زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش مصنوعی ای تی ۹۴

ارسال: #۴۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ
RE: هوش مصنوعی ای تی ۹۴
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  اگه راسل گفته باشه در هر شرایطی باید اول mrvباشه درسته..اما تو این سوال شرایط طوریه که هر دو رو میشه رفت اگه دوتا رنگ بگیریم تنها گره ای که نمیشه رنگش کرد ۴ اگر سه تا رنگ باشه ۴میشه اما تعداد رنگها بشترم باشه هر دو درستن ..تو تین سوال به تعداد رنگ ها بستگی داره به نظر من
الان دارم آپلود میکنم
راسل نوشته در شرایطی که مساوی میشه میریم،سراغم درجه
تنها کتابی که اینارو جدا نوشته راهیانه

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
اگه دوتا رنگ بگیریم و با mrv ۴انتخاب کنیم که اصن نمیشه یه گره هم رنگ کرد
ارسال: #۴۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  اگه دوتا رنگ بگیریم و با mrv ۴انتخاب کنیم که اصن نمیشه یه گره هم رنگ کرد
چون اون گراف با ۲ رنگ اصلا قابل رنگ کردن،نیست

ارسال: #۴۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
به نظر من تو سوالی که قبل اومده بود راهیان جواب داده که هم ۴درسته هم ۵ اشتباه جواب داده چون تو اون سوال گفته ۳رنگ داریم باید گره ۴انتخاب میشد ..این سوال فرق داره با اون
ارسال: #۵۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  به نظر من تو سوالی که قبل اومده بود راهیان جواب داده که هم ۴درسته هم ۵ اشتباه جواب داده چون تو اون سوال گفته ۳رنگ داریم باید گره ۴انتخاب میشد ..این سوال فرق داره با اون
مشابه این تست سال ۸۷ اومده و جوابش ۴ بوده ... تخصصی هوش

ارسال: #۵۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  به نظر من تو سوالی که قبل اومده بود راهیان جواب داده که هم ۴درسته هم ۵ اشتباه جواب داده چون تو اون سوال گفته ۳رنگ داریم باید گره ۴انتخاب میشد ..این سوال فرق داره با اون
مشابه این تست سال ۸۷ اومده و جوابش ۴ بوده ... تخصصی هوش

کسی سوال جعبه ها رو حل کرده ؟؟ ماهان درست گفته .. پارسه اصلا پرته از ماجرا
on(x,y) رو میگه y روی x هست نه x روی y گازشه گرفته رفته ... دقیقا با سور وجودی حل میشه ... با سور عمومی طبق عقل سلیم دقیقا برعکس میشه یعنی جواب برعکس درمیاد .....بعد برا خودش داستان سرایی میکنه .. پس دوستان زیاد جدی نگیرید مطلب پارسه رو... یه چیز میبافن از خودشون...
ارسال: #۵۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
تو کتابا گفتن mrvقوی تره استنباط من از این جمله اینه که خیلی جاها که lrv جواب نمیده mrvجواب میده ولی نگفته که تو شرایط یکسان بهتره ..منظورم از شرایط یکسان شرایطیه که هر دو به جواب میرسند که تو این شرایط نمیشه گفت یکیشون بهتره از اون یکیه
سوال جعبه رو چرا پارسه اینطوری جواب داده؟!!!
ارسال: #۵۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  تو کتابا گفتن mrvقوی تره استنباط من از این جمله اینه که خیلی جاها که lrv جواب نمیده mrvجواب میده ولی نگفته که تو شرایط یکسان بهتره ..منظورم از شرایط یکسان شرایطیه که هر دو به جواب میرسند که تو این شرایط نمیشه گفت یکیشون بهتره از اون یکیه
سوال جعبه رو چرا پارسه اینطوری جواب داده؟!!!
عزیزه من راسل ننوشته قوی تره .. گفته وقتی mrv نتیجش یکی شد واسه چند تا گره میریم سراغ درجه

ارسال: #۵۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
یعنی اگه فقط فقط اگر mrvننیجه نداد باید بریم سراغ درجه ای؟ من همچین چیزی ندیدم تو کتابایی که خوندم
ارسال: #۵۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
یچه ها سوال اول هوش رو همه به اتفاق زدن محیط پویا اما پارسه یه گزینه دیگه رو انتخاب کرده.میشه خواهش کنم بچه هایی که هوش مصنوعیشون خوبه یه نگاه بندازن؟مرسی

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  یعنی اگه فقط فقط اگر mrvننیجه نداد باید بریم سراغ درجه ای؟ من همچین چیزی ندیدم تو کتابایی که خوندم
هم تو پارسه هست هم راسل
راسل صفحه ۱۷۱
پارسه صفحه۱۲۲

ارسال: #۵۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
گفته اگر تعداد رنگ ها مجاز یکی بود" باید" از یک تابع مکاشفه ای دیگه استفاده کنیم نگفته اگر هر دوتاش بشه استفاده کرد درجه ای بهتره
ارسال: #۵۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  گفته اگر تعداد رنگ ها مجاز یکی بود" باید" از یک تابع مکاشفه ای دیگه استفاده کنیم نگفته اگر هر دوتاش بشه استفاده کرد درجه ای بهتره
یه مشکلی داره گوشیم،عکس نتونستم بگیرم ، متن راسل رو،تایپ،میکنم :
اول راجبه mrv توضیح داده،میره جلو میرسه به اینجا
آروین mrv هیچ کمکی در انتخاب اولین ناحیه برای رنگ آمیزی در نقشه استرالیا نخواهد کرد ، زیرا تمامی نواحی دارای تعداد،رنگ های مجاز برابر می باشند ، در چنین حالتی آروین درجه،مورد استفاده قرار میگیرد
بعدشم درجه،رو توضیح داده

ارسال: #۵۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط Mahyar.ghi.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ)khorshidee نوشته شده توسط:  به نظر من تو سوالی که قبل اومده بود راهیان جواب داده که هم ۴درسته هم ۵ اشتباه جواب داده چون تو اون سوال گفته ۳رنگ داریم باید گره ۴انتخاب میشد ..این سوال فرق داره با اون
ببخشیدا کتاب راهیان واسه خودش گفته!!!عینه این گراف توی مهندسی کامپیوتر ۸۷اومده گره ۴ میشه چون هم با گره ۱ هم ۲ همسایست اما گره ۵ فقط با ۲ همسایست
ارسال: #۶۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
چرا گیر دادین به این رنگه
این میشه ۴ ولش کنید

سوالای دیگه چی؟
من اصلا به این طاهرپور اعتماد ندارم و به نظرم هر چی بگه اشتباست
اکثر سوالارو هم غلط حل کرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi , yazdanpanah20

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۸۹۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۳۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۷۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۸۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۴۱۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close