زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۲۷۱
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
گروه درسی آبان ماه
مقسمی البته برای مدیریت، مرور کنکورهای سال‌های پیش هست که تست‌هاشون از رابینز بوده. اگر خود رابینز رو می‌خوانید، چندان مشکلی بابت تست‌ها نخواهید داشت اما بهتره همه‌ی کنکورهای سال‌های پیش رو مثلاً از ۸۶ تا ۹۳ همه رو مرور کنید.

ضمناً فقط یک چیز رو یادتون نره: شما موفق نمیشید، مگر اینکه خودتون بخواهید موفق بشید. من پارسال از هفته دوم مهر شروع کردم و دو-سه هفته از پاییز هم نتونستم بخوانم. شما باید فقط تلاش کنید و امید خودتون رو از دست ندید؛ خودتون رو هم دست کم نگیرید. (البته کاذب نشه)

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , jparisa
ارسال: #۲۷۲
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط ziba.O.)
RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)mahsa_92 نوشته شده توسط:  یا مثلا جزوه آقای یوسفی که دوستان زحمت کشیدن گذشتن

سلام من توی تاپیکا گشتم نبود لطفا اگه واقعا جزوه ای از ایشون آپلود شده لینک بدین، خیلی ممنون
[/quote]

گسسته جزوه نداره ولی معماریشون چرا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه ها میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟
موقع تست زدن تو خیلی از درسا ترسی ندارم و اگه مطلبی از درسی رو خونده باشم راحت تستشو میزنم، ولی تو درسه سیستم از تست زدن میترسمو حتی سره کنکوره پارسالم ۴تا از سوالاشو رو گزینه ی درستش دایره کشیدمو رد شدم و نزدم، درصد تخصصیم شد ۲۲ اگه اون چهارتا سوالو میزدم ۵۰ اینا میشد. همین بلا تو آزمون قبلیم سرم اومد. به نظرتون چیکار کنم؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۲۷۳
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ
سلام دوستام
میشه لطفا اگه کسی جزوه خوب از کامپایلر داره بذاره پاسشم نکردم و خیلی توش گیرو گور دارم اصلا هیچ سنسی بهش ندارم . Sad
ارسال: #۲۷۴
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  سلام دوستام
میشه لطفا اگه کسی جزوه خوب از کامپایلر داره بذاره پاسشم نکردم و خیلی توش گیرو گور دارم اصلا هیچ سنسی بهش ندارم . Sad
کتاب مقسمی خیلی روان و خوب گفته و واسه شروع خوبه ، حجمش هم نسبتا کمه.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
ارسال: #۲۷۵
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  مقسمی البته برای مدیریت، مرور کنکورهای سال‌های پیش هست که تست‌هاشون از رابینز بوده. اگر خود رابینز رو می‌خوانید، چندان مشکلی بابت تست‌ها نخواهید داشت اما بهتره همه‌ی کنکورهای سال‌های پیش رو مثلاً از ۸۶ تا ۹۳ همه رو مرور کنید.

ضمناً فقط یک چیز رو یادتون نره: شما موفق نمیشید، مگر اینکه خودتون بخواهید موفق بشید. من پارسال از هفته دوم مهر شروع کردم و دو-سه هفته از پاییز هم نتونستم بخوانم. شما باید فقط تلاش کنید و امید خودتون رو از دست ندید؛ خودتون رو هم دست کم نگیرید. (البته کاذب نشه)

من خود رابینز میخونم!
اما واسه تسلط و اینکه بفهمم چقدر کیفیت خوندنم خوب بوده دنبال تست هستم!
کتاب مقسمی هم دارم و همینطوری که گفتین کنکورهای سال های پیش هست!
یعنی کتابی نیست که تست های تالیفی از رابینز داشته باشه؟

مگه خدای او خدای من نیست؟
ارسال: #۲۷۶
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
سلام، ب نظرم سیستم هر جا لنگ میزنید منبع بخونید ، سریع حل میشه ،
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۲۷۷
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ق.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  کسی راه حلی واس طراحی الگوریتم نداره باهاش درگیرم ناجور اگه کتابی میشناسین ک راحت و روان توضیح داده هم بگین،کتاب ماهان ک خیلی بعضی جاهاش گیج کننده
سلام ، منم همین مشکلو با طراحی داشتم و غولی شده بود برام اما بعد از اینکه طراحی الگوریتم انتشارات سپاهان رو خوندم عاشقش شدم، خیلی روون و قشنگ گفته، حجمش بالاست ولی خوندنش اصلا حوصله آدمو سر نمیبره اگه مشکلت حل نشد این کتابو بنظرم از دست نده.
موفق باشی

