زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون آیلتس ۹۵

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ
آزمون آیلتس ۹۵
سلام به همه.
بچه ها اینجا کسی هست که مشغول خوندن برای آزمون آیلتس سال ۹۵ باشه یا قصد داشته باشه بخونه؟ خواستم بدونم اگر کسی مایل هست با هم و راهنمایی هم بخونیم و خودمونو برای این آزمون آماده کنیم.

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
RE: آزمون آیلتس ۹۵
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  سلام به همه.
بچه ها اینجا کسی هست که مشغول خوندن برای آزمون آیلتس سال ۹۵ باشه یا قصد داشته باشه بخونه؟
منم دلم می خواد واسه امتحان امسال اماده بشم. تاریخ امتحان کیه؟

تو بخوای دنیا رو میسازی...
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)khadij147 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  سلام به همه.
بچه ها اینجا کسی هست که مشغول خوندن برای آزمون آیلتس سال ۹۵ باشه یا قصد داشته باشه بخونه؟
یه جا خوندم انگار فروردین ماه ۹۴ برگزار میشه ولی ما البته من به این آزمون نمیرسم. من برای سال ۹۵ گفتم.

۱
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
آزمون آیلتس ۹۵
می خوام تافل بدم ۹۵ چه فرقی بین این دوتاست تافل و ای
کلاس برم یا خودم بخونم

هرگز نگو هرگز
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  می خوام تافل بدم ۹۵ چه فرقی بین این دوتاست تافل و ای
کلاس برم یا خودم بخونم
تفاوت: تافل آزمونی است که توانایی داوطلب را در درک و کاربرد زبان انگلیسی با لهجه‌ی امریکایی می سنجد اما در آزمون آیلتس، انگلیسی به عنوان زبان بین المللی سنجیده می شود و بنابراین به عنوان مثال، در قسمت سنجش مهارت شنیدن از لهجه های مختلف انگلیسی استفاده می شود و نه فقط یک لهجه خاص.
اینکه خودتون بخونین یا کلاس برین بستگی به شما داره. من میخوام خودم برای این آزمون بخونم. البته کلاس زبان هم میرم. ولی نه مخصوص آیلتس.

۱
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
آزمون آیلتس ۹۵
من هستم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  من هستم
اگر موافق باشین چند روزو تعیین کنیم و منتظر بمونیم تا اگه کسی خواست با ما همراه بشه و بعدش ان شاالله شروع کنیم.

۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
آزمون آیلتس ۹۵
خوبه
من برنامم خیلی فشرده س و ایتلس اولویت اولم نیست. برای همین آروم پیش میرم ولی میتونیم اینطوری پیشرفت بهتری داشته باشیم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
منم هستم ولی من ۹۴ اگه ایشالا مشکلی پیش نیاد امتحان می‌دم، چرا ۹۵!! آزمون آیلتس تنها در فروردین که برگزار نمی‌شه، در تاریخ‌های مختلف در طول سال برگزار می‌شه. می‌تونید هر تاریخی که بخواید رو انتخاب کنید، ولی از قبل رزرو کنید چون پر میشه.
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)khadij147 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  سلام به همه.
یه جا خوندم انگار فروردین ماه ۹۴ برگزار میشه ولی ما البته من به این آزمون نمیرسم. من برای سال ۹۵ گفتم.

برای فهمیدن تفاوتشون و انتخاب آزمون مناسب خودتون بیشتر تحقیق کنید. مثلا اینکه برای چه کشور یا منطقه‌ای قصد اپلای دارید، تفاوت خود برگزاری امتحان و نمره‌دهی و.....
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  می خوام تافل بدم ۹۵ چه فرقی بین این دوتاست تافل و ای
کلاس برم یا خودم بخونم
تفاوت: تافل آزمونی است که توانایی داوطلب را در درک و کاربرد زبان انگلیسی با لهجه‌ی امریکایی می سنجد اما در آزمون آیلتس، انگلیسی به عنوان زبان بین المللی سنجیده می شود و بنابراین به عنوان مثال، در قسمت سنجش مهارت شنیدن از لهجه های مختلف انگلیسی استفاده می شود و نه فقط یک لهجه خاص.
اینکه خودتون بخونین یا کلاس برین بستگی به شما داره. من میخوام خودم برای این آزمون بخونم. البته کلاس زبان هم میرم. ولی نه مخصوص آیلتس.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
منم هستم
از کجا باید شروع کرد؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
سلام.
من سعی میکنم تو دو سه روز آینده اطلاعاتی درباره زمان و مکان آزمون و منابع و کلا چیزهایی رو که لازمه توی اینجا قرار بدم و ان شاالله با هم شرو کنیم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , ziba.O
ارسال: #۱۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط zorkide.)
انواع آزمون آیلتس:
آکادمیک ( برای مقاصدآموزشی و ادامه ی تحصیل) و جنرال (برای مقاصد عمومی و مهاجرت)
بخش reading & writing در این دو نوع متفاوت است . نمیتوان گفت کدام آسان تر است . تفاوت در متون آنهاست . متون آکادمیک اختصاصا به محیطهای دانشگاهی و موضوعات مرتبط با آن برمیگردد و متون جنرال به زندگی عمومی. نمره ی آکادمیک برای ادامه تحصیل و یا مشاغل آموزشی مناسب است و نمره ی جنرال برای زندگی و کار در سایر مشاغل.

