زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود.

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود.
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۱۹:۰۰ امروز شنبه مورخ ۲۹/۶/۹۳ اعلام می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از نتیجه خود مطلع شوند. وی در ادامه افزود: افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند می توانند از بین قبولی مرحله اول و مرحله دوم (تکمیل ظرفیت) یکی را انتخاب کرده و در روز یکشنبه مورخ ۳۰/۶/۹۳ به واحد موردنظر جهت ثبت نام مراجعه نمایند. علوی فاضل گفت: پذیرفته شدگان لازم است برای مراجعه جهت ثبت نام مدارکی شامل: اصل و کپی مدرک کارشناسی به همراه ریز نمرات دوره کارشناسی، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس ۴ × ۳ با پشت زمینه سفید (برای مشمولین ۱۲ قطعه عکس)، مدرکی که نظام وظیفه برادران را مشخص می کند را به همراه داشته باشند. وی در پایان گقت: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نمی باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.
منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma90
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود.
دکترا هم گفتن بودن ساعت۷ ولی ۵ اومد...خداکنه واسه ما هم زود بیاد
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ
RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود.
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دکترا هم گفتن بودن ساعت۷ ولی ۵ اومد...خداکنه واسه ما هم زود بیاد
دکترا رو گفته بودن ساعت ۱۷/ خدا کنه اگه زودتر نزدن لااقل دیرتر هم نزنن.
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط samang.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دکترا هم گفتن بودن ساعت۷ ولی ۵ اومد...خداکنه واسه ما هم زود بیاد

گفته بودن ۱۷ برا دکترا زود نزدن

نتایج امد
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
جوابا اومد...
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
بچه ها چه کار کردین؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
من مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری / واحد تهران جنوب قبول شدم.
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
من همونی که میخاستم قبول شدم
تو استان خودم دانشگاه ازاد گرگان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ
تبریک میگم
کاش کارنامتون رو هم میزاشتین
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ
این کارنامم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط lafille.)
این هم کارنامه آبرو بر من:

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ
علوم کامپیوتر - علوم تحقیقات - ثبت نام از بهمن ماه

البته من قبلش تهران جنوب هم علوم کامپیوتر قبول شدم. حالا به نظرتون این جدیده رو بهمن ماه برم یا همین تهران جنوب ام رو برم؟

راستی یه موضوعی بود یه زمانی به رتبه های یک تا سه هر رشته ای تو دانشگاه آزاد تخفیف ۵۰ درصد می دادن. هنوزم همچین چیزی هست. چون من تو انتخاب علوم کامپیوترم رتبه ام ۲ شد
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر - علوم تحقیقات - ثبت نام از بهمن ماه

البته من قبلش تهران جنوب هم علوم کامپیوتر قبول شدم. حالا به نظرتون این جدیده رو بهمن ماه برم یا همین تهران جنوب ام رو برم؟

راستی یه موضوعی بود یه زمانی به رتبه های یک تا سه هر رشته ای تو دانشگاه آزاد تخفیف ۵۰ درصد می دادن. هنوزم همچین چیزی هست. چون من تو انتخاب علوم کامپیوترم رتبه ام ۲ شد

تبریک میگم.لینک آیین نامه تخفیف دانشگاه آزاد:

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj , bestgirlll
ارسال: #۱۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
منم تهران شمال هوش قبول شدم
[تصویر:  304080_diivg5hhmf1n50dics4l.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_shadow
ارسال: #۱۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)lafille نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر - علوم تحقیقات - ثبت نام از بهمن ماه

تبریک میگم.لینک آیین نامه تخفیف دانشگاه آزاد:

طبق این آیین نامه عمل نمی کنن من و مامانم هر دو تا دانشو آزادیم ، اما کل تخفیفی که بهمون داده ۶۰ هزار ت هستHuh ترجیح دادیم تخفیف نگیریم Undecided چیه عاخه ۶۰ت میگن دانشگاه پول نداره اله و بلههه Exclamation
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۵۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۳۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۱۲۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۴۶۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  زبان انگلیسی در مقطع دکترا در ایران suraty ۱ ۲,۴۹۹ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: suraty

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close