زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پایان نامه شبکه اجتماعی

ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
پایان نامه شبکه اجتماعی
سلام بچه ها کسانی که اینجا شبکه اجتماعی کار می کنن خودشوننو معرفی کن شاید با هم بتونیم همکاری کنیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
پایان نامه شبکه اجتماعی
سلام
من انشاالله قراره روی شبکه های اجتماعی کار کنم با تمرکز بر استفاده از دانش یک شبکه برای ارزیابی یک شبکه دیگر.شما روی چه سری موضوعاتی علاقه مندین؟
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: پایان نامه شبکه اجتماعی
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام
من انشاالله قراره روی شبکه های اجتماعی کار کنم با تمرکز بر استفاده از دانش یک شبکه برای ارزیابی یک شبکه دیگر.شما روی چه سری موضوعاتی علاقه مندین؟

من بین دو موضوع مدل سازی شبکه های اجتماعی و تغییرات رفتارهای دینامیکی گیر کردم.ولی احتمالا روی مدلینگ پویا کار می کنم.
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)b.yalda1 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام

من بین دو موضوع مدل سازی شبکه های اجتماعی و تغییرات رفتارهای دینامیکی گیر کردم.ولی احتمالا روی مدلینگ پویا کار می کنم.
اینجا رو ببینین :http://cs.stanford.edu/people/jure/pubs/index.html یور لسکوک کارهای خوبی رو داینامیک شبکه کرده تو ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ شاید براتون جالب باشه
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)b.yalda1 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام

اینجا رو ببینین :http://cs.stanford.edu/people/jure/pubs/index.html یور لسکوک کارهای خوبی رو داینامیک شبکه کرده تو ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ شاید براتون جالب باشه

دستت درد نکنه اره من خودم کارهاشو دارم فالو می کنم خوب داره تو این زمینه کار میکنن
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
پیدا کردن دیتاست مناسب برای موضوع کار روی شبکه های اجتماعی
سلام دوستان ، من برای پایان نامم روی مشکل پیش بینی لینک و کاربرد آن در پیشنهاد دوست در شبکه های اجتماعی کار میکنم و توی بخشی از کارم هم از اطلاعات پروفایل کاربران و عکسهای کاربران به همراه برچسب نام افراد ظاهر شده در این عکسها استفاده کرده ام. حال مشکل بزرگی در پیدا کردن دیتاست مناسب برای انجام آزمایشات دارم ، آیا از بین دوستان کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۶۶ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۵۲ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۷۱ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۸۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۸ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۱۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۳۳۳ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۴۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۱۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close