زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به آسانی کنکور درصدای قبولی باید تو چه رنجی باشن؟؟

ارسال: #۱۲۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط Aurora.)
RE: با توجه به آسانی کنکور درصدای قبولی باید تو چه رنجی باشن؟؟
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  راستش زیر ۱۰۰ که نمیشیم ولی همون حولو حوش میشیم احتمالا.به نظر منم درست گفته.
۱۰۰ تا ۱۵۰ نظرمه.بشتر از ۱۵۰ واقعا منطقی نیس.زیاد نیستن کسایی که اینقد بزنن.دیگه اونقدرا هم آسون نبوده بالا ۱۵۰ بشی.
ولی معدلتم تاثیر داره ممکنه زیر ۱۰۰ هم بشی.من خودم پارسال واقعا تاثیر معدل رو دیدم.البته معدل بالا خیلی تاثیر داره(بالای ۱۶)

حالا من که خودم مالک اشتر تهران روزانه مدنظرم هست
بنظرت اونو میشم؟
در ضمن کارنامه های پارسالو که میبینم تا ۸۰ ... ۹۰ هم دور از دسترس نیست ها...؟؟؟!!!! درسته؟
مثلا این کارنامه نفر ۸۰ شبکه ۹۳ هست:

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  حالا من که خودم مالک اشتر تهران روزانه مدنظرم هست
بنظرت اونو میشم؟
در ضمن کارنامه های پارسالو که میبینم تا ۸۰ ... ۹۰ هم دور از دسترس نیست ها...؟؟؟!!!! درسته؟
آره فک کنم مالک اشتر دربیای.
من کارنامه های پارسالو دیدم.آخه میدونی پارسال مشترکاش خیلی سخت بود واقعا نمیشد ۴۰ به بالا زد.بابا رفیق من ۷ درصد مشترک و ۴۶ درصد تخصصی زد شد ۷۰۰/امسال با این درصدا بالای ۱۵۰۰ میشه .
امسال مشترکاش تکراری زیاد داشت (اگه نگیم آسون بود) ولی در عوض به نظرم تخصصی ار پارسال سخت تر بود.شاید بشه یجورایی با ۵ درصد اختلاف نسبت به پارسال رتبه رو حساب کرد.بله زیر ۱۰۰ دور ار انتظار نیس.اگه که معماریت حداقل ۵۰ بود میشد گفت آره حتما زیر ۱۰۰ میشی ولی الان نمیشه واقعا تخمین دقیقی زد.ایشالا که زیر ۱۰۰ شی منم زیر ۱۰۰ شم بریم یه دانشگاه Tongue

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
ارسال: #۱۲۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  حالا من که خودم مالک اشتر تهران روزانه مدنظرم هست
بنظرت اونو میشم؟
من کارنامه های پارسالو دیدم.آخه میدونی پارسال مشترکاش خیلی سخت بود واقعا نمیشد ۴۰ به بالا زد.بابا رفیق من ۷ درصد مشترک و ۴۶ درصد تخصصی زد شد ۷۰۰/امسال با این درصدا بالای ۱۵۰۰ میشه .
امسال مشترکاش تکراری زیاد داشت (اگه نگیم آسون بود) ولی در عوض به نظرم تخصصی ار پارسال سخت تر بود.شاید بشه یجورایی با ۵ درصد اختلاف نسبت به پارسال رتبه رو حساب کرد
[/quote]

پس من به زیر ۱۲۰ امید دارم چون اون کارنامه دومیه که گذاشتمو دیدی؟
درصداش و معدلش خیلی به منو تو نزدیک بود تازشم برو ببین مشترک رو زده ۲۷ درصد
ارسال: #۱۲۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  حالا من که خودم مالک اشتر تهران روزانه مدنظرم هست
بنظرت اونو میشم؟
امسال مشترکاش تکراری زیاد داشت (اگه نگیم آسون بود) ولی در عوض به نظرم تخصصی ار پارسال سخت تر بود.شاید بشه یجورایی با ۵ درصد اختلاف نسبت به پارسال رتبه رو حساب کرد

