انتخاب دستت بازتره
دانشگاه الزهرا
دانشگاه تهران گرایش مهندسی پزشکی و چندرسانه ای و تمام دانشگاه های شهرستان از جمله سهند تبریز که فوق العاده دانشگاه خوبیه شاید شنیده باشی ولی مدنی تبریز اصلا دوستان اینجا تعریفشو نمیکنن.
اینا احتمالش خیلی خیلی بالاهه ولی عزیزم همه دانشگاه های تهرانو به ترتیب اولویت بزن نگی جایی شانسی نیست نزنیا بزن ایشالله خواجه نصیر که دوست داری قبول میشی .خیلی دوست دارم به آرزوت برسی .
تو هم دعا کن ما الزهرا قبول شیم

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۱
۰
ارسال: #۲۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ
۱۶۳ تجارت ۳۴۹ شبکه
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  خواهش میکنم فدات شم
ترازت خیلی عالیه خیلی مخصوصا که معماری هم زدی و سفید نزاشتی الان موقع انتخاب دستت بازتره
دانشگاه الزهرا
دانشگاه تهران گرایش مهندسی پزشکی و چندرسانه ای و تمام دانشگاه های شهرستان از جمله سهند تبریز که فوق العاده دانشگاه خوبیه شاید شنیده باشی ولی مدنی تبریز اصلا دوستان اینجا تعریفشو نمیکنن.
اینا احتمالش خیلی خیلی بالاهه ولی عزیزم همه دانشگاه های تهرانو به ترتیب اولویت بزن نگی جایی شانسی نیست نزنیا بزن ایشالله خواجه نصیر که دوست داری قبول میشی .خیلی دوست دارم به آرزوت برسی .
تو هم دعا کن ما الزهرا قبول شیم
قربونت برم عزیزم
ممنونم از کمکت
آره دیگه ایشالا به ترتیب دانشگاهای تهرانو اول میزنم بعدشم شیراز
ایشالا که توهم قبول شی بهترین انتخابتو حتما قبول میشی
:-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۳۸ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۲۸۸ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۱۹۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۲۸ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close