زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در خصوص انتخاب رشته دکتری ۹۴

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان

میخواستم بدونم به عنوان مثال منی که در گرایش معماری کامپیوتر مجاز شدم و حالا میخوام انتخاب رشته انجام بدم، آیا حتما باید فقط گرایش معماری کامپیوتر رو انتخاب کنم؟؟؟؟

در حقیقت برای پر کردن فرم انتخاب رشته که ۵۰ اولویت باید وارد کنیم، فقط باید گرایش معماری کامپیوتر رو وارد کنم؟؟؟ یا میتونم به صورت ترکیبی هم وارد کنم؟؟؟ مثلا هم معماری و هم نرم افزار یا هوش؟؟؟
ممنون از دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
خیلی مشخصه دیگه
اینها رشته های متفاوتی با کدهای متفاوت هستند. شما نمی تونید از چتد رشته انتخاب کنید سیستم اجازه نمی دهد
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ
شما صرفا در رشته و گرایش امتحانی مجاز به انتخاب رشته هستید و سامانه انتخاب رشته اجازه ثبت کد رشته های خارج از این گرایش تعیین شده شما رو نمی دهد. .

هر کسی در قفس ذهنی خود زندانی است،
ذهن بی پنجره دود آلود است،
ذهن بی پنجره بی فرجام است ....
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ق.ظ
مرسی از جواب دوستان

=======
سوال دیگر من اینه که:
آیا اگر پردیس ها رو انتخاب کنیم و قبول بشیم برای مصاحبه و به هر دلیل در مصاحبه شرکت نکنیم، از آزمون دکترا سال بعد محروم میشیم؟؟؟؟؟

ممنون پیشاپیش
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrankh
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ق.ظ
RE: راهنمایی در خصوص انتخاب رشته دکتری ۹۴
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ق.ظ)man123 نوشته شده توسط:  مرسی از جواب دوستان

=======
سوال دیگر من اینه که:
آیا اگر پردیس ها رو انتخاب کنیم و قبول بشیم برای مصاحبه و به هر دلیل در مصاحبه شرکت نکنیم، از آزمون دکترا سال بعد محروم میشیم؟؟؟؟؟

ممنون پیشاپیش

دوست عزیز مشکلی پیش نمی آد...
محرومیت از آزمون تنها در حالتی پیش می اید که دواطلب در مصاحبه شرکت کند و در یکی از انتخاب های خود پذیرفته نهایی اعلام شود(فرق نمی کند که روزانه-شبانه-پردیس-غیر انتفاعی و یا پیام نور باشد)

هر کسی در قفس ذهنی خود زندانی است،
ذهن بی پنجره دود آلود است،
ذهن بی پنجره بی فرجام است ....
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط rahim06.)
دوستان ، به نظرتون این ترتیب انتخاب رشته چطوره؟

۱- صنعتی شیراز ، شبکه
۲-اصفهان ، امنیت
۳-قم ، امنیت
۴- تبریز ، شبکه
۵- تربیت مدرس ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی

کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دانشکده فنی باهنر شیراز ، کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه صنعتی شیراز( البته یک کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی هم دارم)
معدل کارشناسی:۱۵/۹۶ معدل ارشد شبکه (بدون پایان نامه): ۱۶ معدل ارشد تجارت الکترونیکی : ۱۷/۰۹
۵ مقاله کنفرانس داخلی(که یکی ار مقالات با همان استادی است که در دانشگاهمان تنها دانشجوی دکتری از طریق کنکور را می گیرد) - یک مقاله ژورنال خارجی ، دو مقاله سابمیت شده
شش سال سابقه تدریس در دانشگاه های آزاد ، پیام نور و آموزشکده های فنی دولتی و سما
نمره زبان msrt هم ۵۴ گرفتم.
رتبه ۲۳ رشته مهندسی فناوری اطلاعات
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  دوستان ، به نظرتون این ترتیب انتخاب رشته چطوره؟

۱- صنعتی شیراز ، شبکه
۲-اصفهان ، امنیت
۳-قم ، امنیت
۴- تبریز ، شبکه
۵- تربیت مدرس ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی

کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دانشکده فنی باهنر شیراز ، کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه صنعتی شیراز( البته یک کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات -تجارت الکترونیکی هم دارم)
معدل کارشناسی:۱۵/۹۶ معدل ارشد شبکه (بدون پایان نامه): ۱۶ معدل ارشد تجارت الکترونیکی : ۱۷/۰۹
۵ مقاله کنفرانس داخلی(که یکی ار مقالات با همان استادی است که در دانشگاهمان تنها دانشجوی دکتری از طریق کنکور را می گیرد) - یک مقاله ژورنال خارجی ، دو مقاله سابمیت شده
شش سال سابقه تدریس در دانشگاه های آزاد ، پیام نور و آموزشکده های فنی دولتی و سما
نمره زبان msrt هم ۵۴ گرفتم.
رتبه ۲۳ رشته مهندسی فناوری اطلاعات

چرا تربیت مدرس رو بعد از تبریز زدید؟
بیشتر از این هم میتونید انتخاب کنید فوقش دعوت به مصاحبه نمیشید.
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط rahim06.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ)zahra_davoody نوشته شده توسط:  چرا تربیت مدرس رو بعد از تبریز زدید؟
بیشتر از این هم میتونید انتخاب کنید فوقش دعوت به مصاحبه نمیشید.

