زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی بهمن ماه

ارسال: #۳۴۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط newuser.)
RE: گروه درسی بهمن ماه
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  دوستان اینجا کسی هس که قبلا المپیاد دانشجویی شرکت کرده باشه؟
میشه بگین سوالاش چجوریه؟
و زمان برگزاریش کیه؟
چند تا سواله و از چه مباحثی هست؟
من که موقع ثبت نام زدم علاقه مند به شرکت نیستم الان بزنم علاقه مندم مشکلی برام پیش نمیاد؟
این تیک رو کسایی میزنند که تا شهریور ۹۴ درسشون تموم نمیشه در واقع به صورت آزمایشی کنکور میدن و اجازه انتخاب رشته ندارن
همین سوالات کنکور میشه مرحله اول المپیاد البته واسه اونایی که درسون تموم نمیشه و قصد انتخاب رشته ندارن
اینجا هم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بند ب گفته که مرحله اول المپیاد همین کنکوره و بقیه توضیحات هم تو دفترچه صفحه ۹ گفته که اگه تیکش رو بزنی نمیتونی انتخاب رشته کنی

فایل‌(های) پیوست شده

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۳۴۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بچه ها این ازمون سنجش جامع برای رشته کامپیوتر هست نه ای تی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کدومشه؟! آخری!؟
ارسال: #۳۴۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط artmiss.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  کسانی که ازمایشی شرکت میکنن معمولا اون تیکو میزنن، شما مگه اصلیتون نیس؟ نزنین اونو
چرا اصلیمه گفتم شانسمو تو اینم امتحان کنم. Smile
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  تا جایی که یادمه اگر المپیاد رو بزنی دیگه قبولی ارشدت آزمایشی میشه یعنی پذیرفته نخواهی شد!!
البته فک کنم،مطمین نیستم،قبلا یه چنین چیزهایی خونده بودم!!
باز بیشتر بپرس از اهلش و مراقب باش
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  این تیک رو کسایی میزنند که تا شهریور ۹۴ درسشون تموم نمیشه در واقع به صورت آزمایشی کنکور میدن و اجازه انتخاب رشته ندارن
همین سوالات کنکور میشه مرحله اول المپیاد البته واسه اونایی که درسون تموم نمیشه و قصد انتخاب رشته ندارن
اینجا هم

بند ب گفته که مرحله اول المپیاد همین کنکوره و بقیه توضیحات هم تو دفترچه صفحه ۹ گفته که اگه تیکش رو بزنی نمیتونی انتخاب رشته کنی

ممنون دوستان ولی کجا اینو گفته خوب ؟
من خودم کمی سرچ کردم اینا رو هم که میگین خوندم ولی جایی ندیدم که بگه فارغ التحصیلای شهریور ۹۴ نمیتونن انتخاب رشته کنند.

[تصویر:  331414_7v1cm6qxk8dad3g5pvrl.jpg]
نقل قول: به نقل از olympiad.sanjesh.org
تاکنون نوزده دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از سال ۱۳۷۵ بوسیله سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده است. با توجه به هدف گسترش هر چه بیشتر المپیاد و برگزاری آن در رشته های مختلف و در سطوحی گسترده تر ، المپیاد ابتدا با ۶ رشته و در حال حاضر در ۱۷ رشته برگزار می­شود.
دانشجویان سال سوم به بالای رشته های المپیاد، می توانند در المپیاد دانشجویی شرکت کنند. المپیاد به دو روش متمرکز و غیر متمرکز برگزار می شود.
روش متمرکز: دانشجویان سال سوم به بالای مقطع کارشناسی با شرکت در آزمون کارشناسی ارشد (به منزله آزمون مرحله اول المپیاد) علاقه مندی خود را اعلام می دارند و در صورت کسب حد نصاب نمره علمی (بدون اکتساب معدل) به مرحله دوم یا مرحله نهایی راه می یابند.
روش غیر متمرکز: دانشجویان سال سوم به بالای مقطع کارشناسی با شرکت در آزمون المپیاد(غیرمتمرکز) می توانند در المپیاد شرکت کنند. در این روش در همه رشته های المپیاد، دانشگاههای کشور به ۸ قطب دانشگاهی تقسیم می شوند و تیم­های معرفی شده هر دانشگاه ابتدا در

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه ها تو سوالای مشترکه کامپیوتریا سوالای گسسته از سواله چند تا سواله چنده؟
سوال ۴۲ تا ۴۶ براساس کنکور چند سال اخیر و آزمونای پارسه
ارسال: #۳۴۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
بچه های کامپیوتر یه سوال!
مگه دفترچه اول ۱۵۰ دقیقه و دومی ۸۰ دیقه نیس مگه؟؟!
پس چرا تو کارتها نوشته زمان کل ۲۴۰ دیقه؟!
-----------------------------------------------------------
خدایا... اگه وقت اضافه کردن ،به دفترچه اول اضافه کرده باشن.... بگو آمینAngel
ارسال: #۳۵۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  بچه های کامپیوتر یه سوال!

