زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟

ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ ق.ظ
Information با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
سلام به همه دوستان فعال و زحمت کش مانشت!
تازه با این انجمن آشنا شدم و یه سوال خیلی ذهن منو مشغول کرده!
به نظر شما با معدل ۱۹/۳۳ (معدل الف)در گرایش های شبکه یا امنیت برای ارشد ۹۱ می تونم بدون کنکور در دانشگاه های روزانه قبول بشم یا نه(البته رزومه دانشگاهیم هم بدک نیست!)البته من ناپیوسته غیرانتفاعی رجا درس خوندم و معدل کاردانیمم ۱۹/۲۰ شده بود!(البته کاردانی روزانه بودم!)

به نظرتون امیدی هست؟اگه آره کجا؟پلی تکنیک؟مالک اشتر؟...؟
ممنون میشم راهنماییم کنید!!!
کلا شما جای من بودید چه کار می کردید؟!؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ
RE: با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
(۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ق.ظ)RedHat نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان فعال و زحمت کش مانشت!
به نظر شما با معدل ۱۹/۳۳ (معدل الف)در گرایش های شبکه یا امنیت برای ارشد ۹۱ می تونم بدون کنکور در دانشگاه های روزانه قبول بشم یا نه(البته رزومه دانشگاهیم هم بدک نیست!)البته من ناپیوسته غیرانتفاعی رجا درس خوندم و معدل کاردانیمم ۱۹/۲۰ شده بود!(البته کاردانی روزانه بودم!)

دوست عزیز ‌، کنکور قبول شدن چندان ربطی به معدل نداره‌، تاثیر معدل در کنکور فعلا فقط ۲۰% هست و امیدواریم سال به سال کمتر بشه که بیشتر نشه‌، این تاثیر معدل خیلی حق کشی هست‌، توضیحاتش مفصله ‌، جسارت به شما نباشه البته‌،

شما زیاد به تاثیر معدلتون امیدوار نباشید‌، سعیتون رو فعلا برای جلسه کنکور متمرکز کنید‌، انشاالله با رتبه خیلی خوب قبول بشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ق.ظ)RedHat نوشته شده توسط:  کلا شما جای من بودید چه کار می کردید؟!؟

سلام . اولا تبریک بابت این معدل خوفناکت . خدای خ. خونا هستی . Big Grin .
اگه میبینی بدون آزمون امیرکبیر میگیردت خوب برو در غیر این صورت کنکور بده هم معدلت خوبه هم درسا رو خوب فهمیدی هم اگه سهمیه شاگرد اولی داشته باشی می تونی با کمی تلاش به راحتی بهترین جایی رو که می خوای رو قبول بشی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , RedHat
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ
با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
باید رزومت را برای دانشگاههایی که به صورت معدلی دانشجو میگیرن بفرستی اینجوری نیست که بگی حتما قبولت میکنند یا نه
دانشگاهت یکم مشکل سازه
تلاشت را بکن یکسری دانشگاهها مثل خواجه نصیر و امیر کبیر و شهید بهشتی یادمه سالهای قبل دانشجو میگرفتند امسال را نمیدونم

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RedHat
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ق.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ق.ظ)RedHat نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان فعال و زحمت کش مانشت!

دوست عزیز ‌، کنکور قبول شدن چندان ربطی به معدل نداره‌، تاثیر معدل در کنکور فعلا فقط ۲۰% هست و امیدواریم سال به سال کمتر بشه که بیشتر نشه‌، این تاثیر معدل خیلی حق کشی هست‌، توضیحاتش مفصله ‌، جسارت به شما نباشه البته‌،

شما زیاد به تاثیر معدلتون امیدوار نباشید‌، سعیتون رو فعلا برای جلسه کنکور متمرکز کنید‌، انشاالله با رتبه خیلی خوب قبول بشید
مرسی دوست عزیز نه خواهش می کنم اما طبق مفاد مواد ۲ و ۵ آیین نامه آموزشی ،دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی ارشد موظفند ۲۰% از ظرفیتشون رو از بین ممتازین سایر دانشگاه و بدون کنکور پذیرش کنند!نمونش در سال قبل هم در امیر کبیر و هم در مالک اشتر چنین پذیرشی وجود داشته!
بازهم ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط RedHat.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ق.ظ)RedHat نوشته شده توسط:  کلا شما جای من بودید چه کار می کردید؟!؟

سلام . اولا تبریک بابت این معدل خوفناکت . خدای خ. خونا هستی . Big Grin .
اگه میبینی بدون آزمون امیرکبیر میگیردت خوب برو در غیر این صورت کنکور بده هم معدلت خوبه هم درسا رو خوب فهمیدی هم اگه سهمیه شاگرد اولی داشته باشی می تونی با کمی تلاش به راحتی بهترین جایی رو که می خوای رو قبول بشی .

