زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جابه جایی رشته پس از اعلام کارنامه نهایی

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ
سلام
پس از اعلام کارنامه نهایی در صورت قبول شدن اولویتهای بعدی میشه برا ثبت نام انتخابای بعدی اقدام کرد؟ایا در صورت موافقت تبدیل به شبانه میشه؟دوستان هر کی اطلاعی در این مورد میدونه بگه.
سپاس
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , goleyas , yass147 , Pegasus
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط summer_66.)
RE: جابه جایی رشته پس از اعلام کارنامه نهایی
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سلام
پس از اعلام کارنامه نهایی در صورت قبول شدن اولویتهای بعدی میشه برا ثبت نام انتخابای بعدی اقدام کرد؟ایا در صورت موافقت تبدیل به شبانه میشه؟دوستان هر کی اطلاعی در این مورد میدونه بگه.
سپاس
اولا که خیییییییلی سخت و گاهی اوقات ناممکن هست اما اگه بشه هم بله تبدیل به شبانه میشه. اینکه میگم تقریبا غیر ممکنه به این خاطره که این روال تو کارشناسی خیلی سخته و در ارشد از کارشناسی سخت گیرانه تره. انتقال واسه خانم هایی که ازدواج میکنن( بازگشت به شهرشون) آسون تره اما باز همون هم به شرط پرداخت هزینه شبانه هست.
البته یه موضوع دیگه هم هست: اگه دانشگاهی که میخواین بهش منتقل بشین سطح کلی نمره های قبول شدگانش پایین‌تر از دانشگاه فعلیتون باشه روند ساده‌تر و ممکن‌تر میشه.
یه سوال دارم ازتون: شما یه دانشگاه بهتر رو بعد از انتخاب فعلیتون انتخاب کردین؟ یا فکر میکنید سطح همین که قبول شدید بهتره؟
اگه سطح دانشگاه انتخاب بعدی پایین تره، تو کارشناسی همچین موردی به دوره روزانه منتقل میشد و تبدیل به شبانه نمیشد اما واسه ارشد نمیدونم اینطور هست یا نه.
اگه سطح دانشگاه فعلیتون پایین تره و انتخاب بعدی روزانه و سطح بالاتر باشه نمیدونم به چه صورت میشه!
چقدر دست انداز داشت این پستExclamationBig Grin

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , Good! , Pegasus
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ب.ظ
فکر میکنم تبدیل به شبانه شدن واسه وقتی هست که بدون توجه به کارنامه بخواین تغییر رشته بدین مثلا از رشته کامپیوتر برید برق توی همون دانشگاه اونوقت باید هزینه شبانه رو پرداخت کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ ب.ظ
من غیر این سوال یه سوال دیگه هم داشتم: انتقالی به هر شهری که تو اولویت های بعدی قبول میشدی ممکنه یا فقط باید شهر محل سکونت باشه؟ برای ترم اول هم میشه انتقالی گرفت؟

یا رب.
۱
۱
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  من غیر این سوال یه سوال دیگه هم داشتم: انتقالی به هر شهری که تو اولویت های بعدی قبول میشدی ممکنه یا فقط باید شهر محل سکونت باشه؟ برای ترم اول هم میشه انتقالی گرفت؟

من فقط اینو میدونم که برای انتقالی و مهمان شدن باید حتما یه ترم تو دانشگاه مبدا گذرونده باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yass147
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فکر میکنم تبدیل به شبانه شدن واسه وقتی هست که بدون توجه به کارنامه بخواین تغییر رشته بدین مثلا از رشته کامپیوتر برید برق توی همون دانشگاه اونوقت باید هزینه شبانه رو پرداخت کنید.
مثلا شما روزانه یزدی اگه بخوای همون رشته خودت بری شیراز( دانشگاه خودم و خودت رو مثال میزنم به کسی بر نخوره Big Grin )جریانش چی میشه؟ روزانه میشه یا شبانه؟

۰
۲
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فکر میکنم تبدیل به شبانه شدن واسه وقتی هست که بدون توجه به کارنامه بخواین تغییر رشته بدین مثلا از رشته کامپیوتر برید برق توی همون دانشگاه اونوقت باید هزینه شبانه رو پرداخت کنید.
مثلا شما روزانه یزدی اگه بخوای همون رشته خودت بری شیراز( دانشگاه خودم و خودت رو مثال میزنم به کسی بر نخوره Big Grin )جریانش چی میشه؟ روزانه میشه یا شبانه؟
فکر میکنم روزانه چون مثلا طرف ازدواج کرده و حالا میخواد توی شهر خودش مهمان بشه.خوب یه سری شرایط داره ولی شبانه نمیشه.

ولی مثلا من علوم کامپیوتر یزد بودم و مثلا شبانه برق یزد رو اصلا قبول نشدم ولی میتونم با موافقت دانشکده برم برق شبانه یزد بخونم چون قبلش روزانه بودم.