یه ۱۰ دقیقه ای به تایم برنامه اضافه کردن گویا! Big Grin نگران نباشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال: #۳۵۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط حسین کاردان.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  همتون کامپیوترین من که میام احساس غربت میکنم Confused

منم آی تی ام
بچه ها علم و صنعت کسی نیست؟؟؟
واس من افتاده علم و صنعت

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  امروز صد در صد اول پارسه را زدم و درصدام افتضاح شد
مشترک زیر ۱۰
تخصصی۵۰درصد
رشته ایتی
امیدی هست؟؟؟؟؟

بله ک هست
ب این آزمون های زیاد دقت نکن
من شنیدم ۹۲ سخته درص هام مشرک حدودا طرفای زیر ۵۰ شد
تخصصیم ۶۷ معماریم ۴۰ زدم حدودا
اما واس ۹۳ ک میگفتن آسون بوده از هر کدوم میانگین ۱۰ درصد کم کن
پپپپس ب اون روزبستگی
ایشالا با توکل بخدا همه قبولیم
ارسال: #۳۵۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
گروه درسی بهمن ماه
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ممنون دوستان ولی کجا اینو گفته خوب ؟
من خودم کمی سرچ کردم اینا رو هم که میگین خوندم ولی جایی ندیدم که بگه فارغ التحصیلای شهریور ۹۴ نمیتونن انتخاب رشته کنند.
تو صفحه ۹ دفترچه نوشته نمیتونی انتخاب رشته کنی عکسو گذاشتم واست دیگه

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۳۵۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  تو صفحه ۹ دفترچه نوشته نمیتونی انتخاب رشته کنی عکسو گذاشتم واست دیگه

[تصویر:  331437_ld44bzr4envusk8lpmbj.jpg]
این گفته دانشجویان سال سومی که تا شهریور فارغ التحصیل نمیشن و منحصرا برای المپیاد دانشجویی شرکت میکنن ( چون کسی که المپیاد دانشجویی شرکت میکنه میتونه بعد فاررغ التحصیلش اگه رتبه آورد بدون کنکور بره دانشگاه واسه همین خیلی از دانشجویانی که ۷۰ واحد گذروندن ثبت نام میکنن)
شامل حال اونایی که تا شهریور فارغ التحصیل میشن که نمیشه.
من اینجوری برداشت میکنمHuh
ارسال: #۳۵۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط حسین کاردان.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  امروز صد در صد اول پارسه را زدم و درصدام افتضاح شد
مشترک زیر ۱۰
تخصصی۵۰درصد
رشته ایتی
امیدی هست؟؟؟؟؟

اره بابااااااااااا ..چرا نباشه!!!Big Grin
این پارسه معیار خوبی نیس....بعدشم داشتیم ک یسریا ازمونای ازمایشی رو خوب میزدن ولی کنکور مجازم نشدن!!..برعکسش داشتیم ک ازمونا رو زیاد خوبی نمیدادن ولی کنکورم رتبه خوب اووردن و قبول شدن!
Blush

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  کسی کنکور آی تی علم و صنعت هست ؟
منکه نیستم Big GrinTongue

من علم و صنعت آی تی امSmile

کسی میذونه برای سود ماکزیمم تو الگوریتم پرداره ها رو باید بر اساس چی اولویت بندی کنیم؟؟؟؟
مدیر شرمنده
دو روزم با من راه بیا خودم نوکرتم
ارسال: #۳۵۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  تو صفحه ۹ دفترچه نوشته نمیتونی انتخاب رشته کنی عکسو گذاشتم واست دیگه

[تصویر:  331437_ld44bzr4envusk8lpmbj.jpg]
این گفته دانشجویان سال سومی که تا شهریور فارغ التحصیل نمیشن و منحصرا برای المپیاد دانشجویی شرکت میکنن ( چون کسی که المپیاد دانشجویی شرکت میکنه میتونه بعد فاررغ التحصیلش اگه رتبه آورد بدون کنکور بره دانشگاه واسه همین خیلی از دانشجویانی که ۷۰ واحد گذروندن ثبت نام میکنن)
شامل حال اونایی که تا شهریور فارغ التحصیل میشن که نمیشه.
من اینجوری برداشت میکنمHuh

نمیدونم والا منم به این صورت برداشت کردم که یه نفر یا باید کنکور بده یا المپیاد نه هر دوتاشون
چون تو فرم ثبت نام که نمونه اش هم صفحه آخر دفترچه هست گفته "انحصارا در المپیاد شرکت میکنم"
یعنی فقط المپیاد نه کنکور و المپیاد
وگرنه مثل پیام نور و غیر انتفاعی میگفت علاقه مند به شرکت در این ها هم هستم
بالاخره این برداشت ما بوده
میخوای مطمئن تر شی زنگ بزن سازمان سنجش یه سوالی بپرس که خیالت راحت باشه

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۳۵۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط shamim_70.)
[/quote]

کسی میذونه برای سود ماکزیمم تو الگوریتم پرداره ها رو باید بر اساس چی اولویت بندی کنیم؟؟؟؟
مدیر شرمنده
[/quote]

Big GrinBig Grin
واسه درس طراحی الگوریتمه این؟؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۳۵۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  بچه های کامپیوتر یه سوال!

یه ۱۰ دقیقه ای به تایم برنامه اضافه کردن گویا! Big Grin نگران نباشید

خوش به حال اونایی که زبان بلدنRolleyes تو اون ۱۰ دیقه ۱۰تا میشه تست لغت یا گرامر زد حداقل یعنی ۳۰درصد شیرینCool
به قول اونایی که زبان بلدن : OOPS
فقط همه اینا نشون میده سرجلسه باید منتظر هر شیرینکاری از سوی سنجش باشیم!
ارسال: #۳۵۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  فقط همه اینا نشون میده سرجلسه باید منتظر هر شیرینکاری از سوی سنجش باشیم!
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۳۵۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
یه سوال کوچولو گسسته
یه نگاه بهش بندازین لطفا Smile

ممنون

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۳۶۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ

مدیر شرمنده
[/quote]

Big GrinBig Grin
واسه درس طراحی الگوریتمه این؟؟
[/quote]

اره.طراحی الگوریتم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close