زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

bita.k
(داره از مانشت بالا می ره)
داره از مانشت بالا می ره
**

تاریخ ثبت نام: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۹ March 2024 , 03:54 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۲۳/۹+
۱۲
۰

اطلاعات انجمن bita.k
آخرین بازدید: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۲۴ (۰/۰۱ ارسال در روز | ۰/۰۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۷ ساعت, ۴۱ دقیقه, ۲۵ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ bita.k
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به bita.k.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به bita.k.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی bita.k
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: تعیین نشده
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش:
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 mohammaad (19 آبان ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۲ ب.ظ)
با سلام
با توجه به تغییر ضرایب دروس هوش
تخصصی و مشترک ضریب دو و زبان و ریاضی ضریب یک چه پیشنهادی دارید خواهشن کمکم کنید زبانم صفر هستش و همچنیین در تمام دروس دیگه تازه میخواهم شروع کنم بخونم قبلا هیچی نخونده ام نه تابستون نه مهر پایه ام هم ضعیفه آیا امیدی به دانشگاه هایی برتر مثل شریف و امیرکبیر و تهران و... هستش

بخشیید اول این برنامه خوبه یا نه

از ۱۷ آبان تا ۳۰ آبان ۲۵ درصد اول / از ۱ آذر تا ۱۴ آذر ۲۵ درصد دوم / و از ۱۵ آذر تا ۲۱ اذر ۵۰ درصد اول

از ۲۲ آذر تا ۵ دی ۲۵ درصد سوم / و از ۶ دی تا ۱۹ دی ۲۵ درصد چهارم/ از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۵۰ درصد دوم

از ۲۷ دی تا ۱۰ بهمن ۱۰۰ درصد اول این طبق برنامه پارسه پیش میرم اگه برنامه ای دیگه مد نظرتون هستش پیشنهاد بدهید .
در تمام دروس من ضعیفم ولی میخواهم به هدفم برسم من تلاشم رو میکنم هر چی خدا خواست نتیجه اش رو
یا این برنامه یک برنامه دیگه به ذهنم رسید از الان تا آخر اذر همه ی دروس رو یک دور بخونم و دی ماه فقط تست بزنم و نصف بهمن ماه تا روز ازمون رو مرور خلاصه نویسیها نظرتون این برنامه خوبه یا این بخشیید اول این برنامه خوبه یا نه
برای گسسته گریمالدی میخونم / آمار پارسه /هوش راهیان ارشد / مدار الکتریکی پوران / محاسبات عددی پوران / ریاضی مهندسی جذف /زبان عمومی کتاب زهرا اهنگر لغات مهم سال های گذشته رو اورده + گرامر هاش / سیستم عامل حقیقت / نظریه پوران پورمحقق / منطقی پوران .ساختمان داده و الگوریتم بین پوران و سی ال ار اس موندم میتونم توی این وقت کم بخونمش یا نه +۶۰۰ تست قدسی / معماری پوران /

ممنون میشم کمکم کنید و اینکه در فاصله ی بین دو ازمون با کدوم روش پیش برم هفته ی اول همه ی دروس رو بخونم و هفته ی دوم تست بزنم و یا اینکه هفته ی اول شش درس بخونم و تست بزنم و هفته دوم شش درس دیگه و یا اینکه نه روش دیگه ای پیشنهاد میکنید ممنون میشم کمکم کنید.با سپاس

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close