زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش ۹۳ امیر کبیر

ارسال: #۳۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ
RE: هوش ۹۳ امیر کبیر
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  اطلاعیه ثبت نام خوابگاه :
aut.ac.ir/general/2.pdf

واقعا از این تند تر نمیتونستن بنویسن!
به من گفتن تعداد کمی خوابگاه گیرشون میاد، چون اول باید به دکترا خوابگاه بدن بعد به بدون کنکور ها و بعد اگر چیزی موند برای ارشد Undecided

کار، تلاش، امید، صبر ....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ
هوش ۹۳ امیر کبیر
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  کسی میدونه کجای دفترچه کنکور نوشته بودند که خوابگاه نمیدن. من هر چی گشتم نبود

صفحه ۱۸۷ . پیوست ها. شرایط و توضیحات مربوط به برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی.
از اینجا دانلود کنین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته آخرش به همه خوابگاه میدن. دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره Wink
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۳۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
بچه ها بهتون جبرانی دادن؟ اینارُ کِی باید برداشت؟ حتمن ترم اول باید باشه یا مهم نیس چه ترمی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۳۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
برای من ساختمان رُ جبرانی زد اما ساعتی که ارائه شده نمیتونم بردارم، میخام ترم دوم بردارم Undecided اگه بشه
راستی از این درسایی که ارائه دادن چنتا برداریم؟ و کدومارُ؟ که هم خدا خوشش بیاد هم بنده خدا Smile
ترجیحن کی تکلیف کمتر میده Smile Tongue
راستی سمینارم ترم اول باید برداریم که اینم دوتا زده بود کدوم بهتر؟ (همایون پور یا صفابخش)
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  ساختمان که جزو دروس جبرانی نبود. مطمئتی ساختمان بهت داد؟
آره زیر برگم نوشت گذاشت تو پروندم شده بودم ۱۰:۷۵
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط pkpooria.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  این زنه به من گفت این ۴ تا درس رو باید چک کنیم
الگول - برنامه پیشرفته - هوش - آمار
ساختمان رو اسم نیاورد.
آقا من حس بدی دارم نکنه این زنه نابلد گیر آورده کرده تو پاچم!؟ SadAngry

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من که میخوام اینا رو بردارم اگه بشه
شناسایی آمار الگو
شبکه عصبی
پردازش تکاملی
که همش تو روز یکشنبه و سه شنبه است
و یادگیری ماشین
که شنبه و دوشنبه است
منم همینا رُ میخام ولی زنه بهم گفت حتمن باید ترم اول سمینارم برداری، که در آن صورت مشکلی که هست اینه که واحداش زیاد میشه تا چنتا میتونیم برداریم!؟ و البته مهمتر اینکه با این بد نامی امیرکبیر چنتاشُ میتونیم بپاسیم!!؟

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  برادران عزیز.
من الان زنگول زدم به یکی از بچه ها . میگفت : سیمنار بعد ازتعیین پروژه و استاد راهنماست
دوم اینکه باید بر اساس علایق درسها رو بردارید که من چون یادگیری ماشین دوست میدارم اون ۴ تایی که گفتم رو برمیدارم

در ضمن حواستون به درسهای مباحث ویژه باشه. مثلا من میخواستم یادگیری ماشین بردارم ولی چون اولش مباحث ویژه خورده ، ظاهرا با خود یادگیری ماشین فرق میکنه.

و دیگه اینکه من ترم یک و دو رو میخوام هر ترم ۱۲ واحد بردارم که شر درسها کنده بشه و سال بعد برم سراغ پروژه. البته نمیدونم این کارم تا چه حد خریته
آقا دستت درد نکنه مسئله حل شد
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
حالا درسته امیرکبیر و اکشن!
اما دیگه اینقد!! کمی عشق و محبت هم لازمه Heart
البته اون پلخمونت رُ حتمن بیار ببینیم چیه Undecided
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
هوش ۹۳ امیر کبیر
سمینار که حتمن باید برداریم.
به جز اون فک کنم سه تا درس برداریم بس باشه. حالا چه عجله ای دارین شما؟!

