زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های آزمایشی پارسه

ارسال: #۱۳۶
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط Ametrine.)
RE: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده
خب، شما که میدونید سوالات غلط رو لطفاً بگید، تا ما به گمراهی نریم!
مثلاً این سوالم غلطه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همین سوال رو هم که بالا توضیح دادید یعنی سوال ۴۷ ساختمان،
اینجا دارن بحث میکنن روش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  X مگه [tex]A[p][/tex] نشد؟ وقتی به if میرسیم مگه [tex]A[p][/tex] همون خونه اول نیست که مقدارش ۳ شده؟
خب الان [tex]A[A[p]][/tex] مگه وقتی دوباره وارد تابع میشه، نمیشه [tex]A[A[1]][/tex] که همون [tex]A[3][/tex] هست عدد ۴ تو این خونه هست و با ۱ جمع میشه و در نهایت به ۵ میرسیم.
حل شد؟
پیشنهاد میکنم ۱۰ دقیقه تمرکز کنید بعد یه کاغذ بردارید و خط به خط برنامه رو برای خودتون اجرا کنید.
با نام رو فهمیدم پس اینی که گفتین اشتباهه
هر تغییری توی آرایه صورت بگیره همون لحظه اعمال نمیشه تا زمانی که زیر برنامه تموم بشه و برگردیم به برنامه اصلی

همون لحظه اعمال شده.
ولی با ارجاع ۴ می شه فکر کنم این دفعه با تمرکز انجام دادم.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۱۳۸
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  با نام رو فهمیدم پس اینی که گفتین اشتباهه
هر تغییری توی آرایه صورت بگیره همون لحظه اعمال نمیشه تا زمانی که زیر برنامه تموم بشه و برگردیم به برنامه اصلی

همون لحظه اعمال شده.
درست میگید، ببخشید من اشتباه میکردم.
خودمم گفتم که شاید من اشتباه میکنم Big Grin
پس با نام میشه: ۳,۱,۴,۱,۴
با ارجاع هم میشه: ۲,۲,۴,۲,۴
درسته؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  با نام رو فهمیدم پس اینی که گفتین اشتباهه

همون لحظه اعمال شده.
درست میگید، ببخشید من اشتباه میکردم.
خودمم گفتم که شاید من اشتباه میکنم Big Grin
پس با نام میشه: ۳,۱,۴,۱,۴
با ارجاع هم میشه: ۲,۲,۴,۲,۴
درسته؟
نه به نظرم اومد اون جمله ای که گفتین اشتباهه یعنی در نام همون لحظه اعمال می شه یعنی: ۳,۱,۵,۱,۵
در ارجاع ۲,۲,۴,۲,۴ است.
فکر کنم ... مطمئن نیستم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine
ارسال: #۱۴۰
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  نه به نظرم اومد اون جمله ای که گفتین اشتباهه یعنی در نام همون لحظه اعمال می شه یعنی: ۳,۱,۵,۱,۵
در ارجاع ۲,۲,۴,۲,۴ است.
فکر کنم ... مطمئن نیستم.
درسته.
من اشتباه کردم، شرمنده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۴۱
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  الان شروع کردم به بررسی آزمون دیروز اولین سوال و مشکوکم فک کنم اشتباه شده.
سوال ۴۷ : گفته در گراف همبند جهت دار بدون دور بعد موقع حل کردن مثل اینکه جهت دار بودن گراف و در نظر نگرفته بدون توجه به این حل کرده .
نظر دوستان چیه؟
غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده

خوب حل درستش چیه؟؟
توضیح بدید نکته مد نظرتون رو تا اگگر تو کنکور اومد استفاده کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Ametrine
ارسال: #۱۴۲
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط ardaaalan.)
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)zahra.mff نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  [quote='zahra.mff' pid='327252' dateline='1421416560']
سوالای ای تی بد بود یا من خنگمSad((((
[/qu

سوالای مشترک که بد بود، ولی تخصصی خوب بود اما جواب سوال ۸۲ فکر کنم اشتباه بود !!!

سوال ۷۷ چرا گزینه چهار غلطه؟

سوال ۷۷ آی تی همون گزینه ۴ درسته . منتهی اینم یکی از گلایی هستش که پارسه تو آزمون امروز کاشته
Smile
گزینه ۲ کاملاً غلطه . تو جوابش خودش نوشته که [tex]\forall t\in r(Q(t))[/tex]
منتهی تو جواب اومده (( وجود دارد )) در نظر گرفته
۰
۰
ارسال: #۱۴۳
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  الان شروع کردم به بررسی آزمون دیروز اولین سوال و مشکوکم فک کنم اشتباه شده.
سوال ۴۷ : گفته در گراف همبند جهت دار بدون دور بعد موقع حل کردن مثل اینکه جهت دار بودن گراف و در نظر نگرفته بدون توجه به این حل کرده .
نظر دوستان چیه؟
غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده

خوب حل درستش چیه؟؟
توضیح بدید نکته مد نظرتون رو تا اگگر تو کنکور اومد استفاده کنیم

وای لطفا بیشتر سوال ساختمانو توضیح بدین

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  وای لطفا بیشتر سوال ساختمانو توضیح بدین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۴۵
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
سوال کاملا درست بود غلطی نداشت ...
۰
۰
ارسال: #۱۴۶
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!

تو همون راهیان ارشد اگه به جواب نگاه کنی سازمان سنجش گزینه ۲ رو جواب داده (همون سوالی که ۲ تا جواب دارهTongue)

Security World I Coming 4 U Cool
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!

تو همون راهیان ارشد اگه به جواب نگاه کنی سازمان سنجش گزینه ۲ رو جواب داده (همون سوالی که ۲ تا جواب دارهTongue)

تو همون فصل ی سوال دیگه تو کنکور مطرح کردن ک این گزینه رو صحیح گرفته !!Big Grin

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام

تو همون فصل ی سوال دیگه تو کنکور مطرح کردن ک این گزینه رو صحیح گرفته !!Big Grin

میدونم گزینه درسته ولی چه میشه کرد !!!!!! سازمان سنجش جوابو اعلام میکنه Sad

Security World I Coming 4 U Cool
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
دوستان یکی کلید ازمون اخر پارسه مهندسی کامپیوتر گرایش نرم رو اصلاح میکنه بذاره ؟
چقد این طراحا...
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
دوستان میشه یکی سوال۶۵ آزمون جامع دوم را برای من توضیح بده؟
مرسی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۲ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close