زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمادگی برای کنکور ارشد ۹۴ ؟

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ
سلام

دوستان من میخواستم برای ارشد نرم افزار ۹۴ شکت کنم چند تا سوال داشتم ؟

من میخوام پارسه ثبت نام کنم از مهر کلاس ها شروع (۵ مهر) میشه میخوام بخونم اگه سراسری ارشد قبول شدم
که هیچ اگه نشدم که آزاد میرم اما سوال من ؟

۱:آیا نیازی هست که برم برای مشاوره پارسه قیل از اینکه ثبت نام کنم؟
۲:من میخوام ۳ یا ۴ تا درس تخصصی رو ثبت نام کنم آیا فقط دروس تخصصی باشه یا مشترک هم ثبت نام کنم (منظورم ترکیبی ۴ درس) ؟
۳:آیا به نظرتون از مهر ماه بخونم با روزی ۵ ساعت احتمال قبول شدن در دولتی یا آزاد هست؟

مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
RE: آمادگی برای کنکور ارشد ۹۴ ؟
(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان من میخواستم برای ارشد نرم افزار ۹۴ شکت کنم چند تا سوال داشتم ؟

من میخوام پارسه ثبت نام کنم از مهر کلاس ها شروع (۵ مهر) میشه میخوام بخونم اگه سراسری ارشد قبول شدم
که هیچ اگه نشدم که آزاد میرم اما سوال من ؟

۱:آیا نیازی هست که برم برای مشاوره پارسه قیل از اینکه ثبت نام کنم؟
۲:من میخوام ۳ یا ۴ تا درس تخصصی رو ثبت نام کنم آیا فقط دروس تخصصی باشه یا مشترک هم ثبت نام کنم (منظورم ترکیبی ۴ درس) ؟
۳:آیا به نظرتون از مهر ماه بخونم با روزی ۵ ساعت احتمال قبول شدن در دولتی یا آزاد هست؟

مرسی

سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی موفقیت برای شما، نظرم رو در مورده سوالاتتون میگم.
دوست عزیز بهترین مشاوره هر شخصی خودشه در درجه ی اول. در مرحله بعد، اگه خودتون واقعا نمیتونید برای خودتون یک برنامه درست بریزید همون برنامه ی موسسات که بودجه بندی آزموناشونم هست نسبتا مناسب به نظر میرسه و استفاده از این برنامه ها هم روال مخصوص به خودشو داره. شما به تاپیکای مشاوره ای همین سایت مراجعه کنید خیلی خوب توضیح داده شده در مورده برنامه ریزی. حالا میل خودتونه که میخواید برید مشاوره یا خیر.
در مورد ثبت نام برای کلاس ها، خب واقعا نمیشه نسخه پیچید و گفت ۱۰۰% شما باید این کلاس رو برید یا خیر. کلاس رفتن شما وابستگی شدیدی به پایه علمی و نحوه یادگیریتون داره. به یاد داشته باشید کلاس شرکت کردن شما اضلا و ابدا به این معنی نیست که شما نیاز به مطالعه نخواهید داشت. مهمترین بخش همون مطالعه و مرور و تست و رفع اشکاله. بنابراین دروسی که سطح علمی مناسبی ندارید ثبت نام کنید و سعی کنید از این کلاسا به عنوانه یک ابزار به خوبی استفاده کنید.
این سوالتونم واقعا قابل نسخه پیچیدن نیست. صرفا ۵ ساعت خوندن دلیل بر موفقیت یا عدم موفقیت شما نیست. توی همین سایت دوستانی داشتیم که بسیار تلاش کردن ولی به نتیجه نرسیدن دوستانی هم بودن که هم خوب تلاش کردن و هم به نتیجه خوب رسیدن. از نظره من قبول شدن صرفا در یک دانشگاه دولتی بسیار سادست. دانشگاه آزاد بسیار ساده تره. ولی خب الان فرق من و شما اینه که من پارسال ۳ الی ۴ ماه برای کنکور زحمت کشیدم. منم با همون روزی ۵ ساعت شروع کردم و گاها ۸ ساعت هم میرسید از مهر شروع کردم و پروژه و یک درس ۳ واحدی هم داشتم که باز خودش پروژه داشت و کلا همش من در رفت و آمد بودم بین شهر خودم و دانشگاه. خلاصه میخوام بگم این چیزی که شما میخواید به دست آوردنش اصلا سخت نیست. شما میتونید به شرط اینکه خوب و درست و با برنامه و مستمر تلاش کنید. زمان شما کم نیست ولی خب زیادم نیست. به هر حال باید به درستی مدیریتش کنید و مطمئنا موفق خواهید شد.

موفق باشید

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط dokhtare kh00b.)
" رفتن "

رفتن که بهانه نمیخواهد ،

یک چمدان میخواهد از دلخوریهاى تلنبار شده و گاهى

حتى دلخوشیهاى انکار شده ...

رفتن که بهانه نمیخواهد وقتى نخواهى بمانى ، با

چمدان که هیچ بى چمدان هم میروى !

" ماندن "

ماندن اما بهانه مى خواهد ،

دستى گرم، نگاهى مهربان،

دوستت دارمهایى که مى شنوى ا

یک فنجان چاى، بوى عود، یک آهنگ مشترک، خاطرات

تلخ و شیرین ...

وقتى بخواهى بمانى ،

حتى اگر چمدانت پر از دلخورى باشد خالى اش مى کنى

و باز هم میمانى ...

میمانى و وقتى بخواهى بمانى ، نم باران را رگبار

مى بینى و بهانه اش مى کنى براى نرفتنت !

آرى ،

آمدن دلیل مى خواهد

ماندن بهانه

و رفتن هیچکدام ......

" سهراب سپهرى"

بودن ها و نبودن ها....

آدم‌ها با دلایلِ خاصِ خودشان به زندگی‌ ما وارد میشوند

و با دلایلِ خاصِ خودشان از زندگی‌ِ ما می‌‌روند

نه از آمدن‌ها زیاد خوشحال باش ،

نه از رفتن‌ها زیاد غمگین

تا هستند دوستشان داشته باش

به هر دلیلی‌ که آمده اند

به هر دلیلی‌ که هستند

بودنشان را دوست داشته باش ... بی‌ هیچ دلیلی‌

شادمانی‌های بی‌ سبب،

همین دوست داشتن‌هایِ بی‌ چون و چراست

زندگی....

چقدردراشتباهند

آنانکه

به جاى ساده گرفتن زندگى

آن راسرسرى می گیرن

زندگی....

چقدردراشتباهند

آنانکه

به جاى ساده گرفتن زندگى

آن راسرسرى می گیرن
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۱۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۴۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۱۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۸۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۴۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close