زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همچین چیزی واقعیت داره؟؟؟؟!!!!

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ
Photo همچین چیزی واقعیت داره؟؟؟؟!!!!
دوستانی که روزانه قبول شده همچین فرمی پر کردن؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
RE: همچین چیزی واقعیت داره؟؟؟؟!!!!
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  دوستانی که روزانه قبول شده همچین فرمی پر کردن؟؟؟
منم شنیدم اینو.دولت ایرن اینجوره.حتی اگه روزانه بخونین آخر کار که مدرکو خواستین باید پول دوران تحصیل رو بهشون بدین وگرنه بهتون نمیدن.اینجا ایران استت.....Angel
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط gogooli.)
من کارشناسی روزانه بودم وقتی درسم تموم شد گواهی موقت دادن در اون نوشته بود نامبرده در دوران تحصیل به مدت ۴ سال از مزایا آموزش رایگان بهره مند بوده و مدت ۴سال تعهد خدمت در ایران را دارد...
آن موقع فرمی پر نکرده بودیم ارشد رو نمی دونم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط hamid1989.)
من دیروز واسه ثبت نام رفتم دانشگاه، یه سری فرم دادن پر کنیم، من که عنوان فرم ها رو نخوندم فقط فیلدها رو پر کردم و مثل عقد نامه نخونده امضاء کردم! Big Grin Tongue
حالا این که همچین چیزی هم بینشون بود یا نه نمیدونم!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
این که عادیه که. نیازی به پر کردن فرم هم نبود چون یه جوری قانون وزارت علوم هست. برای کارشناسی، بستگی به سهمیه‌ی منطقه و سال ورود داره، الان خیلی گرون شده و فکر کنم منطقه‌ی ۳ ورودی ۹۰ به بعد باید یه ۲۰ تومن خالی کنند، ولی ارشد تقریباً با پول شبانه برابری می‌کنه، حتی پارسال پول شبانه کمتر از پول آزاد کردن مدرک میشد (اگر شبانه خونده باشید نیازی به پول آزاد کردن مدرک هنگام اپلای نیست).
البته برای کسانی که نمی‌خواین اپلای کنند نیازی به خرید مدرک نیست. اصل مدرک رو دانشگاه مقصد میخواد برای همین نیازه آزاد کنید. اگر درخواست کار از طریق وزارت کار بدید و بعد از ۱ سال کار گیرتون نیاد، نصف پول کم میشه، بعد از ۲ سال هم اگه کار گیرتون نیومد میتونید رایگان آزاد کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
من پسر داییم ارومیه لیسانس گرفت ولی پولی نداد الانم برای دکتری امریکاست ارشدم شبانه دانشگاه تهران بود ولی از این حرفا ما نشنیدیم نمیدونم والا چی بگم!!!!!!!!!!!!!

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من واسه کارشناسیم یادم نمیاد که چنین چیزی امضا کرده باشم. -شایدم امضا کردم-
ولی واسه ارشد امضا کردم و البته خیلی هم تعجب کردم.

خوب من فیلم یاد هندستون کرده چیکار کنم؟؟؟؟؟

این برگه برای اینه که شما یه موقع فیلت یاد هندستون نکنه و البته اگه خاصی بری پولشو باید بدی.
یادمه تو دوران کارشناسیمون میگفتند -سال ۸۶- یکی از اساتید ۵۰ یا ۶۰ میلیون داده و این مزخرفات رو بازخرید کرد یعنی یه جورایی دیگه زیر دین وزارت علوم نباشه و رفت پی کار خودش که اصطلاحا اینجا هم نوشته خرید مدرک. واسه اینکه بخواهید برید اونطرف اقامت هم -طبق چیزایی که شنیدم- باید مدرکتون رو بخرید ظاهرا لیسانس ۵ میلیون و ارشد ۱۵ میلیون.

اطلاعاتی که بالا دادم فقط شنیده ها بوده و هیچ گونه تعهدی نسبت به حقیقت داشتن ارقام ندارم

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  من کارشناسی روزانه بودم وقتی درسم تموم شد گواهی موقت دادن در اون نوشته بود نامبرده در دوران تحصیل به مدت ۴ سال از مزایا آموزش رایگان بهره مند بوده و مدت ۴سال تعهد خدمت در ایران را دارد...
آن موقع فرمی پر نکرده بودیم ارشد رو نمی دونم.

