زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار

ارسال: #۱۲۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط شقایق..)
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
سلام
سوال ۱۰۹ به صورت تابلویی غلطه
(واضحه که سمت چپ مدار به صورت یه منبع ولتاژ ثابت و یه مقاومت قابل نمایشه و سمت راست هم اگه یه خازن با مقدار اولیه صفر بگذاریم ، در این صورت تابلوئه در زمان بی نهایت، جریان خازن صفره؛ اما طبق گزینه اعلامی جریان میشه ۱۰!!!Undecided)
سوال ۱۱۰ هم کافیه آلفا رو نیم بگیریم=> احتمال اینکه بعد از مقایسه با محور سمت راس بزرگتر باشه همون مقداریه که ممکنه سمت چپ بیشتر باشه=> نیم میشه => گزینه ۲ جوابه)
Undecided

//***
بعدا نوشت:
من متاسفانه پاسخ سوال ۱۰۹ رو اشتباه دیده بودم و کللللیییی هم حرص خورده بودمBig Grin ممنون که اشاره کردند.Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
حالا بحث من و شما بیخود هست ونتیجه ای نداره.من به دکتر اجلالی ایمیل زدم ببینم نظر ایشون چی هستش هر چی بود اینجا هم میگم بقیه هم مطلع بشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۲۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
سوال ۴۸ ساختمان داده نرم افزار هم پاسخ غلطی ارائه کرده.
با روش تابع پتانسیل حل کردم که به این صورت میشه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شقایق.
ارسال: #۱۲۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ
از دوست عزیزی که یه سوال ممیز شناور اشاره کرد تشکر می کنم. اون سوال هم فک میکنم که اشتباه تایپی داشت حواسم به اون نبود. این سوال هم مشکل داره
ارسال: #۱۲۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  سوال ۴۸ ساختمان داده نرم افزار هم پاسخ غلطی ارائه کرده.
با روش تابع پتانسیل حل کردم که به این صورت میشه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هم این سوال رو این طوری حل کردم و جوابم مثل شما بوده تا جایی هم که به بقیه نشون دادم حتی اونایی که گزینه سازمان سنجش رو جواب دادن هم به نظرشون اومد جواب من و شما هم درسته.

اگر مهربان باشی مردم تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند٬.

ولی مهربان باش! ......

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahrmb
ارسال: #۱۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
چه خبره اینجا!!! سوالی هم مونده که اعتراض نزده باشین آیا؟؟؟ Big Grin
بهترین کار اینه که دوستانی که به اساتید برتر دسترسی دارن جواب صحیح رو بپرسن تا شبهات همه برطرف بشه. فکر کنم بالاخره اینجا خیلی از بچه ها با اساتید خوب در ارتباط باشن. البته بگم در آخر نظر نظر طراح محترمه.
در ضمن زیاد حرص نخورید چون همه حداقل یک سوال رو با برداشت اشتباه یا مخالف نظر طراح... اشتباه زدن.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , rz.gh , kora
ارسال: #۱۲۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  قابل توجه اون اساتیدی که میگن سوال ۹۴ درسته و نمونش سال ۸۷ هم اومده لطفا چشماتونو باز کنید و سوالا رو همینطوری حفظی جواب ندید.
داخل سوال ۹۴ امسال در تابع main متغییر c متغیر گلوبال برنامه است در حالتی که در سال ۸۷ متغیر c داخل main ، متغیر محلی هست.
چطوری شما به این نکات توجه نکردید!!!!!
حالا گزینه صحیح ۲۳۴و۱۲۴ هست که تو گزینه ها نیست که اگر بود راحت راحت ۵۰ درصد بچه ها که فقط شکل سوال و حفظ کرده بودن غلط می زدن و نمره منفی می گرفتن ولی حالا سوال حذف میشه و همه برابر میشن در صورتی که دقت و سواد اونها خیلی با هم فرق داره تازه ممکنه تو خود سازمان سنجش هم کسی نباشه اینو بفهمه و در این صورت امثال شما که اشتباه تحلیل کردید(تازه اگه تحلیلی در کار بوده باشه) ۳ نمره مثبت میگیرید و امثال من یک نمره منفی.
ببینید من تحت چه فشاری هستم.
واقعن درود به شرفت! پست اول این تاپیک رو بخون منم به این سوال معترضم! خدا از سر طراح نگذره! خیلی زور داره باید بلد باشی و حفظ نکرده باشی بعدشم حقت یه نمره منفی باشه! خدایا ما داریم به کجا می ریم؟
اقا اعتراض کن منم تو اعتراضم میگم

دوستان نرم افزاری می دونن که امسال این طراح از خدا بی خبر برنامه سازی چه بلایی سر همه اورد! یه کتاب به اون حجیمی رو بخونی اون همه تست بزنی بعدشم سوالاتش اینجوری! حق من خیلی خیلی بیشتر از درصدم هست اشکال نداره بدار زیر دین ما بمونه به خدا اگه حلالش کنم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: moloodi
ارسال: #۱۲۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  سلام

منم تو سوالات مشترک به سوال ۷۲ سیستم که وقتم رو الکی کلی گرفت و معلومه که تست کامل نیست اعتراض دارم ..

