زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)

ارسال: #۷۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط nimaaa.)
RE: آهنگ غروب پادگان(سربازی رفتی یا میخوای بری بیا داخل)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  نه دوست من ‌، من اهل توهین نیستم
این پست آخری هم که زدم جنبه طنزشو برداشت کن
این کاربر ali_computer از دوستای خوب مانشتی منه و توم مثل اون

br2011 من اصلا منظورم شما نبودید که . شما دوست عزیز من تو مانشت هستی .
دقیقا دارم حرف شما رو می زنم .

توهم توهین یعنی اینکه هرشوخی رو توهین قلمداد می کنیم و همش فکر می کنیم دارند به ما توهین می کنند بعدش سریع به هم گیر میدیم . و بحث و جدل پیش میاد . به قول شما باید جنبه طنزشو در نظر بگیریم و نه اینکه به ظاهرش توجه می کنیم .
نمونه بارزش تو همین تایپیک هستش .
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  نه دوست من ‌، من اهل توهین نیستم
این پست آخری هم که زدم جنبه طنزشو برداشت کن
این کاربر ali_computer از دوستای خوب مانشتی منه و توم مثل اون

br2011 من اصلا منظورم شما نبودید که . شما دوست عزیز من تو مانشت هستی .
دقیقا دارم حرف شما رو می زنم .

توهم توهین یعنی اینکه هرشوخی رو توهین قلمداد می کنیم و همش فکر می کنیم دارند به ما توهین می کنند بعدش سریع به هم گیر میدیم . و بحث و جدل پیش میاد . به قول شما باید جنبه طنزشو در نظر بگیریم و نه اینکه به ظاهرش توجه می کنیم .
نمونه بارزش تو همین تایپیک هستش .

نیما جون و br2011 عزیز دو تا دوست عزیز مانشتی من بیخیال
۱
۰
ارسال: #۷۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
سلام علی . اومدی چه قدر حلال زاده ای Big Grin
۰
۲
ارسال: #۷۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام علی . اومدی چه قدر حلال زاده ای Big Grin

آره اومدم پست هم گذاشتم ولی فکر کنم سرگرم بودی حواست نبود. Heart
۱
۰
ارسال: #۸۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ
فکر کنم تو این تایپیکت کلا حذف کنی بهتره و بیا از نوع شروع کنیم و در مورد سربازی بحرفیم .
۰
۲
ارسال: #۸۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  فکر کنم تو این تایپیکت کلا حذف کنی بهتره و بیا از نوع شروع کنیم و در مورد سربازی بحرفیم .

اینم یه مرحله از زندگیمون بود
بهتره باشه.
همین جا ادامه بدیم بهتره !

اینجا من و تو و بعضی از دوستان خیلی چیزا یاد گرفتیم .

نظرتون چیه در مورد سربازی همین جا ادامه بدیم؟
۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
باشه . از همینجا ادامه میدیم . خواهشا اونای که سربازی رفتند از خودشون خاطره در وکنند. Big Grin
من وقتی دلستر می بینم یاد دوران آموزشی میفتم .من اعزامی تیر بودم . اینقدر تو پادگان عرق میریختیم که من و خیلی های دیگه یه دلستر از اون بزرگاشو هر روز میخوردیم‌! Big Grin
۰
۲
ارسال: #۸۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
اوه نیما جان گفتی دلستر داغمو تازه کردی
من انتظامی بودم Sad
تو چی بودی؟
۲
۲
ارسال: #۸۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ب.ظ
من ارتش نیروی هوایی بودم پادگان شهید خضرایی . کاشکی فقط دلستر بود به ما که اصلا نه میوه میدادن نه ماست . من آخر هفته که می رفتم خونه باور کن مثل قحطی زده‌ها یک تا ۲ کیلو میوه رو تو نیم ساعت می خوردم Big Grin . فکر کنم اعزامی تیر بد ترین وقت اعزامه Sad
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012
ارسال: #۸۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
دوستان فقط بگید کجا بودید
کجا خدمت کردید.
۰
۱
ارسال: #۸۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
من از آموزش که میرفتم خونه واسه مرخصی نهار نخورده یک راست فقط آهنگ گوش میدادم آخ چه حالی میداد
من انتظامی مالک اشتر بودم
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۸۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
منم که گفتم .
ما روز برگ نبودیم‌، آخر هفته مرخصی میدادن اونم اگه بهت پست نمی خورد . هفته اول هم که کلا تو پادگان بودیم . وقتی اومدیم بیرون‌، ماشین و لباش شخصی رو میدیم ذوق زده می شدیم‌!
البته داشتم خونه میرفتم این دژبونای میدون اما حسین منو چون کلاهمو نذاشته بودم‌، خفتم کردند . تو میدون به اون شلوغی گفتند باید احترام بذاریBig Grin دیگه فهمیدن هنوز تازه آش خور شدم Big Grin بیخ شدن.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012
ارسال: #۸۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ق.ظ
انتظامی
آموزشی:مرزن آباد چالوس

