زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه بندی دانشگاههای ایران در کشور سال ۱۳۹۲

ارسال: #۱۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ
RE: رتبه بندی دانشگاههای ایران در کشور سال ۱۳۹۲
حالا هم که خواجه نصیر قبول شدم... هی میان میگن خاک برسرت... دانشگاه فقط شریف و تهران و امیر کبیر و تربیت مدرس...

خواجه نصیر هیچ فرقی با دانشگاه آزاد نداره... آخه چی باید بگم من الان؟؟/ چرا یه عده خوشحالی آدم رو زهر مار میکنن به آدم؟؟؟

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , npour
ارسال: #۱۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
Re: RE: رتبه بندی دانشگاههای ایران در کشور سال ۱۳۹۲
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  حالا هم که خواجه نصیر قبول شدم... هی میان میگن خاک برسرت... دانشگاه فقط شریف و تهران و امیر کبیر و تربیت مدرس...

خواجه نصیر هیچ فرقی با دانشگاه آزاد نداره... آخه چی باید بگم من الان؟؟/ چرا یه عده خوشحالی آدم رو زهر مار میکنن به آدم؟؟؟
خواجه نصیرم بد نیست
واسه دکتری داره بورس میکنه آلمان
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
از دانشگاه من که اصن اینجا خبری نیس دلم خوشه مهندسم :|
و من الله توفیق :|
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Sadi_gh
ارسال: #۱۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  حالا هم که خواجه نصیر قبول شدم... هی میان میگن خاک برسرت... دانشگاه فقط شریف و تهران و امیر کبیر و تربیت مدرس...

زندگی کن به شیوه خودت..
با قوانین خودت..
با باورها و ایمان قلبی خودت..؛
مردم دلشان میخواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند؛
برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی!
هر جور که باشی،حرفی برای گفتن دارند....!

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eng_majid , Asemaneabi , npour , miss msv66 , HamedNet , Nesyan
ارسال: #۲۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ب.ظ)mNajarzadeh نوشته شده توسط:  بابا بیخیال تو ایران فقط چند تا دانشگاه ارزش درس خوندن دارن.
مثلا ما خودمون کشتیم بیایم دانشگاه دولتی اخرش چی شد؟Huh هیچی !Smile
پس بیخیال رنک .
تجربه و کار علمی را بچسب.
با احترام به همه دوستان در همه ی دانشگاه های کشور.

کاملا درسته ......... گل گفتی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mNajarzadeh , npour , miss msv66
ارسال: #۲۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ق.ظ
واسه ارشد، شاغل نیستم، و شهرکرد هستم که با اصفهان حدودا ۲ ساعت فاصله ست
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  از دانشگاه من که اصن اینجا خبری نیس دلم خوشه مهندسم :|
و من الله توفیق :|

مثل دانشگاه منBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: miss msv66
ارسال: #۲۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط ahmad654321.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ق.ظ)rezaee1 نوشته شده توسط:  [quote='ahmad654321' pid='299190' dateline='1410000030']
میگن دروغ گو را خدا رسوا میکنه من واقعا به این حرف ایمان آوردم
این آقا ahmad654321 که در دانشگاه پیام نور تحصیل کردند و به دنبال بزرگنمایی دانشگاه هشون هستند از قضا به شدت هم مخالف دانشگاه آزاد بودند ،کامنت هاشون در تاپیک (سوالاتی در مورد ارجعیت دانشگاه و جا به جایی)قابل مشاهده است،و الان به شدت دنبال قبولی دانشگاه آزاده و حتی هنوز قبول نشده اسم دانشگاهش را از پیام نور به آزاد تغییر داده!!!!!SmileSmileBig Grin

عکسشو میگیرم که دوباره تغییر نده و مستند باشه!
حالا برسیم به سر اصل مطلب
ایشون به دروغ رنکینگی به اسم وزارت علوم معرفی کرده که دانشگاه پیام نور در کل دانشگاه های ایران(رنکینگ ۳۸ تایی) همچنان پیشتازه در صورتی که این رنکینگ اصلا برای وزارت علوم نیست و به دروغ به نام وزارت علوم زده،
این رنکینگ برای سایمگو می باشد و برای سال ۲۰۱۰!!!!!!!
جالبه همین آقا به رنکینگ سایمگو خدشه وارد می کرد می گفت اعتبار نداره!!! بعد خودشون از همین رنکینگ برای سال ۲۰۱۰ استفاده کرده؟!!!!!!
جدیدترین رنکینگ سایمگو ۲۰۱۴ که کمتر از یک ماه پیش اعلام شده را در لینک زیر مشاهده کنید:[/size]