[/quote]
آره نیگا کردم بابا ازین کارنامه ها بازم داری رو کن Blush یخورده امیدمون بره بالا Rolleyes

ارسال: #۱۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  حالا من که خودم مالک اشتر تهران روزانه مدنظرم هست
بنظرت اونو میشم؟

آره نیگا کردم بابا ازین کارنامه ها بازم داری رو کن Blush یخورده امیدمون بره بالا Rolleyes
[/quote]

خداییشم امسال و پارسال اونقدر هم فرق نداشت که مثلا ۱۱۶ پارسال با درصدای کمتر از امسال منو تو ، با مثلا ۱۸۰ ۱۹۰ امسال برابری کنه

درست نمیگم؟
نهایتا من میگم رتبمون از ۹۰ تا ۱۲۰ هست؟تو چی میگی؟
ارسال: #۱۲۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط noronet.)
یکی از ارزو های من قبولی تو مالک بود... همیشه به بچه ها میگفتم در شرایط برابر اگه یه وقتی بتونم مالک بزنم یا امیرکبیر من میزدم مالک .. واقعا دانشگاه توپیه ... خیلی تحقیقات در موردش کرده بودم .. این دانشگاه تنها دانشگاهی تو ایران است که آزمایشگاههای تخصصی امنیت داره .. فرصت بسیار خوبی هم برا اقا پسر ها هست که سربازیشون رو تو همین دانشگاه بگذرونند اگر زرنگ باشند .. من که دیگه باید بای بای کنم باهاش... ولی خدا رو چه دیدید شاید منم اومدم ۳ تایی همکلاس بشیم... منو sanjana و alizl70 چه شود Big Grin
ارسال: #۱۲۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  
بنظرت اونو میشم؟

خداییشم امسال و پارسال اونقدر هم فرق نداشت که مثلا ۱۱۶ پارسال با درصدای کمتر از امسال منو تو ، با مثلا ۱۸۰ ۱۹۰ امسال برابری کنه

درست نمیگم؟
[/quote]
نمیدونم والا.آخه میدونی من هرکیو میبینم بیشتر ما زده واس همین شک میکنم که رتبم خوب شه.
تو همین تاپیک ببین چه درصدای نجومی بچه ها گفتن...۲ حالت داره یا زیادی بردن بالا یا واقعا اینقد زدن.فقط اینو مطمینم زیر ۲۰۰ میشیم

(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  یکی از ارزو های من قبولی تو مالک بود... همیشه به بچه ها میگفتم در شرایط برابر اگه یه وقتی بتونم مالک بزنم یا امیرکبیر من میزدم مالک .. واقعا دانشگاه توپیه ... خیلی تحقیقات در موردش کرده بودم .. این دانشگاه تنها دانشگاهی تو ایران است که آزمایشگاههای تخصصی امنیت داره .. فرصت بسیار خوبی هم برا اقا پسر ها هست که سربازیشون رو تو همین دانشگاه بگذرونند اگر زرنگ باشند .. من که دیگه باید بای بای کنم باهاش... ولی خدا رو چه دیدید شاید منم اومدم ۳ تایی همکلاس بشیم... منو sanjana و alizl70 چه شود Big Grin
دقیقا Cool
دقت کردی ماهم الکی خوشیما Big Grin
حالا فردا رتبه ها میاد هیچکدوممون پیدامون نیس Wink

ارسال: #۱۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  درست نمیگم؟
نمیدونم والا.آخه میدونی من هرکیو میبینم بیشتر ما زده واس همین شک میکنم که رتبم خوب شه.
تو همین تاپیک ببین چه درصدای نجومی بچه ها گفتن...۲ حالت داره یا زیادی بردن بالا یا واقعا اینقد زدن.فقط اینو مطمینم زیر ۲۰۰ میشیم