مرسی نیما جان!نظر لطفته!
سعی می کنم!
کسی رو نمیشناسید که بدون کنکور یا با کاهش رتبه(معدل الفی)وارد ارشد شده باشه(مخصوصا گرایش‌ها امنیت یا شبکه!؟)؟
(۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  باید رزومت را برای دانشگاههایی که به صورت معدلی دانشجو میگیرن بفرستی اینجوری نیست که بگی حتما قبولت میکنند یا نه
دانشگاهت یکم مشکل سازه
تلاشت را بکن یکسری دانشگاهها مثل خواجه نصیر و امیر کبیر و شهید بهشتی یادمه سالهای قبل دانشجو میگرفتند امسال را نمیدونم

مرسی،البته من واسه ۹۱ میخوام ارشد بخونم!
کسی رو نمیشناسید که بدون کنکور یا با کاهش رتبه(معدل الفی)وارد ارشد شده باشه(مخصوصا گرایش‌ها امنیت یا شبکه!؟)؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
دوست عزیز فکر کنم شما با شرایط شاگرد اولی میتوانید از دانشگاه دلخواهتون پذیرش بگیرید. شرایطش قبلا" بحث شده در دفترچه کنکور هم اومده به تاپیک زیر رجوع کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

علاوه بر این شرایط کلی بالا، دانشگاههای تراز اول شرایط اضافی تری هم بصورت امتیاز برای پذیرش میگذارند. مثلا" میگویند اگه رتبه کنکور کارشناسی زیر ۱۰۰ باشه یک امتیاز و از اینجور مسائل.
پس از تطبیق با شرایط میتونید فرم پذیرش دانشگاههای مختلف را پر کنید ولی در دانشگاههای درجه اول با توجه باینکه ناپیوسته بودید و در دانشگاه غیرانتفاعی هم خوندید شانستون پایین هست.
در سایت دانشگاهها میتونید شرایط اضافی‌تر دانشگاهها را پیدا کنید. مثلا" برای شریف:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ق.ظ، توسط RedHat.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوست عزیز فکر کنم شما با شرایط شاگرد اولی میتوانید از دانشگاه دلخواهتون پذیرش بگیرید. شرایطش قبلا" بحث شده در دفترچه کنکور هم اومده به تاپیک زیر رجوع کنید:

علاوه بر این شرایط کلی بالا، دانشگاههای تراز اول شرایط اضافی تری هم بصورت امتیاز برای پذیرش میگذارند. مثلا" میگویند اگه رتبه کنکور کارشناسی زیر ۱۰۰ باشه یک امتیاز و از اینجور مسائل.
پس از تطبیق با شرایط میتونید فرم پذیرش دانشگاههای مختلف را پر کنید ولی در دانشگاههای درجه اول با توجه باینکه ناپیوسته بودید و در دانشگاه غیرانتفاعی هم خوندید شانستون پایین هست.
در سایت دانشگاهها میتونید شرایط اضافی‌تر دانشگاهها را پیدا کنید. مثلا" برای شریف:

مرسی آقا Fardad-A اگه اطلاعات جدیدی بدستتون رسید ممنون میشم مطلعم کنید!تشکر

(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوست عزیز فکر کنم شما با شرایط شاگرد اولی میتوانید از دانشگاه دلخواهتون پذیرش بگیرید. شرایطش قبلا" بحث شده در دفترچه کنکور هم اومده به تاپیک زیر رجوع کنید:

آقا'Fardad-A مطالب اون تاپیک رو کامل خوندم و سوالی که برام پیش اومد اینه که آیا من که گرایش دوره کارشناسی‌ام مهندسی نرم افزار بوده و حالا میخوام واسه ارشد امنیت و شبکه که از گرایش های آی تی هستند شرکت کنم آیا مشکلی برای شرایط شاگرد اولیم پیش نمیاد؟!؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
مشکلی برای شاگرد اول بودنتون که پیش نمیاد. چون رشته مورد درخواست تون با رشته کارشناسیتون مرتبط هست در دادن درخواست پذیرش به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه مورد نظر هم مشکلی ندارید. فقط باید اون دانشگاه اون رشته را داشته باشه و در اون سال اعلام ظرفیت کرده باشه.
دفتر استعدادهای درخشان درخواستهای رسیده در هر رشته را با هم مقایسه میکنه (از طریق امتیازبندی) و اگه دانشگاه تراز اول باشه طبیعی است که درخواستها از تعداد قابل پذیرش بیشتره. در نهایت اون دفتر تصمیگیری در مورد قبول یا رد پذیرش را انجام میده.
اطلاعات جزئی‌تر را فکر کنم اگه حضوری یک سری به دفتر استعدادها در دانشگاه مورد نظرتون بزنید بدست بیارید.
موفق باشید