درس ساختمان داده هم جزء پیش نیاز ها بود. برای من چک کرد یادمه :دی

برای اینکه ترم اول هم دروسی که پیش نیاز خوردیم رو برنداریم پرسیدم، گفتن با مدیر گروه هماهنگ کنین. حالا که نیست نمیدونم دیگه باید چیکار کنیم :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pkpooria
ارسال: #۳۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من امروز با دوتا ارشد دیگه صحبت کردم ، میگفتند سمینار رو ترم دو یا سه برمیدارند و دور از منطقه ترم یک باشه. چون تاکید میکردند وقتی هنوز موضوع پروژه نداری چی رو میخوای سمینار بدی.
مگه اینکه اینها بخوان تو همون یک ماه اول ، مجبورمون کنند که موضوع پروژمون را تعیین کنیم.
استاد راهنما رو باید تا آخر مهر انتخاب کنی وگرنه آموزش محور میشی!
در مورد موضوع هم یک ترم بیشتر وقت نداری.
ضمننا نیازی نیست که موضوع سمینار با موضوع پایان نامه یکی باشه، اما اگر اینطوری باشه بهتره.
آقا یه پیشنهاد دوستانه: تعداد واحد هاتو کاهش بده، خیلی خطرناکهSad
از جمله ضرر های تمام نکردن ارشد در دو سال:
۱/ ۱/۵ نمره از پایان نامه شما کم میشه
۲/ به ازای هر هفته اضافه تا زمانی که دفاع می کنید باید ۵۰ هزار تومن پرداخت کنید.
ضمننا من ۲ روز پیش گشتم آمار یه نفر با معدل ۱۸/۵ توی هوش رو گرفتم. پس میشه با برنامه و البته خیلی زیاد خوندن Tongue نمره بالا گرفت.

کار، تلاش، امید، صبر ....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۴۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
هوش ۹۳ امیر کبیر
روز ثبت نام گفتند سمینار رو حتمن ترم اول بردارین. اجباریه اصن
من که پرسیدم بهم گفتن ما این ترم فقط درس رو بر میداریم بقیه میان برامون ارائه میدن. ترم های بعد این درس هنوز تو پورتال میمونه و نوبت ما میشه که ارائه بدیم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط pkpooria.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  سمینار که حتمن باید برداریم.
به جز اون فک کنم سه تا درس برداریم بس باشه. حالا چه عجله ای دارین شما؟!

درس ساختمان داده هم جزء پیش نیاز ها بود. برای من چک کرد یادمه :دی

برای اینکه ترم اول هم دروسی که پیش نیاز خوردیم رو برنداریم پرسیدم، گفتن با مدیر گروه هماهنگ کنین. حالا که نیست نمیدونم دیگه باید چیکار کنیم :دی
دستت درد نکنه کلن شبهات رُ پوشش دادی

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  روز ثبت نام گفتند سمینار رو حتمن ترم اول بردارین. اجباریه اصن
من که پرسیدم بهم گفتن ما این ترم فقط درس رو بر میداریم بقیه میان برامون ارائه میدن. ترم های بعد این درس هنوز تو پورتال میمونه و نوبت ما میشه که ارائه بدیم
باریکلا بقیه!! پس درس دور همیه! برداریم دور هم باشیمBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: PanizIr
ارسال: #۴۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ
هوش ۹۳ امیر کبیر
اونایی که برد دانشکده رو ندیدن هم بگم که سمینار هر گروهش اینطور که معمولا برای یه گرایشه. فکر کنم باید دقت کنیم که سمینار یه گروه دیگه رو برنداریم. روی برد نوشته. مثلا برای نرم افزار نوشته میبدی

برای جبرانی هم میتونید با هماهنگی مدیر گروه ترم اول برندارید. حداقل برای من که جور شد.

