زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۳۹۱
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
گروه درسی آبان ماه
خواهش میکنم.تا جایی ک من دیدم حل تمرین کاملی موجود نیست من بعضی تمرینارو ک مشکل دارم سرچ میزنم یسری وبلاگ ها حل کردن

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  برای جفت ساختمان و الگوریتم سی ال آر اس +۶۰۰ مسئله میخونم
CLRS رو چطوری میخونید؟ فقط تمریناش یا متنشو هم میخونید؟
میشه بگید کدوم تمریناتش مهمه؟ آخه همش رو که وقت نمیشه حل کرد.
من سی ال آر اس رو از پارسال شرو کردم هم متنشو خوندم هم تمرین ها.تمرین های مهمشم راستش نمیدونم دقیق کدوما مهم ترن آخه سوالا هی عوض میشه یه سال ک کپی یه تمرینو میدن بعدن دیگه نمیدن.ولی در کل ب نظرم فصل های مرتب سازی و آمار ترتیبی و تحلیل سرشکنی و درهم سازی باید حتما خونده شن چون هرسال سوال اومده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , pooyaa , ziba.O
ارسال: #۳۹۲
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط itplus.)
گروه درسی آبان ماه
مال منم بلاخره اومد.
زبان ۵۱
دروس اصلی ۲۰
دروس مشترک ۳۵
معماری ۳۵
رتبه ۴ امنیت و شبکه
خیلی ناراحتم ۱ نشدم. دروس اصلی واقعاً افتضاح زدم چون که سؤالای شبکه و نرم که یجور تخصص منه فوق العاده سخت بود و من ساختمان گسسته رو حذف کردم از برنامه درسیم. نگو که سؤالاش خیلی آسون بوده همه زدنش و من الان عذاب وجدان دارم Sad

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
ارسال: #۳۹۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط archer22.)
گروه درسی آبان ماه
دوستان یه سوالی
من سیستم عامل رو از پوران میخونم
آزمول ۲۵ درصد اول هیچی سیستم نتونستم بزنم.
آزمون ۲۵ درصد دوم که در مورد همگام سازی بود ،به غیر از یکیش بقیه شو درست زدم.
آزمول ۵۰ درصد فقط تونستم یکی بزنم(سوالی که مربوط به ضریب تخمین بود).
با این اوضاع به نظرم وضعیت سیستمم با اینکه خیلی خوندمش، اوکی نیست.

داستان چیه؟
پورانو ول کنم بقیه شو از پارسه بخونم؟ یا اینکه چون آزمون پارسه است اینجوریم؟
ارسال: #۳۹۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  سوال ۵۴ آزمون پارسه(نظریه) جوابش میشه گزینه ۲؟کسی مشکل نداره؟ من زدم ۴/مثلا رشته b جزو این زبان هست ولی گزینه ۲ b رو تولید نمیکنه دیگه.یا من قاطی کردم؟

گزینه ۲ که قطعا غلطه چون خیلی از رشته هارو تولید نمیکنه! ولی باز گزینه ۳ قابل قبول تره.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۳۹۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه ها یه تاپیکی بود واسه آزمون رایگان زبان
پیداش نمیکنم تاپیک رو.
لینک خود تاپیک یا اصلا لینک خود سایت آزمون رو کسی داره؟
ارسال: #۳۹۶
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ
Information RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من پارسال مدیریت اصلا نخوندم فقط شاید ۲ فصل مقسمی خوندم و فصل اول رابینز اونم بدون مرور و.... ۵۰%زدم
معماریم نخوندم اصلا ۶%
هنوزم درست حسابی شروع نکردم
ولی ایشالا فردا میرم کتابخونه بیفتم تو جو
یه بدی داره کتابخونه ملی خیلی ازم دوره کتابخونه خوبی هم نزذیک نیست برای همین دوست داشتم یه همراه باشه که هیچ شیرازی مانشتی پیدا نشد!!!!!!!!!!!!!
امروزم پارسه خواب موندم نرفتم ازمون بدم
کسی میدونه تا کی برم پارسه سوالارو بهم میدن؟
کتابخونه ملی تهران دیگه ؟

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من پارسال مدیریت اصلا نخوندم فقط شاید ۲ فصل مقسمی خوندم و فصل اول رابینز اونم بدون مرور و.... ۵۰%زدم
معماریم نخوندم اصلا ۶%
هنوزم درست حسابی شروع نکردم
ولی ایشالا فردا میرم کتابخونه بیفتم تو جو
یه بدی داره کتابخونه ملی خیلی ازم دوره کتابخونه خوبی هم نزذیک نیست برای همین دوست داشتم یه همراه باشه که هیچ شیرازی مانشتی پیدا نشد!!!!!!!!!!!!!
امروزم پارسه خواب موندم نرفتم ازمون بدم
کسی میدونه تا کی برم پارسه سوالارو بهم میدن؟
کتابخونه ملی تهران دیگه ؟
نه ملی شیراز

