زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شاهرود

ارسال: #۱۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  سلف دانشگاه، اینطور که میگن، دومین در کشوره!!!
من مرده ای اون معاونت دانشجوییشم که همچین ادعایی کرده که سلف دانشگاه رو دومین در کشور دونسته. لازم نیست این همه راه بره تهران یا شهر های بزرگ.کافیه ۶۰ کیلومتر اونورتر بره سلف دانشگاه دامغان رو ببینه Wink

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط rascal1364.)
RE: دانشگاه صنعتی شاهرود
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  سلف دانشگاه، اینطور که میگن، دومین در کشوره!!!
من مرده ای اون معاونت دانشجوییشم که همچین ادعایی کرده که سلف دانشگاه رو دومین در کشور دونسته. لازم نیست این همه راه بره تهران یا شهر های بزرگ.کافیه ۶۰ کیلومتر اونورتر بره سلف دانشگاه دامغان رو ببینه Wink

سلام دوست عزیز
اگه دقت کنید این مطلب رو خانم uniquegirl نوشته
بنده هیچ اطلاعی از دانشگاه شاهرود ندارم
به این خاطر تاپیک زدم و از دوستان سوال کردم
بازم ممنون

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
با توجه به نزدیک شدن زمان اعلام نتایج و اینکه زمان انتخاب کد محل تحصیل محدود است ، از دوستانی که در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند ( و یا فارق التحصیل شده اند ) تقاضا دارم که اطلاعات خودشان پیرامون مسائلی از قبیل هیئت علمی - خوابگاه - سلف سرویس و ... را در اینجا بزارن تا موقع انتخاب محل تحصیل بعنوان کمکی برای افراد مجاز برای انتخاب رشته باشه . ( اطلاعات در هر گرایشی که در این دانشگاه ارائه شده و شما اطلاع دارید ) Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سری چیزها رو قبلا در مورد دانشگاه صنعتی شاهرود گفتم، حالا هرچیزی که فکر میکنم به درد میخوره رو خلاصه میگم، امیدوارم مفید باشه. (من دانشجوی ترم آخر کارشناسی همینجا -صنعتی شاهرود- هستم)

دانشگاه صنعتی شاهرود. دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

کارشناسی:
کامپیوتر- گرایش نرم افزار
فناوری اطلاعات (آی تی)

کارشناسی ارشد: فقط کامپیوتر، گرایش هوش مصنوعی

دکتری: کامپیوتر، گرایش هوش؛ که تازه یه ترمه آوردن

هیئت علمی: برای کارشناسی رو کاری نداریم. اما برای ارشد، فقط سه نفر: دکتر حمید حسن پور (رئیس دانشکده) ، دکتر علی اکبر پویان، دکتر مرتضی زاهدی. برای اطلاع از جزئیات شرح حال حرفه ای این سه استاد، میتونید سایت دانشکده رو ببینید:

برای دکتری هم تا جایی که من میدونم، همین سه استاد هستن

یکی از مهمترین مطالب راجع به اینجا، که نمیدونم مزیت هستش یا عیب (!) مکانشه
در حال حاضر، مکان دانشکده، واقع در پردیس شماره۲ دانشگاه هست که حومه شهر قرار داره (حدود ۱۰ دقیقه با ماشین، تا پردیس مرکزی فاصله داره) اما میشه گفت وسط بیابونه!
تا پارسال، که پردیس مرکزی بودیم، فضای محوطه، امکانات و... خوب بود و همه چیز در دسترس. اما کلاسها خیلی بد، کوچیک، تاریک و قدیمی و با امکانات فرسوده بود.
اینجا (پردیس) کلاسهای بزرگ، نوساز، تمیز و قشنگ داره، اما سالن مطالعه و کتابخونه در حال حاضر نداره، سلف هنوز افتتاح نشده ولی ترم دیگه میشه اما فاصله ش تا دانشکده دوره (حدود ۷-۸ دقیقه پیاده روی)

اتوبوسهایی که به پردیس مرکزی میره، هر۲ ساعت یک باره و اگه جا بمونید، باید ۷-۸ دقیقه پیاده روی کنید تا بعد سوار تاکسی بشید و برید.

غذا: به نظر من مث بقیه جاهاست! من خودم یک ساله اصلا غذای دانشگاه رو نخوردم! (چون خونه میخورم). میگن جزو بهترینهاست، اما من نمیدونم چی بگم! نه تایید میکنم، نه رد...

خوابگاه: تا جایی که میدونم، بچه های تحصیلات تکمیلی، مشکلی ندارن. اما چون خودم خوابگاهی نیستم، پیشنهاد میکنم از بقیه که میدونن بپرسید.

کلام آخر: پیشنهاد میکنم تا میتونید، جاهایی مثل تهران رو از دست ندین. هرچند سطح هوش اینجا نسبتا بالاست، اما اونجاها اولویت دارن (مخصوصا اگه شهرهای دورتر به شاهرود هستین. اینم بگم که شاهرود توی استان سمنان هستش! آخه خیلی ها میان اینجا، بعد میگن موقع انتخاب رشته فکر کردیم شاهرود، جزو شهرستانهای شمال کشوره!!!)