در نظریه به سوال ۵۶ که زبان اول مستقل از متن نیست. تو کتاب پارسه هم گفته که نیست.

تخصصی هوش به سوال ۱۱۶ که هیچکدام درسته .و سوال ۱۱۹ که فکر کنم ۴ درست باشه البته سوال ۱۱۰ هم گنک بود ..

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)shaaaaaadi نوشته شده توسط:  سلام
من با غلط بودن ۴۶ و ۷۲ موافقم، ۶۳ هم نباید جفتش رو تو گزینه ها میذاشت که آدم ندونه کدوم رو بزنه.
سوال ۵۷ هم من چند بار حل کردم ۵ تا پالس درآوردم، ینی گزینه ی ۴، کسی هست ۴ تا درآورده باشه؟
سوال ۱۱۶ هم من نفهمیدم که چطوری از UC استفاده شده؟ به نظرم از هیچ کدوم نمیشه استفاده کرد!

به غیر از ۴۶ که نزدم بقیه رو باهاتون موافقم
من سوال ۵۷ رو مثل شما زدم، ولی مثل اینکه غلطه
سوال ۱۱۶ رو رو نزدم ولی سر در نمیارم چجوری استفاده کرده
سوال ۱۱۳/ گزینه ۴ هم میتونه درست باشه

سلام ۱۱۶ منم با هیچکدام موافقم ..

از هوش کسی دفترچه e بود؟؟

دوست عزیز سوال ۱۱۹ کاملا درسته قابل قبول بودن یعنی اینکه مقدار تابع هیوریستیک بیش از مقدار واقعی تخمین زده نشده باشه که در مورد تمام نود ها این قضیه صدق میکنه. در مورد بقیه سوالا با شما موافقم

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
ارسال: #۱۲۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط zipper.)
بچه ها همتون اعتراض بذارید... نه اینکه به انتظار همدیگه بشینید!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط:  سلام
سوال ۱۰۹ به صورت تابلویی غلطه
(واضحه که سمت چپ مدار به صورت یه منبع ولتاژ ثابت و یه مقاومت قابل نمایشه و سمت راست هم اگه یه خازن با مقدار اولیه صفر بگذاریم ، در این صورت تابلوئه در زمان بی نهایت، جریان خازن صفره؛ اما طبق گزینه اعلامی جریان میشه ۱۰!!!Undecided)
سوال ۱۱۰ هم کافیه آلفا رو نیم بگیریم=> احتمال اینکه بعد از مقایسه با محور سمت راس بزرگتر باشه همون مقداریه که ممکنه سمت چپ بیشتر باشه=> نیم میشه => گزینه ۲ جوابه)
Undecided

۱۱۰ همون گزینه یک هست نه دو !
سه حالت باید در نظر بگیری یکی اینکه عنصر در an عنصر سمت راست بیافتد (a همان آلفاست) یکی اینکه در an عنصر سمت چپ بیافتد و یکی این که در مقدار باقی مانده بیافتد که میشود :
n - 2an
یا همون
۱-۲a
شما یکی از سه حالت رو در نظر نگرفتید
اگه هم آلفا رو .۵ بگیری مقدارش باید صفر بشه نه نیم

