زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در خواست راهنمایی

ارسال: #۱۶
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ ب.ظ
RE: در خواست راهنمایی
(۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)hana.rahmati نوشته شده توسط:  سلام من لیسانس آی تی هستم پارسال هم آزمون ارشد شرکت کردم مجاز شدم اما رتبه م خیلی پایین بود میخواستم امسال دوباره شرکت کنم اما میخوام ببینم اگر علوم کامپیوتر درصد قبولیش بیشتر و آزمونش ساده‌تر باشه امسال علوم شرکت کنم کسی در این مورد اطلاعاتی نداره؟
سئوالتون رو در این قسمت و به صورت یک موضوع جدید در بخش
"تالار گفتمان مانشت > کارنامه، انتخاب رشته و نتایج آن > انتخاب رشته ارشد"

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مطرح کنید

یا اینکه در لینکهای زیر به دنبال جواب خودتون باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
در خواست راهنمایی
سلام دوست عزیز من راجع به ای تی نظری ندارم اما منظورتون از درصد قبولیش بیشتره چیه؟ ببینید شما تو علوم کامپیوتر باید ریاضیتون خوب باشه که اگه خوب باشه به نظر من قبولیش زیاد سخت نیست ولی اگه تو ریاضی مشکل دارید باید وقت زیادی برای درسهایی مثل گسسته و پایه و انالیز عددی بذارید که ضرایب خوبی تو کنکور دارن یا حداقل این دروس‌ها رو در حد متوسط بخونید در عوض دروس دیگه رو بالا بزنید ولی در مجموع به نظر من علوم قبولیش اسونتره

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در خواست اهدای کتاب برای یک نیازمند واقعی خانه سبز ۲ ۲,۰۴۸ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  در خواست کمک در ترجمه ویدئو mostafaheydar ۱ ۱,۸۲۶ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  در خواست راهنمایی برای گرایش تکنولوژی اطلاعات رشته آیتی sali_h ۷ ۴,۰۵۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: IPv6
  در خواست زیر انجمن سیگنال MBe ۳ ۳,۸۴۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  در خواست تست های کتاب امار مهندسی پارسه jionelmessi ۴ ۴,۷۲۹ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: jionelmessi
  در خواست کتابی در زمینه آموزش نرم افزار حسابداری accpapers ۰ ۱,۸۴۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: accpapers
  در خواست معرفی کتاب امار و زبان تخصصی samy.vivo ۱ ۱,۶۷۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۲۱۳۲۰۱۹۱۱
  در خواست جزوه+ویس دکتر زرگر abbas1368 ۰ ۲,۷۰۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
  در خواست کمک فوری درباره المپیاد milad619h ۰ ۱,۵۸۹ ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: milad619h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close