زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت

ارسال: #۹۱
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  بچه ها منم میخام ثبت نام کنم.چکار باید کنم؟

شما باید (نام و نام خانوادگی/رشته و گرایش/شهر/شماره موبایل ) خودتونو به آدرس ایمیل sharif_amoozesh@yahoo.com ارسال کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: poldasht , npour , arghavanp
ارسال: #۹۲
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
سلام دوستان گروه سوم :
از فردا تا ۱۷ مهر (هر سه گروه که اسم آنها اعلام شده در همین تاپیک )فرصت دارن برای ثبت نام اقدام کنند.
محمد گائینی
میر نوری فر
ملیسا عباس نژاد فرزانی
پرستو مهربان
زهرا سادات رضوی نژاد
مهدی دژکام
مصطفی سنجری
سیدروزبه سیدی
حسن غریب
سعید فاضلی
حسین قائم مقامی
سارا پورقاز
زینب جعفری جاهد
سروش شیخ الحکمایی
سعید محمدی اقدم،
محسن اخلاقی
حامد معتمدکیا
مسعود محمدزاده مقدم
ویدا سلیمانی
مریم امیدی
امید امیری خیرآباد
عارفه مشایخی
ازاده بنان
نازنین شجون نژاد
مهدی سپهر
سارا رجب زاده
رضا لشگری
همایون چعب
فریدون مرادی
مرتضی دستوری بیلندی
فاطمه بلندیان
الهام قاسمیانی
محمد زین العا بدین بور
میلاد قاسمی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سارا رجب زاده , npour , poldasht
ارسال: #۹۳
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط سارا رجب زاده.)
مرسیSmile اولین ازمون کیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۹۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)سارا رجب زاده نوشته شده توسط:  مرسیSmile اولین ازمون کیه؟

تاریخ آزمونارو گذاشتم براتون دوست عزیز

فایل‌(های) پیوست شده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سارا رجب زاده , npour , poldasht
ارسال: #۹۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
خیلی هم ممنون ؛) Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ziba.O
ارسال: #۹۶
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
بچه ها ثبت نام ارشد کی هست؟ میدونین تقریبا کی شروع میشه؟ میترسم متوجه نشم یه موقع ببینم مهلت تموم شده؟

Sent from my C6603

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poldasht
ارسال: #۹۷
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط poldasht.)
دوستان من امروز رفتم ثبت نام کنم، ظاهرا از تهران با نمایندگی تماس نگرفته بودند. شما نظرتون چیه؟

مشکل اینجاست که ۱ ساعت راه رفتم تا برسم به شهرستان مقصد، یه ساعتم برگشت Smile نتیجه ای هم نگرفتم!

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  بچه ها ثبت نام ارشد کی هست؟ میدونین تقریبا کی شروع میشه؟ میترسم متوجه نشم یه موقع ببینم مهلت تموم شده؟

سال پیش از ۱۲ آبان تا ۱۹ آبان بود.

ورود به سایت ->

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

۰
۰
ارسال: #۹۸
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
سلام، من ایمیل فرستادم چقدر بعد میتونم برم برا ثبت نام؟
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط ziba.O.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  بچه ها ثبت نام ارشد کی هست؟ میدونین تقریبا کی شروع میشه؟ میترسم متوجه نشم یه موقع ببینم مهلت تموم شده؟

Sent from my C6603

اعلام کردن امسال ثبت نام ۱۷آبان تا ۲۵ آبان ماهه.Confused

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)arghavanp نوشته شده توسط:  سلام، من ایمیل فرستادم چقدر بعد میتونم برم برا ثبت نام؟

بعد اینکه اسامی تو مانشت اعلام شه به شهرستانا ایمیل میشه

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)arghavanp نوشته شده توسط:  سلام، من ایمیل فرستادم چقدر بعد میتونم برم برا ثبت نام؟

بعد اینکه اسامی تو مانشت اعلام شه به شهرستانا ایمیل میشه

۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ
من دیر رسیدم؟ یا هنوزم میشه مشخصات رو ایمیل کرد؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)davoud742 نوشته شده توسط:  من دیر رسیدم؟ یا هنوزم میشه مشخصات رو ایمیل کرد؟

با خانم ناصری تماس بگیرید.

۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط davoud742.)
تماس گرفتم، ایشون فرمودن که اگر تعداد به حدود ۲۰ نفر برسه اسامی رو به عنوان گروه چهارم به نمایندگی ها اعلام میدارن
بنده عرض کردم که چه زمان مشخص میشه که گروه چهارمی در کار خواهد بود یا خیر؟ موکول کردن به دوشنبه عصر.

نتیجه اینکه اگر خودتون یا دوستی، آشنایی رو سراغ دارید یا داشتید که قصد شرکت در این کار بشردوستانه رو داشتند، مرحمت کنید تا دوشنبه اطلاعات فوق الذکر را به ایمیل مربوطه ارسال کنید
باشد که همگی رستگار شویم به امید حق.
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخ جون اسم من هست
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ
سلام دوستان
من هم میخوام آزمون های مدرسان رو شرکت کنم ولی فقط جامع ها رو ، منم میتونم اسم بنویسم و تخفیف بگیرم؟

برای زیبا زندگی نکردن

کوتاهی عمر را بهانه نکن

عمر کوتاه نیست

ما کوتاهی می کنیم ...!
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان اسامی گروه چهارم :
(ضمن اینکه بعضی از دوستان رشته کامپیوتر و it نبودن ،اما مثل اینکه ایمیل زدن به مدرسان شریف..این دوستان شامل تخفیف نمیشوند ..باید از نمایندگی شهرشون برای تخفیف سوال کنند)
فاطمه فرجی
فاطمه بندی
سیده زهرا سیدی
الهه نصوحی
مرضیه عبیدی
بنده محمد عباسیان
محمد خوش آیند
هادی صفری
سمیرا درویشی
زهراغلامعلی زاده
جواد علی بلندی
داود گراوند
فاطمه یوسفی
فاطمه امیری
پریسا جوکار
سعیده آهنگری
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۶۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۷۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۳ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close