زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی بهمن ماه

ارسال: #۴۶۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
اره درسته. ممکنه با مشکلی که شما میگین بربخوریم که اسم این مشکل هم هست وضعیت غیر ساکن که راهیان هم توضیخ داده.
اگه اونجوری در نظر بگیریم حق با شماست و نمیتونیم جواب بهینه رو پیدا کنیم. ولی میگیم ما گره ها رو تا یه عمق معین بسط میدیم و کامل بودن و بهینه بودن رو با توجه به این درختی که تا یه عمق معین بسط دادیم در نظر میگیریم
اگه این درخت رو لخاظ کنید میبینید که هم کامل و هم بهینه است
من کاملا متوجه ام شما دارین چی میگین ولی خب ظرفیت کامپیوترای فعلی همینه. انشااله در آینده هم سرعت و هم ظرفیت کامپیوترا بیشتر شه تا بتونیم درخت رو بصورت کامل بسط بدیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۶۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط Densike.)
RE: گروه درسی بهمن ماه
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اره درسته. ممکنه با مشکلی که شما میگین بربخوریم که اسم این مشکل هم هست وضعیت غیر ساکن که راهیان هم توضیخ داده.
اگه اونجوری در نظر بگیریم حق با شماست و نمیتونیم جواب بهینه رو پیدا کنیم. ولی میگیم ما گره ها رو تا یه عمق معین بسط میدیم و کامل بودن و بهینه بودن رو با توجه به این درختی که تا یه عمق معین بسط دادیم در نظر میگیریم
اگه این درخت رو لخاظ کنید میبینید که هم کامل و هم بهینه است
من کاملا متوجه ام شما دارین چی میگین ولی خب ظرفیت کامپیوترای فعلی همینه. انشااله در آینده هم سرعت و هم ظرفیت کامپیوترا بیشتر شه تا بتونیم درخت رو بصورت کامل بسط بدیم
دقیقا من هم میفهمم شما چی میگید و منم کاملا با شما موافقم
فقط بحث سر این هست که تو کنکور چی بزنیم ، تو راسلی که جلو روی من هست چیزی ننوشته توی پارسه هم همینطور ، حالا به راهیان اعتماد اعتماد کنیم یا نه سوال ماست

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۴۶۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط IT93.)
گروه درسی بهمن ماه
چیزی ک تویه کتاب ها هست اینه ک کامله
اما به نظرم من نیست چون ک dfsهست و بازی ها عمق نامحدود! خوراک اینم گیرکردن تویه عمق نامحدوه
مگه اینک به قول دوستان cutoff کنیم و eval صدا بزو
البته باز شطرنج و اینا با مین مکس فرق داره

به هرحال با اینکه کامل نیست در کل اما من کامل میزنم تویه کنکور
دقیقا مثل bfs ک مشکل زمان و حافظه داره اما میگیم کامله
منتها فرقش اینه ک این تویه حلقه نمیافته

البته هر الگوریتمی با فلسفه dfs اینطوری نیست مثلا cspها هم از این فلسفه استفاده میکنن ولی تا اونجا ک یادمه جایی نخواندم ک گیر میکنن و حلقه می افتن
ارسال: #۴۶۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  چیزی ک تویه کتاب ها هست اینه ک کامله
اما به نظرم من نیست چون ک dfsهست و بازی ها نامحدود
مگه اینک به قول دوستان cutoff کنیم و eval صدا بزو

به هرحال با اینکه کامل نیست در کل اما من کامل میزنم تویه کنکور
دقیقا مثل bfs ک مشکل زمان و حافظه داره اما میگیم کامله
اخه به این الگوریتم اگر زمان کافی نجومی و فضای نجومی هم بدیم،باز ممکنه مثله dfs تو حلقه بینهایت گیر کنه
بازم میپرسم ، کدوم کتاب ، بیاید همگی جم کنیم با هم به یه نتیجه ای برسیم
تا الان راهیان گفته کامل ، پارسه و راسلی که جلوی من هست (چاپ هجدهم انتشارات دانشگاه امام رضا ) هم چیزی ننوشتن

ارسال: #۴۷۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط IT93.)
گروه درسی بهمن ماه
اصلاتویه درخت بازی حلقه وجود داره ? فک نکنم! باید فک کنم باز

اگه نباشه مشکل حله
ارسال: #۴۷۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
دوستان یکی از بچه ها سوالات و جواب جامع آخر سنجشو واسه کامپیوتر گذاشته بود.توی جوابا صحفه ی ۱۷ نداره.یعنی جواب سوالت ۱۱۰ تا ۱۱۵//یکی لطف میکنه جوابای این سوالاتو بذاره؟خیلی درگیر جواباشم.. لطف میکنید.مرسی
ارسال: #۴۷۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  اصلاتویه درخت بازی حلقه وجود داره ? فک نکنم! باید فک کنم باز