در مورد ۱۰۹ باید ابتدا معادله ولتاژ خازن رو بدست بیارید بعد از مشتق بگیرید و در C خازن ضرب کنید !
با توجه به اینکه جریان در بی نهایت صر است باید گزینه سه و چهار رو انتخاب کنید که با حل اون میشود گزینه سه... سازمان سنجش هم همین گزینه رو اعلام کرد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۱۳۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  اولا من الان چند روزه که کل خانواده طراح سوالات معماری ۹۴ رو با خاک یکسان کردم ولی به هر حال سوال ۶۳ کاملا سوال غلطی هستش یعنی اصلا جوز در نمیاد گزینه با جواب درست .۵ دقیقه من سر این سوال وقت گذاشتم واخر سر هم هیچ کلا سوال های معماری رو دیدم فهمیدم طرف یه مشکلی داشته .سوال ۶۵ به نظر من گرینه ۴(ترکیب ۳ روش) درست هستش حالا چطور اینجوری طراح مریض ما چند تا کلید واژه توی سوال استفاده کرده به این ترتیب که سیستم از وقفه استفاده میکنه(ویژگی interrupt io) از طرفی هنگام انتقال داده هم از dma استفاده میشه تا حالا درست یه جای دیگه گفته برای شناسایی دستگاه به دیوایس ها سرکشی میکنه که بفهمه که چه دستگاهی وقفه داده این ویژگی سرکشی توی programmed i/o وجود داره یعنی هیچگ.نه سخت افزاری برای تشخیص اینکه چه دستگاهی وقفه داده وجود نداره و برای این کار دستور وجود داره که رجیستر ها رو چک کنه.

اما سوال ۷۵ سیستم عامل که باز هم طراح شایسته سپاس گذاری هستش برای این سوال که کل اجدادش مورد لطف قرار بگیرند من سر این سوال دقیقا ۶ دقیقه وقت گذاشتم و کلا اعصابم رو به هم ریخت این سوال هم باید حذف بشه.

دوستات سوال دیگه هم هست بگید که اعتراض بزنیم
پ.ن:خدا پدر دکتر اجلالی و دکتر کارگهی رو بیامرزه با ۴ تا ویس جزوشون تو اینترنت میشه کنکور قبول شد.
پ.ن:طراج سوال های ساختمان it و کامپیوتر یکی بود!

من هم با شما در مورد سوال ۶۵ موافقم اولا که هر کامپیوتری که از interrupt io پشتیبانی کنه مسلما از programmed i/o هم پشتیبانی میکنه در کامپیوتر پایه مانو که فقط میتونه یک برنامه اجرا بشه با صفر کردن فلگ IEN برنامه میتونه ورودی خروجی را به روش programmed i/o دنبال کنه و با یک کردن IEN به روش interrupt io دنبال کنه حالا توی کامپیوترهای پیشرفته و چند برنامگی اگه فلگ IEN وجود داشته باشه توی مود هسته سیستم عامل میتونه با روش programmed i/o دنبال کنه چون تو سوال گفته اولویت بندی وقفه با روش سرکشی انجام میشه که تو کتاب مانو هم گفته شده سرکشی بصورت نرم افزاری انجام میشه مسلما دستورهای I/O لازم برای این کار باید باشه وقتی دستورات I/O تعریف شده تو سیستم حتی اگه چند برنامگی باشه لاقل سیستم عامل میتونه ازش استفاده کنه و ورودی خروجی به روش programmed i/o را انجام بده به نظر من ترکیبی از سه تا هست.
ارسال: #۱۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ
بچه ها به نظرتون سوال ۱۰۱ غلط نیست؟؟ گزینه ۲ میشه نه ۴

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
ارسال: #۱۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
لطفا یه نگاه هم به این لینک بندازید

ارسال: #۱۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
من خودم به ۲ تا سوال اعتراض دارم ولی میخوام برای سوالاتی که بقیه هم اعتراض دارند، اعتراض بدم. فقط اینجا خیلی شلوغ شده، فکر می کنم خیلی خوب میشه اگه یک نفر که در جریان تمام سوالات هست، زحمت بکشه همه را توی یک پست پشت سر هم بیاره تا همه کسایی که می خوان اعتراض بدن، همه سوالات مشکوک را در نظر بگیرن.
ارسال: #۱۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان

سوال ۱۱۶ گزینه ۴میشه لطفا همه اعتراض بزنید ..

سوال ۷۲ هم که باید حذف بشه ..

برای سوال ۵۶ نظریه هم من نظرم هنوز گزینه ۲ لطفا جهت بررسی اعتراض بزنید....

مابقی سوالات هم بفرماییدد

ازهوش اگر کسی هست سوالات ایراد دار بفرمایید تا اعتراض بزنیممم

همه موفق باشیم. مریسسی

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
ارسال: #۱۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط farhud.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  برای سوال ۵۶ نظریه هم من نظرم هنوز گزینه ۲ لطفا جهت بررسی اعتراض بزنید....
برای بررسی؟ سوال ۵۶ تمرین پیتر لینزه! حل تمرین آخر کتاب پیتر لینز هم جوابش هست.
گزینه ۴ درسته.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۹۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۷۱۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۹۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close