زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام دانشگاه آزاد برای دکتری کامپیوتر؟؟؟؟

ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ
کدام یک از دانشگاه آزادهای زیر برای دکتری معماری کامپیوتر بهتر است؟؟؟؟ لطفا طبقه بندی کنید؟؟
آزاد علوم و تحقیقات تهران-تهران مرکز- تهران جنوب- تهران شمال- قزوینConfusedHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط kimiagar.)
RE: کدام دانشگاه آزاد برای دکتری کامپیوتر؟؟؟؟
سلام ..
لطفا دوستانی که قصد شرکت در کنکور دانشگاه آزاد رو هم دارند ، لطف کنند نظرشون رو در مورد رشته محل های انتخابیشون بگن .
راستش من رشتم رو تغییر دادم و می خوام گرایش نرم افزار شرکت کنم . اصلا اطلاعی از سطح علمی یا تفاوت کیفی دانشگاه های تهران مرکز /شمال / جنوب / علوم تحقیقات و .. ندارم .ممنون می شم کسی من رو هم راهنمایی کنه .
یا حق / ..

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط Architecture2015.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  سلام ..
لطفا دوستانی که قصد شرکت در کنکور دانشگاه آزاد رو هم دارند ، لطف کنند نظرشون رو در مورد رشته محل های انتخابیشون بگن .
راستش من رشتم رو تغییر دادم و می خوام گرایش نرم افزار شرکت کنم . اصلا اطلاعی از سطح علمی یا تفاوت کیفی دانشگاه های تهران مرکز /شمال / جنوب / علوم تحقیقات و .. ندارم .ممنون می شم کسی من رو هم راهنمایی کنه .
یا حق / ..
دانشگاهها تقریبا یکی هستند. فقط تو قزوین خیلی سخت میگیرن.
پذیرش نرم افزار در مقایسه با معماری خیلی زیاده. امسال دوست من با رتبه ۲۵۲ نرم افزار قبول شده. اما معماری پذیرش خیلی خیلی کمه.HuhAngry

کاش منم منابع نرم افزار رو میخوندم. ۲۲ جا بر میداره. حیف شد. دیگه نمیشه رسوند کهConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

کاش منم منابع نرم افزار رو میخوندم. ۲۲ جا بر میداره. حیف شد. دیگه نمیشه رسوند کهConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
معمار عزیز ،
من تغییر رشته دادم و مجبور شدم این شاخه رو انتخاب کنم، چون به نظرم دروسش خیلی سبکتر اومد. تقریبا دو ماه به کنکور مونده ، دروسش انقدری سخت نیست که نشه توی این دو ماه ، اون هم برای کنکور آزاد که سطح سوالاتش سبکتر هستش آماده شد . اما اگه تا الان در دروس رشته ی خودتون خوب عمل کردین و مطالب رو خوندین کِ اصلا نگران چیزی نباشید و از این دو ماه نهایت استفاده رو بکنید.
در مورد دانشگاه قزوین عرض کنم به قدری تو دوره ی ارشدم به خاطر اساتید سخت گیر اونجا بهم فشار اومد کِ بعید می دونم برای دکتری اونجا رو انتخاب کنم .

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  معمار عزیز ،
من تغییر رشته دادم و مجبور شدم این شاخه رو انتخاب کنم، چون به نظرم دروسش خیلی سبکتر اومد. تقریبا دو ماه به کنکور مونده ، دروسش انقدری سخت نیست که نشه توی این دو ماه ، اون هم برای کنکور آزاد که سطح سوالاتش سبکتر هستش آماده شد . اما اگه تا الان در دروس رشته ی خودتون خوب عمل کردین و مطالب رو خوندین کِ اصلا نگران چیزی نباشید و از این دو ماه نهایت استفاده رو بکنید.
در مورد دانشگاه قزوین عرض کنم به قدری تو دوره ی ارشدم به خاطر اساتید سخت گیر اونجا بهم فشار اومد کِ بعید می دونم برای دکتری اونجا رو انتخاب کنم .
منم ازسخت گیری های قزوین خسته امUndecidedConfused
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سلام، من ارشد هوش دارم، راستش رشته ام را دوست دارم و دلم نمی خواد عوضش کنم.
من هم چهار تا گزینه بیشتر ندارم: علوم تحقیقات، تهران شمال، مرکز و جنوب

معمار عزیز، قطعا که علوم و تحقیقات از همه بهتره و ترازش هم بالاتر. چند ساله که دکتری داره... یه نگاهی به ترازهای ارشد هم انداختم، ظاهراً بعد علوم و تحقیقات، تهران جنوب تراز بالاتری داره، بعد تهران مرکز و بعد هم شمال

اگر شما هم اطلاعاتی دارید، ممنون میشم در مطرح کنید
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Ms.Lemon نوشته شده توسط:  سلام، من ارشد هوش دارم، راستش رشته ام را دوست دارم و دلم نمی خواد عوضش کنم.
من هم چهار تا گزینه بیشتر ندارم: علوم تحقیقات، تهران شمال، مرکز و جنوب

معمار عزیز، قطعا که علوم و تحقیقات از همه بهتره و ترازش هم بالاتر. چند ساله که دکتری داره... یه نگاهی به ترازهای ارشد هم انداختم، ظاهراً بعد علوم و تحقیقات، تهران جنوب تراز بالاتری داره، بعد تهران مرکز و بعد هم شمال

اگر شما هم اطلاعاتی دارید، ممنون میشم در مطرح کنید
بله منم به همون ترتیب زدم.
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms.Lemon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۶۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۰۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close