امیدوارم پرحرفی نکرده باشم. Smile موفق باشید Smile

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Masoud05 , najme60 , **sara** , mohammad_13690 , nazarian , fz_916
ارسال: #۲۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط rascal1364.)
دانشگاه صنعتی شاهرود
با سلام
بنده خودم در دانشگاه شاهرود دارم هوش مصنوعی می خونم
اینجا فقط به نکات مهم اشاره میکنم
اولا سال اول که خوابگاه واسه روزانه ها قطعی هستش و سال دوم هم به بعضی ها میدن
البته سال قبلیهای ما اونایی که خوابگاه خواستن به همشون رسیده. میگن قرعه کشی میکنن ولی اکثر به همه میرسه مخصوصا که امسال اولین بار از خوابگاه پردیس استفاده شد ظرفیت خوابگاه ها بالا رفته.
ما را در پردیس جا دادن که یکم محیطش چون تازه ساخت هستش بدون فضای سبزه (ولی در عوض پشه هم کم دارهTongueTongue
سلف پردیس آماده نبود و ما باید با سرویس میرفتیم سلف دانشگاه صنعتی ولی میگن واسه ترم جدید آماده میشه (البته ترم پیش هم همینو گفتن)
حال میمونه بحث سطح علمیش
اولا اونجا ۳ تا استاد بیشتر نداره (جهت اطلاع از رزومه اونا به سایت دانشگاه مراجعه کنید) و مشکل اصلی اینه که درسهایی که اونجا میتونید پاس کنید ثابت و از الان مشخصه ولی گفتن که از اول مهر یک استاد دیگه هم میاد و گویا از هند مدرک گرفته
دوستانه بگم که اینجا یکی از اساتید از بس بهتون تمرین میده که از محور اصلی ارشد که تحقیقات هستش دورتون میکنه و باور کنید خودمون را به آب و آتیش زدیم نتونستیم حتی یک هفته ازش استراحت بگیریم.
یه استاد دیگه داره که روشش خیلی درسته ولی بخاطر استاد قبلی نمیتونید با اون هم همراهی کنید.اما اگر بتونید با اون همراه بشید خیلی خوبه.همه سال قبلی هایی که با ایشون کار کردن مقاله دادن.
اما گل سر سبد اینجا دکتر پویان هستش که واقعا ما فقط به عشق ایشون تا اینجا رو دوام آوردیم. البته از بس سطح بالا درس میده که حتی دریغ از یک کلمه که من فهمیده باشم ولی روش درست و راهنمایی عالی را بهتون خواهند داد. من یکی از پایانامه دانشجو های ایشون رو دیدم که ۵ تا مقاله روی پایان نامش داده بود. در ضمن ارتباطات قوی با متخصص های رشته های دیگه، ارتباط با صنعت عالی و حتی همیشه در حال کار بر روی پروژه های عملی هستن ولی تنها مشکلی که دارن اینه که چون معاون دانشگاه هستن یکم سرشون شلوغه ولی نیم ساعت ملاقات با ایشون برابر با ۱۰ ساعت هر استاد دیگری هستش. همیشه ایده های عالی و جالب هم دارن.
هر سه تا استاد خارج درس خوندن.
اما در مورد دکتری که بنده خودم به این دلیل شاهرود را قبل از تبریز زدم. باید بگم که دیگه ظرفیت اساتید تا ۴ سال دیگه پر شد و من هم اینو نمیدونستم
در کل اگه راستشو بخواین هیچ روزی نیست که نگم کاش دوباره کنکور میدادم. و در کل نه من نه باقی هم کلاسی ها راضی نیستند. البته این ترم دیگه با اون استاد تمرین بده دیگه درسامون تموم میشه و ترم بعد فقط یک درس داریم.
بدونید که این حرفایی که زدم بدون هیچ تعصبی و. برای راهنمایی دوستانی بود که میخوان اینجا رو هم بیان
موفق و سر بلند باشین

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , nazarian , fz_916
ارسال: #۲۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
من با دکتر حسن پور زیاد درس داشتم. ایشون خیلی تلاش میکنن با سختی دادن به دانشجوها مطلب زیادی به اونها یا بدن. من دوره کارشناسی اصلا از این شیوه و سخت گیری های ایشون خوشم نمیومد.
اما وقتی اومدم شریف گفتم ای کاش بیشتر بهمون سخت میگرفتن.
هر چی توی کارشناسی یاد گرفتیم از سخت گیری ها و تمرین های زیاد ایشون بود. حق هم دارن گرچه اگه دوباره برگردم بازم از ایشون گله و شکایت میکنم.Big Grin
خیلی استاد قوی در امور پژوهشی هستند و واقعا در سطح استادهای مطرح کشور و حتی بهتر از اونها در پژوهش ها میتونن به دانشجوها کمک کنن.
من که خیلی سپاسگزار ایشون هستم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazarian
ارسال: #۲۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  میشه بگید به شما چند واحد دادن این ترم و شروع کلاساتون رو از کی زدن؟
اگه ممکنه دروسش رو هم بگید.
برنامه هفتگی این ترم رشته هوش دانشگاه صنعتی شاهرود

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  ما گل سر سبد اینجا دکتر پویان هستش که واقعا ما فقط به عشق ایشون تا اینجا رو دوام آوردیم. البته از بس سطح بالا درس میده که حتی دریغ از یک کلمه که من فهمیده باشم
کاملا تایید میشه!
مخصوصا جمله دوم Smile
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۰۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۶۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۵۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  کدوم دانشگاه شمال غرب؟ (ارومیه - سهند - شهید مدنی - صنعتی ارومیه) Shine_20 ۰ ۲,۱۰۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close