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۸۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ
دوستان سربازی رفته توضیح بگید دیگه
چطور بود سربازی
چی بد بود ؟چی خوب بود؟
چکار کنم بهم بد نگذره؟
ارشد شدن خوبه یا نه؟
بابا داداش من ۴۵ روز آموزشی بود ۶ سال داره از سربازی نعریف میکنه فعلا تعریفاش تموم نشده Big Grin
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ق.ظ
به نیما:
البته منم هفتگی مرخصی میرفتم به قول تو اونم اگه نگهبانی بم نمیخورد واسه همین بود که انگار از قحطی برگشته بودم وقتی میرفتم خونه ،تازه من اونجا یه پارتی داشتم که بعد از آموزشی متوجه شدمBig GrinTongue دیکه کار از کار گذشته بود

زیاد سخت نگیر علی جان تا وقتی نری این چیزارو درک نمیکنی‌، آموزشی که باید تحملت خیلی زیاد باشه یعنی اعصابت از فولاد باشه (من که واقعا با چشم خودم میدیدم چه بد رفتاریایی می شد) ،خلاصه کل کارای گروهان به عهده خودتونه از نظافت آسایشگاه تا گلاب به روت...Big Grin فقط شانس بیاری که اونجا نیفتی بچه هایی که مسئول نظافت اونجا بودن دپرس ترین سرباز‌ها بودنTongue‌، کلاس های آموزشی هم که من متوجه نشدم چطور گذشت همش خواب بودمCool
جهنم من میدون تیر بود آخه کلا یه خاک آلوده و چون خرداد میرفتیم میدون تیر گرم بود واقعا اذیت میشد آدم این مرحله هیچ راه حلی نیست براش باید تحمل کنی
بعد آموزشی هم من افتادم یه پاسگاه تو یکی از شهر ای خوزستان اونم یه پاسگاه روستایی ۵۰۰ کیلومتر از خونه دور بودم نزدیکترین منطقه مسکونی به اونجا ۱۰۰ ک فاصله داشتSad واسه من روزای اولش سخت گذشت با مردمی که هم زبونم نبودن و به زبون محلی صحبت میکردن و...‌، اما بعد یه مدتی عادت کردم به اونجا البته سرباز انتظامی باشی تو اجا‌ها زیاد نمیذارن درس بخونی اما من زیاد جیم میزدم ودرس میخوندم سر همین قضیه هم اضاف زیاد خوردمTongue
چقد حرف زدم...Smile
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۰۶۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۹۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  مجلات داخلی (علمی پژوهشی ) با مدت زمان داوری کم javad1369 ۰ ۲,۲۹۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: javad1369
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۷۹۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۲,۰۰۶ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  دسترسی رایگان به مقالات داخلی (۱۲-۲۲ بهمن ماه) berkeley ۲ ۲,۸۳۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bornaad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۴۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close