زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آپلود آزمونهای آزمایشی ارشد۹۴ موسسات مختلف

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ
ضمن سلام و وقت بخیر به همه دوستان
لطفا از همین امروز(۱۸ام) که خیلی از موسسات آزمونهاشونو شروع کردن،قبل از اینکه برید واسه ۲۵% بعدی لطفا سوالارو داغ به داغBlush آپلود کنید چراکه:
HeartHeart هرکس به بنده ای کمک کند ، خداوند از او حمایت خواهد کرد HeartHeart
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , A V A , FAM , miss msv66
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
RE: آپلود آزمونهای آزمایشی ارشد۹۴ موسسات مختلف
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  ضمن سلام و وقت بخیر به همه دوستان
لطفا از همین امروز(۱۸ام) که خیلی از موسسات آزمونهاشونو شروع کردن،قبل از اینکه برید واسه ۲۵% بعدی لطفا سوالارو داغ به داغBlush آپلود کنید چراکه:

سلام
حالا بهتره اینقد احساسی نکنید قضیه رو، بالاخره یه سری میان آپلود میکنن Undecided
فکر نمی کنم خداوند کسی که کپی رایت رو زیر پا می ذاره (حداقل به این دلیل!) حمایت کنه
۴
۹
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  ضمن سلام و وقت بخیر به همه دوستان

سلام
حالا بهتره اینقد احساسی نکنید قضیه رو، بالاخره یه سری میان آپلود میکنن Undecided
فکر نمی کنم خداوند کسی که کپی رایت رو زیر پا می ذاره (حداقل به این دلیل!) حمایت کنه

فقط قصدم یادآوری بودشBlush
از کپی رایت و... به عنوان بدعت میتوان یاد کرد!!!!
مثلا موسسه ماهان یا بچه های ماهانی بعد اینکه آزمونو دادنو جوابارو دیدن ب چه دردشون میخوره؟؟!!
اگه میشه فروختش ارزونی خودشون والا..... Dodgy
۰
۳
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  ضمن سلام و وقت بخیر به همه دوستان

سلام

مثلا موسسه ماهان یا بچه های ماهانی بعد اینکه آزمونو دادنو جوابارو دیدن ب چه دردشون میخوره؟؟!!

تک نسخه که مشکلی نیست دوست عزیز، هر کسی صاحب تک نسخه ای هست که از موسسه مورد نظرش خریده!! و می تونه قرضش بده مثلا
اما اسکن کردن و آپلود و دانلود و تبدیل کردنش به ۱۰۰ ها نسخه، ممکنه مورد رضایت موسسه مورد نظر نباشه
۵
۷
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  

سلام

تک نسخه که مشکلی نیست دوست عزیز، هر کسی صاحب تک نسخه ای هست که از موسسه مورد نظرش خریده!! و می تونه قرضش بده مثلا
اما اسکن کردن و آپلود و دانلود و تبدیل کردنش به ۱۰۰ ها نسخه، ممکنه مورد رضایت موسسه مورد نظر نباشه

شما ویندوزتون اوریجیناله؟
موسسات سودشونو بردن و میدونن آزموناشون بیرون میاد، کنکورش میاد بیرون میخواین آزمون ۴ تا موسسه نیاد؟! (یعنی میخواین بگین شما از ازمونای سالهای قبل که روو سایت هست استفاده نکردین؟) و سوال دیگه، شما چرا نارضایتیتونو در مورد جزوه و ویسی که روو سایت گذاشته میشه اعلام نکردین؟ آیا دلیل خاصی داره؟
البته سوال اصلی اینه، آیا مورد نارضایتی موسسه هست( یعنی شما دلتون برا موسسات میسوزه؟!) یا مورد نارضایتی خودتون هست که هزینه کردین؟!
من میخواستم درکنار ویس ها اینکارو انجام بدم برای دوستان، اما متاسفانه دیگه وقتشو ندارم و امیدوارم دوستان دیگه همکاری کنن
و در نهایت، به نظرم هزینه ای که دوستان کردن برای ازمونا، استفادشونم میبرن، همین که ۴ ۵ ساعت توو محیط آزمون در کنار رقبا بنشینین و سوال حل کنین یک امتیازه، پس بزاریم دوستانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام نشدن هم دسترسی به سوالا داشته باشن
امیدوارم حرفام باعث دلخوری کسی نشه، کاملا دوستانه صحبت کردم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , iammiti , explorer , meysam1310 , ziba.O , software94 , Donna , sedaiesahar , amirrrrrrr
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه نفر زحمت ایتی کشیده
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط:  فکر نمی کنم خداوند کسی که کپی رایت رو زیر پا می ذاره (حداقل به این دلیل!) حمایت کنه
خیلی خندیدم سر این Smile) خدایی شاد شدم ...همه زندگی ما کپیه Smile) شما گیر دادی به ۴تا کاغذ که باعث پیشرفته چند نفر میشه که شاید دسترسی ندارن ؟