فرمت آزمون:
بخش شنیداری (Listening Section)
۴ قسمت - ۴۰ سوال - ۳۰ دقیقه
بخش خواندن و درک مفاهیم (Reading Section)
۳ قسمت - ۴۰ سوال - ۶۰ دقیقه
بخش نوشتاری (Writing Section)
۲ قسمت - ۶۰ دقیقه
بخش گفتاری (Speaking Section)
۳ قسمت - ۱۱ تا ۱۴ دقیقه

جمع کل زمان آزمون ٢ ساعت و ۴۵ دقیقه
در ایران آزمون speaking یا یک هفته زودتر و یا یک هفته دیرتر از بقیه قسمتها برگزار میگردد.

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس طبق سازمان سنجش:
آیلتس تهران:

پایگاه اطلاع رسانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه آزاد اسلامی:

پایگاه اطلاع رسانی:

موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش:

پایگاه اطلاع رسانی:

موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام:

پایگاه اطلاع رسانی:

موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی

زمان برگزاری آزمون آیلتس سال ۲۰۱۵ رو هم میتونین با لینک زیر دنبال کنین:

منابع: منابع متنوع و متعددی برای این آزمون وجود داره که تمام اون ها به همراه فایلهای صوتیشون رو میتونین از سایت های مختلف
مثل سایت زیر دانلود کنین.

دوستان این فقط یه قسمت کوچیک از اطلاعات وسیعیه که برای این آزمون لازمه. اطلاعاتی مثل تعیین سطح خودتون و تجربیات شرکت کنندگان و خیلی موارد دیگه رو میتونین از سایت هایی مثل اون سایتی که دوستمون Aurora معرفی کردن پیدا کنین.

۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ
دوستان من میخوام شروع به خوندن کنم. اگر هم چنان کسی مایله اینجا بگه که به نظرتون چطور شروع کنیم.

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
دوستان منم هستم Smile

یا رب نظر تو برنگردد // برگشتن روزگار سهل است
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط Sadi_gh.)
سلام دوستان
منم تو برنامه هام هست که همزمان با سال اول ارشد تافلم رو بگیرم.اما برا خوندن هر زمانی که باشه آماده ام.
فکر کنم ۹۵ واقعاً مناسب باشه برامون زمانش.
منم هستم

[تصویر:  11.png]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۹۸ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  سایتی برای تمرین مهارت های آیلتس Saman ۲ ۲,۳۵۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: greenday
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۲۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  کتاب های اینترچنج برای آزمون آیلتس؟ fo-eng ۱۵ ۲۳,۵۷۹ ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Question رتبه ۴۲۹ نرم افزار و ۹۵۰ هوش javad.khosraviyan ۳ ۴,۴۴۹ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: faraa
  با توجه به سوالات سال ۹۵و۹۴ چه منبعی رو برای کنکور ۹۶ مطالعه کنیم؟ bfrienda ۴ ۳,۸۱۰ ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۴۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
  سلام بچه ها. کسی استاد خصوصی برای آیلتس میشناسه معرفی کنه ؟ saba6000 ۳ ۳,۶۰۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: s.mirzaei
  یه کورس آنلاین خوب برای آشنایی با آزمون آیلتس fo-eng ۰ ۲,۰۹۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ sa.ghasemi ۱۱ ۱۰,۱۴۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: dokhtare payiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close