گرایشی که تربیت مدرس داره مدیریت سیستم های اطلاعاتی است و من دوست دارم شبکه یا امنیت بخونم. در مورد انتخاب بیشتر حق با شماست . من تمام بیست و دو کد رشته ممکن حتی پردیس و شبانه را انتخاب کردم. خودم فکر می کنم همه پنج انتخاب اولم دعوت به مصاحبه می شوم.
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ
با توجه به اینکه ظاهرا در مرحله اول سوابق پژوهشی دخالت ندارن اگر ۵ انتخاب اولمون دانشگاههای خوبی باشن و با توجه به رتبه در آنها مجاز شویم ولی مطمئن باشیم که این دانشگاهها ما را درنهایت قبول نمی کنند آیا بهتر نیست آنها را انتخاب نکنیم تا بقیه انتخابها را از دست ندهیم
ارسال: #۱۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ق.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه ظاهرا در مرحله اول سوابق پژوهشی دخالت ندارن اگر ۵ انتخاب اولمون دانشگاههای خوبی باشن و با توجه به رتبه در آنها مجاز شویم ولی مطمئن باشیم که این دانشگاهها ما را درنهایت قبول نمی کنند آیا بهتر نیست آنها را انتخاب نکنیم تا بقیه انتخابها را از دست ندهیم
با شما موافقم ، دلیل این نوع انتخاب رشته من همین مساله است چون با رتبه ای که دارم شانس دانشگاه های بهتری هم دارم ولی این پنج دانشگاه در بین دانشگاه هایی که فناوری اطلاعات دانشجو می گیرند از همه پایین تر هستند تنها جایی که دانشگاه پایین تری هست و من انتخاب نکردم دانشگاه ارومیه است که فکر می کنم برای من ارزشی نداره از یک دانشگاه کوچک مثل ارومیه دکتری بگیرم چون خودم ساکن شیراز و شاغل هستم.
ارسال: #۱۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ق.ظ
دوستان مهلت انتخاب رشته به پایان رسید
========================

من یک سوال دارم:
فرض کنید که مثلا من ۶ کد رشته محل انتخاب کردم. که برای ۳ تا از این کد رشته محل ها دعوت به مصاحبه میشم (مثلا امیرکبیر، شریف و صنعتی اصفهان)

حالا میخوام بدونم برای مصاحبه من رو به کجا معرفی می کنن؟؟؟؟ باید برای انتخاب اولی که پذیرفته شدم ؟؟؟ (یعنی همون امیرکبیر؟؟/)
بعدش اگه امیرکبیر من رو توی مصاحبه نپذیرفت تکلیف چیه؟؟؟ من رو معرفی میکنند به شریف و صنعتی اصفهان؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی در مورد این روند اطلاعاتی داره ارائه کنه. پیشاپیش ممنون
ارسال: #۱۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ
دوستان کسی نیست پاسخ بده؟؟؟؟

ضمن اینکه میخواستم بدونم فقط مقالاتی که اکسپت شده و منتشر شده باشند حائز امتیاز مصاحبه میشن؟؟؟

به عنوان مثال من ۴ مقاله کنفرانس ieee دارم که علیرغم اینکه کنفرانس ها همین ۲ ماه پیش برگزار شدند اما هنوز مقالات در سایت ieee ایندکس نشدند (روند ایندکس شدن معمولا بین ۲ تا ۶ ماه طول میکشه) . با این اوصاف این ۴ مقاله من بهشون هیچ امتیازی تعلق نمیگیره؟؟؟؟
ارسال: #۱۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)man123 نوشته شده توسط:  دوستان کسی نیست پاسخ بده؟؟؟؟

ضمن اینکه میخواستم بدونم فقط مقالاتی که اکسپت شده و منتشر شده باشند حائز امتیاز مصاحبه میشن؟؟؟

به عنوان مثال من ۴ مقاله کنفرانس ieee دارم که علیرغم اینکه کنفرانس ها همین ۲ ماه پیش برگزار شدند اما هنوز مقالات در سایت ieee ایندکس نشدند (روند ایندکس شدن معمولا بین ۲ تا ۶ ماه طول میکشه) . با این اوصاف این ۴ مقاله من بهشون هیچ امتیازی تعلق نمیگیره؟؟؟؟

اگه گواهی accept داشته باشین کافیه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۹ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close