زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۲۸۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
ضمنا یه استرس جدید Big Grin معمولا دفترچه چند روز بعد از اعلام نتایج منتشر میشه. پس فک نکنید با اعلام نتایج همه چی تموم میشه Big Grin تازه بعدش باید به این فک کنید که نکنه ظرفیتا امسال کم بشه و ...
تازه مهمتر از همه! تا شهریور باید صبر کنیم ببینیم کجا میفتیم Big Grin اونو نمیدونم چه جوری باید تحمل کرد دیگه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , kora , str93
ارسال: #۲۸۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  فک کن! امسال شبانه فردوسی زودتر از روزانه شریف پر میشه Smile))))
به جرم تبلیغاتچی بودن بن نشم من Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93
ارسال: #۲۸۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  مثل آلبرتا یا epfl
HuhHuhHuh
این دو تا رنکشونو یه نگاهی بندازید.
ارسال: #۲۸۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  خیلی از دانشگاها خیلی گرایشلرو ندارن. مثلا الگوریتم

الگوریتم که تازه اومده فقطم تهران دارتش فرق میکنه. مث گرایش بازی های رایانه ای که قراره بیات. با معماری قابل مقایسه نیس
ارسال: #۲۹۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  مثل آلبرتا یا epfl
HuhHuhHuh
این دو تا رنکشونو یه نگاهی بندازید.
البرتا یادم نمیاد اما epfl عزیز ۱۲ هستش

ارسال: #۲۹۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  البرتا یادم نمیاد اما epfl عزیز ۱۲ هستش
بله EPFL رو خبر دارم اما آلبرتا هم یه نگاهی بندازید.
ارسال: #۲۹۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
آقا کلا کدوم سایت واسه رنک معتبره؟؟؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۲۹۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  بچه هایی که تهران هستن، کدوم دانشگاه ها رشته هوشش ارزش شهرستان رفتن داره؟
دوستان در ارتباط با سوالی که قبلا پرسیدم:
شهرستان رفتن یا یه سال دیگه خوندن برای یه دانشگاه خوب توی تهران؟ شما بین این دو، کدومو انتخاب می کنید؟
ممنون میشم دوستانی که امسال بار دوم یا چندمشون بوده که کنکور دادن از سختی ها و مشکلات پشت کنکور موندن بگن.
ارسال: #۲۹۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
۱۴۱ هستش
از شریف که حداقلش بهتره! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: str93 , sara9009 , mahyamk
ارسال: #۲۹۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط kora.)
بو قناری (به قول آقوی همساده) شما چه باحالین : خوبه خوش باشین جووناDBig GrinBig Grin

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  بچه هایی که تهران هستن، کدوم دانشگاه ها رشته هوشش ارزش شهرستان رفتن داره؟
دوستان در ارتباط با سوالی که قبلا پرسیدم:
شهرستان رفتن یا یه سال دیگه خوندن برای یه دانشگاه خوب توی تهران؟ شما بین این دو، کدومو انتخاب می کنید؟
ممنون میشم دوستانی که امسال بار دوم یا چندمشون بوده که کنکور دادن از سختی ها و مشکلات پشت کنکور موندن بگن.
خودت انتخاب کن! اول هدفت چیه من نمیدونم شاید بخوای فلان دانشگاه اپلای بگیری بعد باید از فلان دانشگاه تو ایران مدرک بگیری و ...۲- چقدر اهل تلاشی( واقع بین و منطقی باش) می تونی ۶ ماه هر روز بلند شی و روزی چند ساعت که اونم بستگی به ضعف و قوت درسیت داره بخونی؟ ۳- شرایط هر سال ممکن تغییر کنه از اینکه گرایشا بره زیرگروه دیگه تا تغییر ظرفیت!!!۴- بعد کنکور میتونی منتظر نتایج باشی ؟ و با استرسش کنار بیای؟؟؟؟ من جای شما نیستم ولی اگه شهرستان قبول شم میرفتم چون که بار دوم کنکور دادن سخت تر از اوله انتظار خودت و بقیه ازت بالاتر میره و حوصله و انرژی آدم هم کمتر میشه و استرس بیشتر چون که توقعت بالاست و هی میگی چرا من یه سال از زندگیم عقب افتادم!!!! اما اگه واقعا پرانرژی هستی و میدونی از پسش برمیای و عاشق دانشگاه خاصی هستی که حس خوبی بهت میده اونجا درس بخونی بسم الله خواستن توانستن استSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , str93 , nlp@2015 , so@
ارسال: #۲۹۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  ۱۴۱ هستش
از شریف که حداقلش بهتره! Big Grin
نکته شریف و EPFL نبود. اولا شما این دو تا رو کنار هم می نویسید؟! ثانیا ۱۴۱ خوبه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer
ارسال: #۲۹۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط directline.)
سلام دوستان، من از اون دسته از اعضام که بعد کنکور متواری شد از سایت تا الان Smile
من تعجب میکنم چرا انقد استرس دارید! دنیا که قرار نیست به آخر بیاد!
شاید خیرمون در این نباشه که بریم ارشد یا دانشگاه خاصی
تو زندگیم چندین بار پیش اومده که چیزی رو خییییییییلی دوست داشتم تلاشمم کردم اما بهش نرسیدم سال های بعد متوجه شدم واقعا خیر من در این بوده که اون اتفاق که خیلی هم دوستش داشتم نیوفته و خدا راه بهتری جلو پام قرار داده...
به نظر من مهم این آدم تلاش کنه ،نتیجه واقعا دسته یکی دیگس... از اون بخواین که بهترین نصیتون بشه...

اگر استرتون رو نمیتونید کنترل کنید، از خودتون فقط یک سوال بپرسید: " من استرس داشته باشم چه تاثیری رو نتیجه ام خواهد داشت؟ آیا بهتر میشه؟ "
استرس تنها چیزی که نصیب آدم میکنه بیماری های مختلف در دراز مدت.... پس لطفا اگر خودتون رو دوست دارید، مواظب خودتون باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93 , kora , alirezaei , Sakura , mahyamk , artmiss , khordad.girl , karbar
ارسال: #۲۹۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نکته شریف و EPFL نبود. اولا شما این دو تا رو کنار هم می نویسید؟! ثانیا ۱۴۱ خوبه؟!
مثالمو تغییر میدم ucb و epfl و پردیس شریف Big Grin
اگر ۱۴۱ خوب نیس پس ۳۳۲ خوبه؟! اصلا منظورم دانشگاهی نیست که طرف چند سال پشت کنکور میمونه و اخرم با رتبه مثلا ۱۰ توو کنکور دکترا بازم امیدی به قبولی بهش نداره! بله شریف!

ارسال: #۲۹۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آقا کلا کدوم سایت واسه رنک معتبره؟؟؟؟؟
اینو زیاد شنیدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
.I'm going to be the second mouse
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۳۰۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  خواستن توانستن استSmile
ممنونم ازتون که نظرتون رو مطرح کردید.

ولی واقعا این کنکور ارشد چرا اینطوریه؟!!! بهمن امتحانه ، ۳ ماه بعد توی اردیبهشت نتایج اولیه، ۴ ماه بعد توی شهریور نتایج نهایی. ۷ ماه از عمر جوانان این مملکت توی انتظار میگذره. توی این فاصله میشه یه کنکور دیگه هم برگزار کرد.
چه خوب میشد اگه کنکور ارشد دو بار توی سال برگزار میشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , khordad.girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۱۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۵۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۱۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۷۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close