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
ارسال: #۳۹۷
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ق.ظ، توسط ana9940.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من که کامل از هم باشیده شدم...اصن نمیتونم خودمو جمع و جورکنم.خیلی بد دادم امروز.این همه تلاش و حالا...ای ساختمان داده اش که لهم کرد...
و.هر وقت سوال جدید میبنم مغزم هنگ میکنه و به شدت مقاومت میکنه برای نفهمیدنش...
نه به ماکه درسهارو یه دور خوندیمو حالام یادمون رفته و دور دومیمو بکوب هم میخونیم و نا امید هستیم.نه به یه سری که میگن هنوز شروع نکردم! اعتماد به نفسشون ستودنیه.به منم بدین از این حال خوبتون......
دوستانی که ساختمان بارسه میخونین.راضین ازش؟من مقسمی بیشتر و گاهی بوران میخونم اصن مظالب امروزو نداره توش...بارسه بخرم؟ایا این سوالا را توی کتاب خودش گفته؟خواهشا راهنمایی کنین

شما چرا اینقدر استرس داری؟!!
نمیخواد یه کتاب دیگه بخری، همون پوران و مقسمی رو با دقت بخون. این دو تا با هم به نظرم کاملن، من خودم مقسمی خوندم و فکر میکنم داده امروز پارسه ، سخت نبود! مثلا سوال ۴۷ رو من زیاد نمونه ش رو دیدم، سوالای ۴۸ و ۵۰ و ۵۱ رو با تسلط روی درخت دودویی و یه کم تست و خطا میشد حل کرد. ببین دلیل اینکه تسلطت روی مطالب بالا نیست چیه (البته اینجوری که من حدس میزنم، شما خودت بهتر میدونی) ، وگرنه کتاب عوض کردن فایده که نداره هیچ، ضررش بیشتره!
سعی کن تست ها رو مفهومی بزنی و تا برات جا نیافتاده ازشون رد نشو. کتاب الگوریتم دکتر قدسی هم خوبه ولی برای تسلط بالا.
البته باز هم خودت بیشتر سلیقه و نوع درس خوندن تون رو میشناسی ، ولی حرفایی از سر دوستی بود.
وقت واسه جبران زیاده!

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  این آزمون هم خداروشکر ۱ نرم افزار شدم
درصدا:
زبان :۲۵
ریاضی:۲۹
مشترک:۸۶
تخصصی نرم:۶۲
تخصصی هوش :۳۱
پ ن:از درصد تخصصی نرمم اصلن راضی نیستم Sad

آفرین Big Grin
شما واسه ریاضی چه درسایی رو میزنی؟ هر ۴ تا کتاب رو میخونی؟

اینم درصدای من:(۳۶ نرم)
زبان : ۵۱
ریاضی: -۴
مشترک: ۳۸
نرم: ۵۰
هوش: ۳۰

فکر کنم ریاضی نزنم سنگین تره، بدجوری نسبت به ریاضی عذاب وجدان دارم، هر چند وقت خوندنش رو ندارم، نهایتا فقط محاسبات رو بخونم! از درصد مشترک هم اصلا راضی نیستم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۳۹۸
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ
دوستانی که با اصول مدیریت مشکل دارن میتونن اینو دانلود کنن، همه ی ریزمباحث نوشته چه مطالبی باید از مدیریت خونده شه.

password:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
teoriye modiriyate modiriyat www.aghazeh.com.pdf
اندازه فایل: ۵۸۶/۷۵ KB

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۳۹۹
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آبان ماه
یعنی جزوه ی ساختنمان بارسه راشروع نکنم؟ خیلی کاملتره مقسمیه که...یا مثلا بعضی فصولشو نخونم؟
کجای مقسمی سوال ۴۷ را داشته؟ کجای مقسمی ؟ شایدم من واقعا بی دقتم؟ کجاشطبق ۴۸ از روی بیمایش میانوندی برگهارو ساخته؟
وکجاش طبق ۵۱ بایه سری عدد بیمایشpre ساخته؟اونم با ارتفاع متوازن؟

اخه واقعا سواله برامممم....
یا من بی دقتم یا منبعم مشکل داره....

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۴۰۰
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
بعده یه هفته وقفه دوباره شروع میکنم، خدا پشت و پناهم باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال: #۴۰۱
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  بچه ها یه تاپیکی بود واسه آزمون رایگان زبان
پیداش نمیکنم تاپیک رو.
لینک سایتش این بود :

بچه‌های محک کودکان مبتلا به سرطان هستند. می‌تونی توی هزینه‌های زیاد درمانشون کمکشون کنی حتی شده با هزار تومن!!

ارسال: #۴۰۲
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  بچه ها یه تاپیکی بود واسه آزمون رایگان زبان
پیداش نمیکنم تاپیک رو.
لینک سایتش این بود :

بچه‌های محک کودکان مبتلا به سرطان هستند. می‌تونی توی هزینه‌های زیاد درمانشون کمکشون کنی حتی شده با هزار تومن!!

ارسال: #۴۰۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
پیداش نمیکنم تاپیک رو.

ارسال: #۴۰۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بعده یه هفته وقفه دوباره شروع میکنم، خدا پشت و پناهم باشه.

امضای خودتون رو یه بار دیگه یادآوری می کنم ...

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۴۰۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
این توزیع سیستم برای ازمون چقد نامتعادله
٢٥ سوم فقط یه فصله، ٢٥ چهارم خیلی زیاد، البته ممکنه دلیلش این باشه خواستن خستگی ٥٠ اول از تنمون بیرون برهBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۸۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close