اگه نباشه مشکل حله
شما یه بازی مثل شطرنج رو تصور کنید که من یه شاه دارم و یه اسب شما هم یه شاه و یه اسب ، قبول دارید یه شاخه ای بالاخره هست که داره این حرکتات رو نشون میده : من شاهمو بیارم جلو شما شاهتون رو بیارید جلو من شاهمو ببرم عقب شما شاهتون رو ببرید عقب و این هی تکرار میتونه بشه و تا بینهایت بار تکرار شه و هیچوقت به نقطه پایان نمیرسه ، به هر حال این هم یه حالته و الگوریتم چون قراره کل درخت رو جستجو کنه توی این حلقه میافته

ارسال: #۴۷۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فک میکنم همه توو استدلال جمله باهم تفاوت داریم، برای الگوریتم فوروارد، ما از هدف استفاده میکنیم؟ نه لزوما!
من یبار با یکی از اقایون درباره این موضوع بحث کردیم به این نتیجه رسیدم که:
رو بجلو:نیاز ب دانستن هدف نیس و نیاز به دانستن حقیقت هست(دلیلشم اینه که اگ ما هدفو داشتیم ک دیگ نمیگفتیم رو بجلو جملات غیرمرتبط با هدف تولید میکنن ک بعدش میگیم میایم از رو ب عقب استفاده میکنیم ک سریعتر بشه!)
رو ب عقب:هم هدف نیازه هم حقیقت.

الفا و بتا اصلا جستو جو نیست که بخواد گیر کنه
ارسال: #۴۷۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
اینم از سوالات امسال CoolCoolWinkWinkBig GrinBig GrinTongue

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۷۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط bluebaran.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  اینم از سوالات امسال CoolCoolWinkWinkBig GrinBig GrinTongue

نمیشد میدزدی ازشون

به همین یک آیــه دلخــوشــــم:

” بندگانم را آگاه کن که من بخشندهی مهــــربانم !"
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۴۷۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  اینم از سوالات امسال CoolCoolWinkWinkBig GrinBig GrinTongue

نمیشد بدزدی ازشون

به کسی نگید قرار شبونه از خوابگاه تونل بزنیم امروز با یکی از بچه‌های معدن هم هماهنگ کردیم فردا هم بچه ها از سلف قاشق می‌دزدن برای کندن فقط صداش رو در نیاریCool
ارسال: #۴۷۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  اینم از سوالات امسال CoolCoolWinkWinkBig GrinBig GrinTongue
چه زمان و مکان پر استرسیConfused

دارم عادت میکنم به نخواستن خواسته هایم...
به گمانم این آغاز بی تفاوتی ست...
و من چه میترسیدم از چنین روزی!
کاش زمستان معجزه ای کند
مثلا یک روز صبح با صدای باران بیدار شوم و کنار خدا نشسته باشم حوالی آسمانها
و دیگر هیچ هراسم نباشد از این عادتهای زمینی...
ارسال: #۴۷۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mahshar_370 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  اینم از سوالات امسال CoolCoolWinkWinkBig GrinBig GrinTongue

ما همش از کنار اتاق سوالات می‌ریم و میایم
یه مدت توی همون اتاق درس خوندیم
با سرباز صفرا شوخی می‌کنیم می‌گیم سوال اضافی بدید حل کنیم ولی یه گروهبان هست این هوا نمی‌شه باهاش شوخی کرد
ارسال: #۴۷۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  

نمیشد بدزدی ازشون

به کسی نگید قرار شبونه از خوابگاه تونل بزنیم امروز با یکی از بچه‌های معدن هم هماهنگ کردیم فردا هم بچه ها از سلف قاشق می‌دزدن برای کندن فقط صداش رو در نیاریCool

ما بچه های مانشت به تو افتخار میکنیم
آفرین دلاوری از خطه ارومیه

به همین یک آیــه دلخــوشــــم:

” بندگانم را آگاه کن که من بخشندهی مهــــربانم !"
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , ریحان , مرتضی صفری
ارسال: #۴۸۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط mahshar_370.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mahshar_370 نوشته شده توسط:  

ما همش از کنار اتاق سوالات می‌ریم و میایم
یه مدت توی همون اتاق درس خوندیم
با سرباز صفرا شوخی می‌کنیم می‌گیم سوال اضافی بدید حل کنیم ولی یه گروهبان هست این هوا نمی‌شه باهاش شوخی کرد

میگم بیچاره این سرباز صفرا گناه دارن!
یه خورده از خودگذشتگی کنین جاشون کیشیک بدین بنده خدا ها استراحت کنن.گناه دارن بیچاره ها....
ولی گفته باشم تک خوری ممنوعBig Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  

نمیشد بدزدی ازشون

ما بچه های مانشت به تو افتخار میکنیم
آفرین دلاوری از خطه ارومیه

شبیه گزارشگرای کشتی تمجید کردیCool

دارم عادت میکنم به نخواستن خواسته هایم...
به گمانم این آغاز بی تفاوتی ست...
و من چه میترسیدم از چنین روزی!
کاش زمستان معجزه ای کند
مثلا یک روز صبح با صدای باران بیدار شوم و کنار خدا نشسته باشم حوالی آسمانها
و دیگر هیچ هراسم نباشد از این عادتهای زمینی...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close