امیدوارم ادمین برخورد جدی با این آقا انجام دهند که اطلاعات غلط به دیگران ندهد
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin یه wanted هم بالا عکسم می زاشتی ۵ میلیون دلارم جایزه تعیین می کردی . خوشگل تر می شد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
می گم این همه دکتر مهندس تو این سایت هست از شریف بگیر تا تهران .
هیچ کی نفهمید تو یکی فهمیدی من دروغ می گم
پروردگارا مریضان اسلام رو هر چه سریع تر شفا بده . آمین Exclamation
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh_5831 , npour
ارسال: #۲۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ
واقعا متاسفم از اینکه فاروم را با تفریحگاه زدو خورد اشتباه گرفتید و توی سر هم میکوبید تا دیگری رو پایین بکشید و به عبارتی خودتونو بالا بکشید...
اول از همه جایگاه شما به هیچ وجه با دانشگاه رابطه مستقیم ۱۰۰% نداشته و نداره... حالا گرچه دانشگاههای شما نه کرنگی ملونه و نه استنفورد و یو اس سی و نه حتی شریف و تهران که اینجوری میبالید...
شمایی که میخواهید ارزش خودتونو ببرید بالا با مقاله و معدل و نمره زبان خودتونو اثبات کنید و نه با ۴ تا رده بندی چرت که همه میدونن این ها معیار نیست.
اما واقعا جای خجالت هست چرا که حتی شریف و تهران هم اینگونه با هم درگیر نیستند سر رنکینگ که شما درگیرید!
توی باد کبکبه و دبدبه ی کذایی خوابیدن خودش عین جهالت است و دیگر هیچ؛ دقیقا چیزی که همه جا باهاش مشکل داریم.
در آخر هم امیدوارم سوء برداشتی نشده باشد از صحبت های بنده چرا که قصد توهین به هیچکسی رو نداشتم و ندارم. اما واقعا این دعواهای کوچه و بازاری در فاروم علمی بسیار زشت و مذمومه.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mNajarzadeh , npour
ارسال: #۲۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  واقعا متاسفم از اینکه فاروم را با تفریحگاه زدو خورد اشتباه گرفتید و توی سر هم میکوبید تا دیگری رو پایین بکشید و به عبارتی خودتونو بالا بکشید...
اول از همه جایگاه شما به هیچ وجه با دانشگاه رابطه مستقیم ۱۰۰% نداشته و نداره... حالا گرچه دانشگاههای شما نه کرنگی ملونه و نه استنفورد و یو اس سی و نه حتی شریف و تهران که اینجوری میبالید...
شمایی که میخواهید ارزش خودتونو ببرید بالا با مقاله و معدل و نمره زبان خودتونو اثبات کنید و نه با ۴ تا رده بندی چرت که همه میدونن این ها معیار نیست.
اما واقعا جای خجالت هست چرا که حتی شریف و تهران هم اینگونه با هم درگیر نیستند سر رنکینگ که شما درگیرید!
توی باد کبکبه و دبدبه ی کذایی خوابیدن خودش عین جهالت است و دیگر هیچ؛ دقیقا چیزی که همه جا باهاش مشکل داریم.
در آخر هم امیدوارم سوء برداشتی نشده باشد از صحبت های بنده چرا که قصد توهین به هیچکسی رو نداشتم و ندارم. اما واقعا این دعواهای کوچه و بازاری در فاروم علمی بسیار زشت و مذمومه.

چون در دو جا کامنتتان را تکرار کردید در اینجا هم پاسختان را عرض می کنم
بحث سر بالا و پایین کشیدن کسی نیست، اگر شما دقیقا بررسی کنید این آقا در رنکینگی که بنده گذاشته بودم بی جهت خدشه وارد می کرد و حتی می گفت منبع سایت های خبریه!!! و ارزشی نداره!Smile
بعد همه را به رنکینگ وزارت علوم که گذاشته بود ارجاع می داد در صورتی دوستان هم می گفتن منبع ذکر نشده،بعد فهمیدم که اصلا رنکینگ وزارت علوم نیست(رتبه بندی نهایی دانشگاههای ایران در کشور سال ==> رنکینگ سایمگو سال ۲۰۱۰ بود )
در این که دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیر و ... جایگاه خودشان را دارند شکی نیست
اما بالاخره دوستانی هستند که نمی توانند در این واحدها پذیرفته شوند، و می خواهند دانشگاهی را برای خود گزینش کنند رنکینگ سایماگو علاوه بر اطلاعات خودشان می تواند کمکی براشون باشه برای انتخاب دانشگاه مورد نظرشان.

بحث اینه هر کسی مطلبی میگذاره مستند باشه، وگرنه دروغ و راست را با هم مخلوط کردن و به خورد دانشجو دادن اصلا کار درستی نیست
و این که دانشجو خودش می تواند در هر دانشگاهی موفق باشه حرف درستیه اما ربطی به رنکینگ دانشگاه که بنده گذاشتم نداره.
۲
۱
ارسال: #۲۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط miss msv66.)
بجه ها با هم دوست باشین

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  واقعا متاسفم از اینکه فاروم را با تفریحگاه زدو خورد اشتباه گرفتید و توی سر هم میکوبید تا دیگری رو پایین بکشید و به عبارتی خودتونو بالا بکشید...

صحیح است Smile
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط shahram.nasaji.)
بی خیال بابا مگه دانشگاه ارث باباتونه که سر رنکینگش با هم بحث می کنید.

سواد خودتونه که باید معیار باشه !

هر کی سواد بیشتری داره کار بهتر و حقوق بهتری خواهد داشت و برای اپلای و رفتن هم همینطور !

توی ایران کسی واسه رنک دانشگاه تره هم خورد نمیکنه !

مهم اینه که ببینن چقدر تجربه داری و کار بلدی !

به این هم میخواستم جواب بدم توی پست قبل که یادم رفت !

آدم های اینجوری همیشه هستن دور و بر آدما که در مورد هر چیزی نظر میدن !

اینها آدمهائی هستن که خودشون نرسیدن به اون جائی که شما هستی و میخوان برای خراب کردن زحمت شما این رو بگن !

اینجور آدمها حتی اگه شریف هم قبول بشین میگن شریف دیگه شریف سابق نیست , باید از ایران رفت اینجا موندن نداره !

پس خیلی به حرف اینجور آدمها اهمیت ندین و از چیزی که به دست آوردین خوشحال باشین !

چون خیلی ها آرزوی موقعیت فعلی شما رو داشتن که الان پشت کنکور هستن و واسه ساله دیگه دارن میخونن !

ضمناً دانشگاه خواجه نصیر جزء دانشگاه های خوب هستش !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۸,۸۷۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۲ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۷۹۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۸۷۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close