زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان بندی برای اتمام پایان نامه و ورود به دکترا

ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ق.ظ
زمان بندی برای اتمام پایان نامه و ورود به دکترا
سلام،

من ترم چهار ارشد هستم الآن و پایان نامه هنوز دفاع نکردم. دکتری هم امتحان دادم مجاز شدم. می خواستم ببینم تا کی وقت دارم دفاع کنم و چقدر طول می کشه تا فارغ التحصیل بشم؟ اگه تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم چی میشه تکلیفم!؟ Huh

ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: زمان بندی برای اتمام پایان نامه و ورود به دکترا
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ق.ظ)pazis نوشته شده توسط:  سلام،

من ترم چهار ارشد هستم الآن و پایان نامه هنوز دفاع نکردم. دکتری هم امتحان دادم مجاز شدم. می خواستم ببینم تا کی وقت دارم دفاع کنم و چقدر طول می کشه تا فارغ التحصیل بشم؟ اگه تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم چی میشه تکلیفم!؟ Huh

ممنون

تا اخر شهریور باید فارغ التحصیل بشید والا شانس کمی دارید که قبولی تون رو نگه دارید. مگه اینکه رزومه خیلی خوبی داشته باشید و...
البته دفاع کردن و فارغ التحصیلی چیز سختی نیست. من خیلیا رو دیدم که بنا به مسائلی نتونستن رو تز اونطوری که باید کار کنن ولی چون بالاخره یه سری کارا کرده بودن، کارشون به مرحله تجدید دفاع نرسید اما خب نمره تزشون مثلا ۱۷-۱۸ شده که اصلا خوب نیست!! نمره تز زیر ۱۹ متوسطه زیر ۱۸ بده و زیر ۱۷ فاجعه هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pazis
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ق.ظ)pazis نوشته شده توسط:  سلام،

ممنون

تا اخر شهریور باید فارغ التحصیل بشید والا شانس کمی دارید که قبولی تون رو نگه دارید. مگه اینکه رزومه خیلی خوبی داشته باشید و...
البته دفاع کردن و فارغ التحصیلی چیز سختی نیست. من خیلیا رو دیدم که بنا به مسائلی نتونستن رو تز اونطوری که باید کار کنن ولی چون بالاخره یه سری کارا کرده بودن، کارشون به مرحله تجدید دفاع نرسید اما خب نمره تزشون مثلا ۱۷-۱۸ شده که اصلا خوب نیست!! نمره تز زیر ۱۹ متوسطه زیر ۱۸ بده و زیر ۱۷ فاجعه هست.

ممنون از پاسختون. من اگر تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم چه اتفاقی میفته؟؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)pazis نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون. من اگر تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم چه اتفاقی میفته؟؟؟
نمیشه دقیق گفت، بستگی داره که مثلا تا چند روز بعدش فارغ التحصیل میشید اما در کل خیلی استرس زا هست و اصلا بعید نیست هم اون سال رو از دست بدید و هم سال بعد محروم بشید. شما انتخاب شهر کن مصاحبه هم بده. در کنارش رو تز کار کن. تز چیز وحشتناکی نیست که نتونی تو این ۴-۵ ماه جمعش کنی.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ق.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ق.ظ)pazis نوشته شده توسط:  سلام،

ممنون

تا اونجایی که من میدونم شما تا آخر مهر وقت دارید. من یک نفر رو میشناسم که آخر مهر ماه دفاع کرد و همون سال هم دکتری رو ادامه داد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۸ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close