تالار گفتمان مانشت
نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - lafille - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۱۹:۰۰ امروز شنبه مورخ ۲۹/۶/۹۳ اعلام می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از نتیجه خود مطلع شوند. وی در ادامه افزود: افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند می توانند از بین قبولی مرحله اول و مرحله دوم (تکمیل ظرفیت) یکی را انتخاب کرده و در روز یکشنبه مورخ ۳۰/۶/۹۳ به واحد موردنظر جهت ثبت نام مراجعه نمایند. علوی فاضل گفت: پذیرفته شدگان لازم است برای مراجعه جهت ثبت نام مدارکی شامل: اصل و کپی مدرک کارشناسی به همراه ریز نمرات دوره کارشناسی، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس ۴ × ۳ با پشت زمینه سفید (برای مشمولین ۱۲ قطعه عکس)، مدرکی که نظام وظیفه برادران را مشخص می کند را به همراه داشته باشند. وی در پایان گقت: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نمی باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.
منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - alma90 - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ

دکترا هم گفتن بودن ساعت۷ ولی ۵ اومد...خداکنه واسه ما هم زود بیاد

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - lafille - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دکترا هم گفتن بودن ساعت۷ ولی ۵ اومد...خداکنه واسه ما هم زود بیاد
دکترا رو گفته بودن ساعت ۱۷/ خدا کنه اگه زودتر نزدن لااقل دیرتر هم نزنن.

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - samang - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دکترا هم گفتن بودن ساعت۷ ولی ۵ اومد...خداکنه واسه ما هم زود بیاد

گفته بودن ۱۷ برا دکترا زود نزدن

نتایج امد

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - alma90 - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

جوابا اومد...

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - samang - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ

بچه ها چه کار کردین؟

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - lafille - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ

من مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری / واحد تهران جنوب قبول شدم.

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - alma90 - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ

من همونی که میخاستم قبول شدم
تو استان خودم دانشگاه ازاد گرگان

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - samang - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ

تبریک میگم
کاش کارنامتون رو هم میزاشتین

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - alma90 - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

این کارنامم

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - lafille - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ

این هم کارنامه آبرو بر من:

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - bita.k - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ

علوم کامپیوتر - علوم تحقیقات - ثبت نام از بهمن ماه

البته من قبلش تهران جنوب هم علوم کامپیوتر قبول شدم. حالا به نظرتون این جدیده رو بهمن ماه برم یا همین تهران جنوب ام رو برم؟

راستی یه موضوعی بود یه زمانی به رتبه های یک تا سه هر رشته ای تو دانشگاه آزاد تخفیف ۵۰ درصد می دادن. هنوزم همچین چیزی هست. چون من تو انتخاب علوم کامپیوترم رتبه ام ۲ شد

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - lafille - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر - علوم تحقیقات - ثبت نام از بهمن ماه

البته من قبلش تهران جنوب هم علوم کامپیوتر قبول شدم. حالا به نظرتون این جدیده رو بهمن ماه برم یا همین تهران جنوب ام رو برم؟

راستی یه موضوعی بود یه زمانی به رتبه های یک تا سه هر رشته ای تو دانشگاه آزاد تخفیف ۵۰ درصد می دادن. هنوزم همچین چیزی هست. چون من تو انتخاب علوم کامپیوترم رتبه ام ۲ شد

تبریک میگم.لینک آیین نامه تخفیف دانشگاه آزاد:

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - ladymj - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ

منم تهران شمال هوش قبول شدم
[تصویر:  304080_diivg5hhmf1n50dics4l.png]

RE: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۹:۰۰ ۲۹ شهریور اعلام می شود. - bestgirlll - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)lafille نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر - علوم تحقیقات - ثبت نام از بهمن ماه

تبریک میگم.لینک آیین نامه تخفیف دانشگاه آزاد:

طبق این آیین نامه عمل نمی کنن من و مامانم هر دو تا دانشو آزادیم ، اما کل تخفیفی که بهمون داده ۶۰ هزار ت هستHuh ترجیح دادیم تخفیف نگیریم Undecided چیه عاخه ۶۰ت میگن دانشگاه پول نداره اله و بلههه Exclamation