(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  یکی از ارزو های من قبولی تو مالک بود... همیشه به بچه ها میگفتم در شرایط برابر اگه یه وقتی بتونم مالک بزنم یا امیرکبیر من میزدم مالک .. واقعا دانشگاه توپیه ... خیلی تحقیقات در موردش کرده بودم .. این دانشگاه تنها دانشگاهی تو ایران است که آزمایشگاههای تخصصی امنیت داره .. فرصت بسیار خوبی هم برا اقا پسر ها هست که سربازیشون رو تو همین دانشگاه بگذرونند اگر زرنگ باشند .. من که دیگه باید بای بای کنم باهاش... ولی خدا رو چه دیدید شاید منم اومدم ۳ تایی همکلاس بشیم... منو sanjana و alizl70 چه شود Big Grin
دقیقا Cool
[/quote]
من خوشم ... شما که میارید مالکو حداقل انشالله ... فوقش نه امنیت اصفهان

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70
ارسال: #۱۲۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  دقیقا Cool
من خوشم ... شما که میارید مالکو حداقل انشالله ... فوقش نه امنیت اصفهان
[/quote]
نمیدونم والا.خدا از دهنت بشنوه Smile
ولی انصافا نظراتت رو میخوندم همیشه رتبه های خوبی به بچه ها میگفتی و نا امیدشون نمیکردی ... دمت گرم
Aurora، در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نقل قول های طولانی نزنید

ارسال: #۱۳۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  نمیدونم والا.خدا از دهنت بشنوه Smile
ولی انصافا نظراتت رو میخوندم همیشه رتبه های خوبی به بچه ها میگفتی و نا امیدشون نمیکردی ... دمت گرم

سلام به دوست گلم noronet
آقا منم درصد های بچه ها رو دیدم فهمیدم با تخصصی ۵۲ و مشترک ۴۶/۶۷ هم راه بجایی نمی برم
فکر کنم با این اوصاف رتبم بالای ۳۰۰ میشه....نه؟
تقریبا افتضاح دادم امتحان رو فکر کنمSad
ارسال: #۱۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
سلام به دوست گلم noronet
آقا منم درصد های بچه ها رو دیدم فهمیدم با تخصصی ۵۲ و مشترک ۴۶/۶۷ هم راه بجایی نمی برم
[/quote]

هه هه ... Big Grin نه بابا بلاشک زیر ۱۸۰ ایBig GrinBig Grin

ارسال: #۱۳۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  سلام به دوست گلم noronet

[/quote]

آخه بچه ها یجوری درصد میدن که آدم رو خوف میگیره،چون مشت نمونه .........میدونیکه!!!!!
وقتی اینجا وضع اینطوره خدا به دادمم برسه SadSadSad
noronet از رو منطق میگی یا همون جریان روحیه دادن هست؟Big Grin
ارسال: #۱۳۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)sanjana نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  سلام به دوست گلم noronet

آخه بچه ها یجوری درصد میدن که آدم رو خوف میگیره،چون مشت نمونه .........میدونیکه!!!!!
وقتی اینجا وضع اینطوره خدا به دادمم برسه SadSadSad
noronet از رو منطق میگی یا همون جریان روحیه دادن هست؟Big Grin
[/quote]

من رتبه ها رو طبق کارنامه سال پیش میگم .. خودت هم که کارنامه های سال های پیش رو دیدی .. من اعتقاد دارم که شرایط مثل پارساله ..
هیچ فرقی نمیکنه...

ارسال: #۱۳۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  لطفا نقل قول ها رو طولانی نزنید

مدیر جان شما هم بیا در بحث ما شرکت کن Smile

ارسال: #۱۳۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ
سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. با این درصدا چه رتبه ای و کجا میتونم بیارم؟
زبان ۱۷
مشترک ۳۷/۷
تخصصی ۳۱/۵
مدیریت ۲۶/۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۴۴۰ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۵۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۱۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۳۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close