زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب های اینترچنج برای آزمون آیلتس؟

ارسال: #۱۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ ق.ظ
RE: کتاب های اینترچنج برای آزمون آیلتس؟
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)vajihehsalehi نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید با خوندن چه کتابایی می تونم سطح خودمو ارتقا بدم چون می خوام مدرک آیلتس بگیرم از یه موسسه پرسیدم گفتن اگه خیلی ضعیف هستی باید ترمیک بگذرونی و در آخر هم گفت می توانی از کتاب های تاچ استون استفاده کنی در پاسخ به سوال قبلی که در مورد کتاب های تاچ استون پرسیدن خودمم نمی دونم فقط شنیدم در مورد کلاس های ترمیک هم ولی من نه وقت و نه این قدر می خوام هزینه روی زبان بکنم ترجیح می دم خودمو به سطح ۱ آیلتس برسونم بعد کلاس برم اگه پیشنهاد کتاب خاصی رو دارین در ادامه بگین ممنون می شم و همچنین نمی خوام هیچ بسته ای رو خریداری کنم چون دوستان در پاسخ های قبلی استاد باقری را معرفی کردند من که این استاد را نمی شناسم چه طور می توانم اعتماد کنم که با گرفتن بسته های آموزشی می توانم زبانم را تقویت کنم پیش از این با یکی از بهترین اساتید مشهد که خیلی معروف بود و همه از او تعریف می کردند کلاس برداشتم و یک سال تمام وقت گذاشتم تا بتوانم کتاب های قطوری که معرفی کرده بود را تمام کنم آخرش هم هیچ نتیجه ای نگرفتم به همین دلیل دیگر نمی توانم به هیچ استادی اعتماد داشته باشم فقط اگه کتاب خاصی مدنظر دارید بفرمایید تا خودم به صورت خود آموز بخوانم

سلام دوست محترم
ببینید من در اون سطح نیستم که بتونم کتاب معرفی کنم، در کل این سوال رو باید از کسی بپرسید که خودش زبان درس می ده و در بالاترین سطح ممکن هست.

و اما در خصوص استاد باقری، ایشون قبلا در مرجع ایرانیان چند پکیج رایگان داشتند و این تاپیک ایجاد شده مال اون زمان بود و من به همه پیشنهاد می دادم که برن و چند درسش رو دانلود کنند و خودشون قضاوت کنند. ولی متاسفانه برداشته شد و تنها پیشنهادی که می کنم اینه که برید و از آی دی تلگرامشون @ielts_map باهاشون ارتباط برقرار کنید و هر سوال زبانی دارید بپرسید.
فقط تنها نکته ای که هست بگم ایشون با تجربه کامل زبان رو تدریس کردند و از صفر در حد hello how are you تا سطح پیشرفته ادامه دادند. به تلگرامون پیام بدید و ازشون بخوایید حداقل یک درس رو رایگان بهتون بدن. البته آموزش های رایگان دیگر هم در گروه شون هست و می تونید اونها رو ببینید و با سطح ایشون آشنا بشید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۳ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۳۳۹ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۲۴ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close