حالا مثلا علوم کامپیوتر یزد بودم و کامپیوتر شبانه کاشان رو توی اولویتهای بعدی قبول شدم میتونم برم اون رو بخونم دیگه نمیشه شبانه‌ی شبانه که !! حالا من مثلا اگر میخواستم برم علوم کامپیوتر روزانه کرمان که توی اولویت بعدی قبول شدم باز فکر نکنم بشه شبانه !! چون اگر قراره شبانه باشه اینجوری هیچ فرقی نداره که اولویت بعدی که قبول شدی شبانه باشه یا روزانه و این درست نیست!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط soratenor.)
سلام
من هم می خواهم اگر راهی برای این کار وجود دارد در اولویت دومم تحصیل کنم .اولویت اول من پلیمر روزانه در شهر خودم است ودومیش برق دردانشگاهی دیگراست همچنین در شهر خودم و اولویت چهارمم برق دانشگاهی ست که توش پلیمر راقبول شدم وتراز قبولی برق روزانه‌ی هر دو دانشگاه راهم اورده‌ام ایا امکان دارد که در برق روزانه مرا بپذیرند ؟البته من دانشجو کارشناسی هستم
باتشکر
۰
۱
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط delta.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)soratenor نوشته شده توسط:  سلام
من هم می خواهم اگر راهی برای این کار وجود دارد در اولویت دومم تحصیل کنم .الویت اول من پلیمر روزانه در شهر خودم است ودومیش برق دردانشگاهی دیگراست همچنین در شهر خودم و الویت چهارمم برق دانشگاهی ست که توش پلیمر راقبول شدم وتراز قبولی برق روزانه‌ی هر دو دانشگاه راهم اورده‌ام ایا امکان دارد که در برق روزانه مرا بپذیرند ؟
باتشکر

من همچنان دنبالش هستم تا حالا به جایی نرسیدم شما موفق شدی به ما هم بگو
۰
۱
ارسال: #۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
کسی رو نمیشناسید که ترم اول انتقالی گرفته باشه؟
مهمانی رو می دونم میشه اما انتقالی رو ندیدم...

یا رب.
۰
۱
ارسال: #۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  کسی رو نمیشناسید که ترم اول انتقالی گرفته باشه؟
مهمانی رو می دونم میشه اما انتقالی رو ندیدم...

انتقالی در ترم اول فقط برای فرزندان کارکنان دانشگاه و هیات علمی امکان داره در غیر این صورت باید یه ترم در دانشگاه مبدا سپری بشه.

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: yass147
ارسال: #۱۲
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ
دوستان کارنامه نهایی که قبولی توی اولویت های بعدی رو نشون بده اصلا روی سایت میاد یا خودمون باید اقدام کنیم برای گرفتنش؟
۰
۱
ارسال: #۱۳
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان کارنامه نهایی که قبولی توی اولویت های بعدی رو نشون بده اصلا روی سایت میاد یا خودمون باید اقدام کنیم برای گرفتنش؟

چند روز دیگه میاد.

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi
ارسال: #۱۴
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ق.ظ
سلام
اگه بحثتون کارشناسی است من خودم به این صورت انتقالی گرفتم
من مهندسی کامپیوتر شهید باهنر قبول شده بودم ولی توی انتخابهای پایینم کاشان هم قبول شده بودم ولی چون کاشان نزدیکتر بود اونجا میخواستم برم

رفتم و کرمان و درخواست انتقالی به کاشان را در همون ترم اول داشتم و کلاً یک روز در کرمان بودم و همون ترم اول اومدم کاشان
ولی کاشان دو ترم مهمانی شدم و بعدش به شرط معدل انتقالیم اوکی شد
من دو طرف شبانه بودم
ولی دوستم یکی روزانه بود جایی وقتی انتقالی گرفت شبانه شد

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۱
۱
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط safdariit.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سلام
سپاس
اولا که خیییییییلی سخت و گاهی اوقات ناممکن هست اما اگه بشه هم بله تبدیل به شبانه میشه. اینکه میگم تقریبا غیر ممکنه به این خاطره که این روال تو کارشناسی خیلی سخته و در ارشد از کارشناسی سخت گیرانه تره. انتقال واسه خانم هایی که ازدواج میکنن( بازگشت به شهرشون) آسون تره اما باز همون هم به شرط پرداخت هزینه شبانه هست.
البته یه موضوع دیگه هم هست: اگه دانشگاهی که میخواین بهش منتقل بشین سطح کلی نمره های قبول شدگانش پایین‌تر از دانشگاه فعلیتون باشه روند ساده‌تر و ممکن‌تر میشه.
یه سوال دارم ازتون: شما یه دانشگاه بهتر رو بعد از انتخاب فعلیتون انتخاب کردین؟ یا فکر میکنید سطح همین که قبول شدید بهتره؟
اگه سطح دانشگاه انتخاب بعدی پایین تره، تو کارشناسی همچین موردی به دوره روزانه منتقل میشد و تبدیل به شبانه نمیشد اما واسه ارشد نمیدونم اینطور هست یا نه.
اگه سطح دانشگاه فعلیتون پایین تره و انتخاب بعدی روزانه و سطح بالاتر باشه نمیدونم به چه صورت میشه!
چقدر دست انداز داشت این پستExclamationBig Grin

این جمله تون که فکر می کنم امضاست، اشتباه دستوری داره!

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان کارنامه نهایی که قبولی توی اولویت های بعدی رو نشون بده اصلا روی سایت میاد یا خودمون باید اقدام کنیم برای گرفتنش؟

چند روز دیگه میاد.

این جمله تون که فکر می کنم امضاست، اشتباه دستوری داره!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۱۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close