یه مشکلی بچه ها تو گروه شبکه داشتن که چند تا درس مباحث ویژه ارایه شده بود این رو هم دوستم از صاحب الزمانی پرسید گفت فقط یک درس مباحث ویژه میتونید بردارید

سمینار رو هم من از یکی از بچه ها معماری پرسیدم که اینجوریه که دور همی باشه بقیه بیان؟ گفت نه. درسته سمینار تو پرتال میمونه و همینطور ادامه داره ولی شما هم ارایه میدید. مثلا یکی از اولین ارایه هایی که اون داده بود این بود که باید می رفت ببینه استادش تو آزش روی چه موضوعاتی کار میکنه یه ارایه ای روی اونها میداد. بیشتر در واقع مجبور کردن دانشجو به آشنایی با فیلد ها بود

من گرایشم هوش نیست ولی این چند روز زیاد دانشگاه رفتم همینجوری تاپیک رو که میخوندم دیدم به این موارد مربوطه گفتم بگم Smile

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad , PanizIr , pkpooria , masoud67
ارسال: #۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط pkpooria.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  اونایی که برد دانشکده رو ندیدن هم بگم که سمینار هر گروهش اینطور که معمولا برای یه گرایشه. فکر کنم باید دقت کنیم که سمینار یه گروه دیگه رو برنداریم. روی برد نوشته.

برای هوش دو تا زده بود یکی برای گروه ۵ یکی گروه ۳ ! کدوم برای گروه ماست ( اصلیه ) و اون یکی برای چه گروهیه که ما میتونیم برداریم!؟
اصن کدوم بهتره ( ینی خیلی سخت نمیگیره Tongue )
یکیش شنبه با صفا بخشه و اون یکی یکشنبه با همایون پور که روزش بهتره ( با بقیه درساست )
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط matt2007.)
هوش ۹۳ امیر کبیر
ببین من دقیق نمیدونم ولی تو سایت دانشکده که بودم ثبت نام بچه های کارشناسی رو دیدم
همون قسمتی که الان اسم درس ها هست و تیک میشه زد موقع ثبت نام میتونی برشون داری یا تو قسمت درس های اخذ شده یه فیلد هم میاد که شماره درس رو میزنی برمیداری
فکر نکنم. از صبحه معمولا. (باز مطمئن نیستم ولی کارشناسی ها از صبح بودن احتمالا اینم از صبحه)
گزینه اول چیه؟

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , PanizIr , pkpooria
ارسال: #۴۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ
هوش ۹۳ امیر کبیر
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  کسی خبر نداره ثبت نام چه ریختیه؟ آخه این پورتال واقعا نوستاله
ساعت ۱۲ شب شروع میشه ؟
توی قسمت ثبت نام باید بریم یا جای دیگه؟
این گزینه اول!!! که تو صفحه اول پورتال زده یعنی چه؟

بله همینطوری که دوستمون گفتن هست

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  ببین من دقیق نمیدونم ولی تو سایت دانشکده که بودم ثبت نام بچه های کارشناسی رو دیدم
همون قسمتی که الان اسم درس ها هست و تیک میشه زد موقع ثبت نام میتونی برشون داری یا تو قسمت درس های اخذ شده یه فیلد هم میاد که شماره درس رو میزنی برمیداری
فکر نکنم. از صبحه معمولا. (باز مطمئن نیستم ولی کارشناسی ها از صبح بودن احتمالا اینم از صبحه)
گزینه اول چیه؟

ساعت ۸ شروع میشه
گزینه اول هم همون اخذ شده هست. جایی که میشه کد درس و شماره گروه رو وارد کنیم و درس رو اخذ کنیم
بچه هایی که میخوان درس جبرانی بردارن به ظرفیت درسها هم نگاه کنن بد نیست
انتخاب واحد بچه های کارشناسی تموم شده وازاغلب درسها ظرفیت کمی مونده. اگه گیرشون نیومد باید بگن ظرفیت اضافه کنن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۰۳ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  پردیس گرمسار امیر کبیر kolak1991 ۰ ۱,۸۷۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۶۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  راهنمایی میان شبانه تهران و روزانه امیر کبیر peymankop ۲ ۲,۶۰۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh_am
  روزانه بهشتی یا شبانه تهران و امیر کبیر ghasedak29 ۴ ۶,۰۷۴ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  نرم افزار تهران یا امیر کبیر ...؟ چرا ؟ m.reza ۱۰ ۸,۱۰۸ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hani89
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close