برای زیبا زندگی نکردن

کوتاهی عمر را بهانه نکن

عمر کوتاه نیست

ما کوتاهی می کنیم ...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , bahar122 , abji22
ارسال: #۲۷۸
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
چند روزه درس نخوندم . دارم دیوونه میشم
هر کاری میکنم اصلا حس درس نمیاد!!!!!!!!!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۲۷۹
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
دقیقا از همون لحظه ای ک تصمیم جدی واسه درس خوندن میگیری یه داستانایی واسه آدم پیش میاد ک فکرشم نمیکنی.هر داستانم دست کم یکی دو هفته وقت گیره...
خدا بخیر کنه تا روز کنکور :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , نگاه
ارسال: #۲۸۰
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
دوستان واسه پایگاه داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنن؟
البته منظورم بیشتر کتاب تسته؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال: #۲۸۱
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  دوستان واسه پایگاه داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنن؟
کتاب مقسمی رو پیشنهاد می کنند.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۲۸۲
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ)rastin_gh نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان،خواستم یه مطلبی بنویسم ولی گفتم تاپیک جدید نزنم ،ممنون میشم همگی بهم کمک کنید
راسش منم جزوه گروه درسی آبانم ! سال دومم هست و از کارم استعفا دادم که دباره شانسمو امتحان کنم
راسش خیلی بد جایی گیر افتادم، تازه شروع کردم ولی ۷-۸ ماهیی هست از درس و بحث بیرون بودم الان فشار روم هست.
رشتم آی تی هست و باید امسال قبول بشم به خاطر شرایط کاریم
راسش توی بعضی درسا ضعف دارم که دو مورد اصلیش ساختمان و الگوریتم هست که همیشه ازش میترسیدم سال پیش هم
به خاط همین رتبم جالبی نشد،مثلا واسه ساختمان داده دارم کتاب پارسه که شبیه جزوست و میخونم خیلی سختمه
کلی فرمول داره اصلا پیش نمیره ، کتاب مقسمی هم دارم ازش ،ولی نمیدونم چیکارش کنم.
واسه الگوریتمم همینجور کتاب آقای یوسفی شروع کردم ولی نمیدونم چرا همش میترسم و خوندنم پیش نمیره
تو برنامه ریزی اصلا دلم نمیخاد این دوتا درسو بزارم، درسای دیگرو همشو دوس دارم سال پیشم خوندم ولی چون گسسته
نمیخونم اگه این دوتارم نخونم که میشه مثله سال پیشم
از دوستام میخام کمکم کنید بهم راه کار بدید چون خیلی استرس دارم فشار زیاده روم
به نظرتون از کجا شرو کنم تو این وقت باقیمونده،چیکارش کنم ؟ کلاس برم یا اینکه راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟
الان یه کلاس پیدا کردم مال دکتر مردوخی هست اصفهان هستن، نمیدونم اصلا دیگه ارزش کلاس رفتن داره یا اینکه منبع بهتری هست؟ یا مثلا جزوه آقای یوسفی که دوستان زحمت کشیدن گذشتن
نمیدونم والا گیج شدم
ببخشید طولانی شد عذر میخام...
ممنون از پاسخاتون
سلام دوست عزیز من هم دقیقا شرایط شما رو دارم.پارسالم کنکور دادم از الانم دارم شروع میکنم .مشاوره کردم تحقیق هم کردم به دوتا نتیجه رسیدم:
۱-خود آدم بهتر از هرکسی میدونه چکار باید بکنه مخصوصا تو نحوه درس خوندن (بهترین مشاور خودتی)-
۲-مهم ترین فصل ها و مهم ترین مباحث رو بخون
برای ساختمان و الگوریتم کتابهای درس و کنکور حمیدرضا مقسمی (جلد زرد و مشکی)
از تکنیک های تند خوانی استفاده کن
مرور کن
تست بزن
و مهم تر از همه با گیر دادن به چیزی که نمی فهمی وقتت رو تلف نکن .بقیه مطالب رو مطالعه کن و از اونایی که متوجه نمی شی بگذر و بذارشون برای وقتی که ذهنت آروم تر شده و تو وقتای اضافی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl
ارسال: #۲۸۳
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
گروه درسی آبان ماه
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  من خود رابینز میخونم!
اما واسه تسلط و اینکه بفهمم چقدر کیفیت خوندنم خوب بوده دنبال تست هستم!
کتاب مقسمی هم دارم و همینطوری که گفتین کنکورهای سال های پیش هست!
یعنی کتابی نیست که تست های تالیفی از رابینز داشته باشه؟

تست تألیفی از مبانی مدیریت رابینز من ندیدم اما از رفتار سازمانی رابینز چرا پارسال یادمه یک سایتی تست از این کتاب گذاشته بود. اسم سایتش دقیق یادم نیست اما یادمه مرتبط با کنکور مدیریت بود. من خودم پارسال فقط کنکور سال‌های پیش رو میخواندم و خود رابینز.

جدول‌ها و نمودارهای مبانی مدیریت رابینز خیلی خیلی خیلی مهم هستند. چند بار اینها رو بخوانید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , bahar122
ارسال: #۲۸۴
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  دوستان واسه پایگاه داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنن؟

مدرسانو پیشنهاد میکنم.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrm.sary
ارسال: #۲۸۵
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط نگاه.)
مدیریت و پایگاه رو مدرسان ویرایش های جدید رو پیشنهاد می کنم من خودم پارسال هردوشو بالای ۵۰ درصد زدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrm.sary

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۰۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۶۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close