زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین و مناسب ترین نرم افزار خبرخوان(RSS FEED)

ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ
سلام دوستان
من قبلا از نرم افزار FeedDemon به عنوان خبرخوان استفاده می کردم؛می خواستم ببینم با توجه به اینکه پشتیبانی از این نرم افزار تموم شده، آیا نرم افزاری بهتری برای جایگزین کردن وجود داره یا نه؟؟!!
(هم از نظر کارایی و هم از نظر امنیت و پشتیبانی بهترین باشه)
یه دنیا ممنووون...Shy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
سلام
یکی از بزرگترین مشکلاتی که این نرم افزار ها دارن دست و پنچه نرم کردن با سلیقه های متفاوت برنامه نویسان وب هست
با وجود اینکه rss برای استاندارد سازی ساختار وب سایت اومد اما هنوز خود RSS ها هم یکپارچه نیستن
بهترین کار نوشتن یک برنامه شخصی هست که هم سایت های دارای RSS رو بخونه هم سایت هایی که RSS ندارن رو بخونه

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
فیدلی رو دیدید؟
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
یکی از بزرگترین مشکلاتی که این نرم افزار ها دارن دست و پنچه نرم کردن با سلیقه های متفاوت برنامه نویسان وب هست
با وجود اینکه rss برای استاندارد سازی ساختار وب سایت اومد اما هنوز خود RSS ها هم یکپارچه نیستن
بهترین کار نوشتن یک برنامه شخصی هست که هم سایت های دارای RSS رو بخونه هم سایت هایی که RSS ندارن رو بخونه
دوست عزیز یعنی خودم برنامه بنویسم؟؟؟؟!!!!
چی می خواستیم چی شد.....
نه؛ من فقط از همون برنامه FeedDemon استفاده کردم و از برنامه دیگه ای تا حالا استفاده نکردم...
می خوام بهترینشو معرفی کنید چون خودم فرصت امتحان کردن ندارم و سایت هایی که فید اون ها رو می خونم خیلی زیادن...
بهترین و مطمئن ترین....
بازم ممنووون...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۰۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۸۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۹۳۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close