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۸
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , f2000 , shayesteNEY , Donna , رتبه۱سال۹۴ , amogharrebi
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  شما ویندوزتون اوریجیناله؟
موسسات سودشونو بردن و میدونن آزموناشون بیرون میاد، کنکورش میاد بیرون میخواین آزمون ۴ تا موسسه نیاد؟! (یعنی میخواین بگین شما از ازمونای سالهای قبل که روو سایت هست استفاده نکردین؟) و سوال دیگه، شما چرا نارضایتیتونو در مورد جزوه و ویسی که روو سایت گذاشته میشه اعلام نکردین؟ آیا دلیل خاصی داره؟
البته سوال اصلی اینه، آیا مورد نارضایتی موسسه هست( یعنی شما دلتون برا موسسات میسوزه؟!) یا مورد نارضایتی خودتون هست که هزینه کردین؟!
من میخواستم درکنار ویس ها اینکارو انجام بدم برای دوستان، اما متاسفانه دیگه وقتشو ندارم و امیدوارم دوستان دیگه همکاری کنن
و در نهایت، به نظرم هزینه ای که دوستان کردن برای ازمونا، استفادشونم میبرن، همین که ۴ ۵ ساعت توو محیط آزمون در کنار رقبا بنشینین و سوال حل کنین یک امتیازه، پس بزاریم دوستانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام نشدن هم دسترسی به سوالا داشته باشن
امیدوارم حرفام باعث دلخوری کسی نشه، کاملا دوستانه صحبت کردم

نه متاسفانه اورجینال نیست، ولی تا جایی که بتونم رعایت می کنم
اینجا هم فقط بخاطر اون که بحث خدا و رضایت خدا رو مطرح کرده بود حرف زدم
دلم برای موسسه نمی سوزه، یاد آوری کردم که اون موسسه یکسری حق داره، لااقل اگه حقش رو ضایع می کنیم، فکر نکنیم کار خوبی داریم می کنیم و رضایت خدا رو در پی داره

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  خیلی خندیدم سر این Smile) خدایی شاد شدم ...همه زندگی ما کپیه Smile) شما گیر دادی به ۴تا کاغذ که باعث پیشرفته چند نفر میشه که شاید دسترسی ندارن ؟

بازم میگم بحث من فقط سر قضیه حمایت خداش بوده، مطمئنا تمام زندگی مون، همه هم اگه یه کار اشتباه رو بکنیم بازم اشتباه، اشتباه هست

--------
راستی در مورد این منفی هایی که دادین، من چیز بد یا اشتباهی فک نمی کنم گفته باشم، به کسی توهین هم نکردم
حرف حق را بزن حتی اگر به ضرر خودت باشد (حضرت علی (ع))
۹
۵
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
موضوع تاپیک چی بود چی شد!

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۳
۱
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
حالا بلاخره خوب یا بد واسه کامپیوتر کسی نیست بذاره؟
۱
۱
ارسال: #۱۰
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط:  حالا بلاخره خوب یا بد واسه کامپیوتر کسی نیست بذاره؟
من وقت کردم میزارم فردا اما اسکن نمیکنما عکس میندازمWink
۲
۱
ارسال: #۱۱
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
Re: آپلود آزمونهای آزمایشی ارشد۹۴ موسسات مختلف
اشکال نداره همونم ردیفه Winkممنون
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۵۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۷۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۱۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۹۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۶۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close