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط javadjj.)
با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
معمولا پذیرش به این صورت هستش که به افرادی که درخواست دادن تمنس میگیرند و تو دانشگاهی که درخواست داده شده بررسی انجام میشه و اگه مصاحبه داشته باشه باید انجام بدین.
همکلاسی من برا دانشگاه یزد انتخاب شده بود وقتی رفته بود اونجا یه برگه بهشون داده بودند که طبق بند های مختلف به شرایط طرف امتیاز میداد مثلا اینکه تخصیل تو خود اون دانشگاه باشی ۱۸ امتیاز اضافه داری یا معدل بالای ۱۹ دارای امتیاز ۲۰ و بالای ۱۸ یه امتیاز و بالای ۱۷ امتیاز دیگه در آخر میزان امتیاز گرفته شده از همه بند‌ها با هم جمع میشه و هرکسی که امتیاز بهتری داشته باشه پذیرش میشه.
البته همون طور که فرداد گفت اینکه شما غیر انتفاعی بودی و همچنین کاردانی تو آموزشکده بودی برای داشنگا هایی مثل پلی تکنیک یا شریف شانس قبولیت خیلی کم هست(صفر) اما اگه دانشگاه خودتون یا غیر انتفاعی دیگه اگه رشته مورد نظرت رو داره خواسته باشی ادامه بدی خیلی شانس قبولیت بالا هست.
البته شما همچین اشتهای بدی نداری و گرایش امنیت رو هدف قرار دادی که یکی دو تا دانشگاه معتبر بیشتر نداره اونا هم صددرصد از دانشجوهای خودشون پذیرش دارند.
اما از دوستم بگم این بنده خدا با معدل ۱۷ رفته بود دانشگاه یزد میگفت طرف از خوده دانشگاه یزد با معدل بالای ۱۹ بوده و دوست من امتیازش از بین ۱۹ نفر نفر ۱۸ شده بود.
به نظر من شما رو رشته هوش مصنوعی برای دانشگاهایی مثل صنعتی شاهرود،کرمان،یزد،شهید بهشتی و..... برنامه ریزی کن

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط RedHat.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  معمولا پذیرش به این صورت هستش که به افرادی که درخواست دادن تمنس میگیرند و تو دانشگاهی که درخواست داده شده بررسی انجام میشه و اگه مصاحبه داشته باشه باید انجام بدین.
همکلاسی من برا دانشگاه یزد انتخاب شده بود وقتی رفته بود اونجا یه برگه بهشون داده بودند که طبق بند های مختلف به شرایط طرف امتیاز میداد مثلا اینکه تخصیل تو خود اون دانشگاه باشی ۱۸ امتیاز اضافه داری یا معدل بالای ۱۹ دارای امتیاز ۲۰ و بالای ۱۸ یه امتیاز و بالای ۱۷ امتیاز دیگه در آخر میزان امتیاز گرفته شده از همه بند‌ها با هم جمع میشه و هرکسی که امتیاز بهتری داشته باشه پذیرش میشه.
البته همون طور که فرداد گفت اینکه شما غیر انتفاعی بودی و همچنین کاردانی تو آموزشکده بودی برای داشنگا هایی مثل پلی تکنیک یا شریف شانس قبولیت خیلی کم هست(صفر) اما اگه دانشگاه خودتون یا غیر انتفاعی دیگه اگه رشته مورد نظرت رو داره خواسته باشی ادامه بدی خیلی شانس قبولیت بالا هست.
البته شما همچین اشتهای بدی نداری و گرایش امنیت رو هدف قرار دادی که یکی دو تا دانشگاه معتبر بیشتر نداره اونا هم صددرصد از دانشجوهای خودشون پذیرش دارند.
اما از دوستم بگم این بنده خدا با معدل ۱۷ رفته بود دانشگاه یزد میگفت طرف از خوده دانشگاه یزد با معدل بالای ۱۹ بوده و دوست من امتیازش از بین ۱۹ نفر نفر ۱۸ شده بود.
به نظر من شما رو رشته هوش مصنوعی برای دانشگاهایی مثل صنعتی شاهرود،کرمان،یزد،شهید بهشتی و..... برنامه ریزی کن

مرسی javadjj بابت اطلاعات مفیدت!اینکه اشتهای من بالاست تنها به مالک اشتر بر میگرده و رزومه ای که دارم،و کاملا متوجه هستم که احتمال قبولی در پلی تکنیک خیلی کمه اما خب سعی میکنم با تمام تلاش واسه ارشد امسال زحمت بکشم و اون موقع این احتمال صفر رو به ۵۰ -۶۰ نزدیک...البته اینکه من فقط به امنیت و شبکه فکر می کنم تنها و تنها بحث علاقه است ولا غیر!
با اینکه میدونم که شانس قبولیم در نرم افزار و هوش بیشتره ولی بازهم می خوام روی گرایش های آی تی سرمایه گذاری کنم!تازه شنیدم که ظرفیتا امسال رفته بالا!
بازهم ممنونم ازت!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
با معدل ۱۹/۳۳ قبول میشم؟
دوستان عزیز یه سوال دیگه!
از اونجایی که طبق آیین نامه آموزشی استفاده از شرایط معدل الفی تنها یک بار امکان پذیره می خواستم بدونم دقیقا واسه کنکور ارشد دانشجویانن که داری این شرایط هستن بعد از اعلام رتبه های اولیه باید واسه معدل الفی اقدام کنند یا اینکه در زمان ثبت نام واسه آزمون باید اقدامی صورت بگیره؟(اگه اینو میپرسم واسه اینه که تاحالا ارشد ندادم)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۴۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۰۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۸۹۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۸۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۷۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۷۶۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۸۰۰ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۰۹۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۲۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close