تالار گفتمان مانشت
معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری - نسخه‌ی قابل چاپ

معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری - کنکوری - ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ

دوستان من یک سوال در مورد معدلی که برای ثبتنام کنکور دکتری باید وارد کنیم، داارمHuh. من تابستون پایان نامه رو دفاع کردم و تا اسفند فرصت کار پژوهشی دارم. از طرفی مقاله ژورنالی چاپ شده دارم و میدونم معدل فارغ التحصیلیم با توجه به نمره نهایی پایان نامه ام چند میشه.الان از نظر دانشگاه معدل کل من معدل نمره واحدهای درسی ای هست که قبل پایان نامه گذروندم.لطفا به من بگید خودم معدل فارغ التحصیلیمو حساب کنم و در ثبتنام کنکور بزنم یا معدلم بدون احتساب نمره پایان نامه ام رو بزنم؟ (میشه گفت صد در صد از بابت معدل فارغ التحصیلیم مطمینم که چند میشه چون نمره پایان نامه رو دارم فقط ثبت دانشگاه نشده یعنی کارهای فارغ التحصیلیمو نکردم)...لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه چون تا مهلت اخر ثبتنام دو سه روز بیشتر نمونده...Confused
خیییییلی ممنونBlush

معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری - The BesT - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ

سلام.توی دفترچه راهنما نوشته شده که اگر هنوز فارغ التحصیل نشدید باید معدلی که تا الان دارید و تو سیستم دانشگاه براتون ثبت شده را وارد کنید.و اگر کامل فارغ التحصیل شدید معدل کل را که دارید وارد کنید
با این حساب شما جز دسته اول میشید که معدلتون که تا الان از دروس دارید را باید وارد کنید

RE: معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری - کنکوری - ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.توی دفترچه راهنما نوشته شده که اگر هنوز فارغ التحصیل نشدید باید معدلی که تا الان دارید و تو سیستم دانشگاه براتون ثبت شده را وارد کنید.و اگر کامل فارغ التحصیل شدید معدل کل را که دارید وارد کنید
با این حساب شما جز دسته اول میشید که معدلتون که تا الان از دروس دارید را باید وارد کنید
خیلی ممنون از راهنماییتون. من تا قبل اسفند فارغ التحصیل میشم و معدلم نهایی میشه.در دفترچه هم اومده که تا روز توزیع کارتها میشه برای تغییر معدل اقدام کرد. بنظر شما و بقیه دوستان، ریسکه که معدل نهایی رو الان خودم حساب کنم و در ثبتنام بزنم؟چون چند صدمی بالاتر میشه.یا هم الان معدل کل فعلی رو بزنم و روز تحویل کارتها تغییرش بدم؟

معدل احتسابی برای ثبتنام کنکور دکتری - The BesT - 21 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ

خواهش میکنم..
به نظرم همین الان معدلتون بدون پایان نامه وارد کنید. و بعدا که معدلتون قطعی شد ویرایش کنید
خیال خودتون هم راحتتره که خلاف دستور دفترچه عمل نکردید.