عجب!!!!!

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , gogooli
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ
ببینید دوستان قضیه از این قراره که کلن دوره های روزانه تعهد خدمت به کشور رو دارن واسه همین تا مدت تعهدشون رو نکزرونن مدرک اصلیشون رو دانشگاه نمیده و اگه بخوای ازادش کنی باید هزینه بدی.یکی از دوستام دوسال پیش داشت میرفت ورودی ۸۶هم بود پنج میلیون واسه لیسانس داد.
ولی مدرک رسمی و اصلی فقط به درد کسایی می خوره که قصد رفتن دارن چون دانشگاه های خارج اون رو قبول دارن ولی تا تو ایرانی مدرک رسمیت رو هم بگیری به کاریت نمیاد چون و مدرک موقت همون کار رو واست میکنه
البته یه کارایی میشه کرد که دورشون زد مثلن تو بعد فراغ التحصیلیت اسمت رو به موسسه کاریابی میدی یه سال اسمت می مونه کاری هم خوب مطمعنن نباید واست پیدا بشه بعد میری دانشگاه و میگی من بعد یک سال کاری پیدا نکردم بعد یه سری مراحل قانونی داره و مدرکت بدون پول اباد میشه ولی خوب کسایی که میرن چون یا در حین تحصیلن و یا اینکه چون بلافاصله بعده فارغ التحصیل شدن کاراشون درست میشه دیگه این یه سال رو وقت ندارن و می خرننش.واسه همین تو ارشد اگه قصد رفتن داری شبانه بوذن به نفعته.
دیگه همین اهان بکی از دوستانم که هم سال خودم بود و خریدش برای ورودی ۸۷ حدودن ۷ملیون داد
یعنی احتمالن ۸۸ و ۸۹ ازین گرون تر میشه
دیگه این چیزایی بود که بلد بودم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , gogooli
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین رتبه قبولی نرم شبانه شریف پایین تر از روزانه اش بود... پس برای همینه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ق.ظ، توسط happy07.)
باز خوبه شما چهار سال تعهدخدمت دارین، مال ما هشت ساله!!!!!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  باز خوبه شما چهار سال تعهدخدمت دارین، مال ما هشت ساله!!!!!
برای دوست من هم ۸سال بود....منطقه ۳ برای کارشناسی ۸سال است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , happy07
ارسال: #۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  باز خوبه شما چهار سال تعهدخدمت دارین، مال ما هشت ساله!!!!!
برای دوست من هم ۸سال بود....منطقه ۳ برای کارشناسی ۸سال است
آها من مدرک موقت خودم رو هنوز درخواست ندادم بیاد، پس شاید منم ۴ سال باش، اخه من منطقه دو هستم و این هشت سال رو تو مدرک موقت دوستم که منطقه سه بود دیدم، چون هم کلاسی بودیم فکر کردم پس برای بنده هم قراره ۸ سال باشهBig Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ق.ظ
منطقه‌ی ۱ کمترین تعهد خدمت و منطقه‌ی ۳ بیشترین تعهد خدمت رو داره. فکر کنم برای ورودی‌های ۹۰ و ۹۰ به بعد، آزاد کردن مدرک منطقه‎ی ۳ دست کم ۱۵ میلیون شده.

البته اگر بتونی ثابت کنی که با رتبه‌ی منطقه‌ی ۱ت هم می‌تونستی همین جایی که قبول شدی رو قبول بشی، یا اینکه رشته‌ای که انتخاب کردی کشوری بوده و ربطی به منطقه نداره (مثل سخت‌افزار)، اونوقت پول معادل با منطقه‌ی ۱ رو میدی. برای این کار میری سازمان سنجش درخواست میدی و بر اساس قبولی‌های اون سال اعلام می‌کنند که می‌تونی منطقه‌ی ۱ بشی یا خیر، بعد فکر کنم نامه میدن و میبری به وزارت علوم. یه کمی دوندگی داره ولی ارزشش رو داره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۱۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۸۸۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  آزمون استخدامی هواشناسی داخل ایران وجود داره؟ عباس۱ ۰ ۲,۰۰۵ ۲۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عباس۱
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۸۱۵ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close