زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری

ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
Thumbs Up معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری
دوستان من یک سوال در مورد معدلی که برای ثبتنام کنکور دکتری باید وارد کنیم، داارمHuh. من تابستون پایان نامه رو دفاع کردم و تا اسفند فرصت کار پژوهشی دارم. از طرفی مقاله ژورنالی چاپ شده دارم و میدونم معدل فارغ التحصیلیم با توجه به نمره نهایی پایان نامه ام چند میشه.الان از نظر دانشگاه معدل کل من معدل نمره واحدهای درسی ای هست که قبل پایان نامه گذروندم.لطفا به من بگید خودم معدل فارغ التحصیلیمو حساب کنم و در ثبتنام کنکور بزنم یا معدلم بدون احتساب نمره پایان نامه ام رو بزنم؟ (میشه گفت صد در صد از بابت معدل فارغ التحصیلیم مطمینم که چند میشه چون نمره پایان نامه رو دارم فقط ثبت دانشگاه نشده یعنی کارهای فارغ التحصیلیمو نکردم)...لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه چون تا مهلت اخر ثبتنام دو سه روز بیشتر نمونده...Confused
خیییییلی ممنونBlush

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ
سلام.توی دفترچه راهنما نوشته شده که اگر هنوز فارغ التحصیل نشدید باید معدلی که تا الان دارید و تو سیستم دانشگاه براتون ثبت شده را وارد کنید.و اگر کامل فارغ التحصیل شدید معدل کل را که دارید وارد کنید
با این حساب شما جز دسته اول میشید که معدلتون که تا الان از دروس دارید را باید وارد کنید
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ
RE: معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری
(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.توی دفترچه راهنما نوشته شده که اگر هنوز فارغ التحصیل نشدید باید معدلی که تا الان دارید و تو سیستم دانشگاه براتون ثبت شده را وارد کنید.و اگر کامل فارغ التحصیل شدید معدل کل را که دارید وارد کنید
با این حساب شما جز دسته اول میشید که معدلتون که تا الان از دروس دارید را باید وارد کنید
خیلی ممنون از راهنماییتون. من تا قبل اسفند فارغ التحصیل میشم و معدلم نهایی میشه.در دفترچه هم اومده که تا روز توزیع کارتها میشه برای تغییر معدل اقدام کرد. بنظر شما و بقیه دوستان، ریسکه که معدل نهایی رو الان خودم حساب کنم و در ثبتنام بزنم؟چون چند صدمی بالاتر میشه.یا هم الان معدل کل فعلی رو بزنم و روز تحویل کارتها تغییرش بدم؟

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
خواهش میکنم..
به نظرم همین الان معدلتون بدون پایان نامه وارد کنید. و بعدا که معدلتون قطعی شد ویرایش کنید
خیال خودتون هم راحتتره که خلاف دستور دفترچه عمل نکردید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farzamm , کنکوری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۵۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۱ ۱,۸۸۷ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۱۶۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۵۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۴۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close