زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست جابه جایی دانشگاه

ارسال: #۱۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
RE: درخواست جابه جایی دانشگاه
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  سلام مرسی از پست خوبتون
منم نرم شریف شبانه هستم (آموزش محور)
دوست دارم با یه روزانه صنعتی اصفهان یا اصفهان جابه جا بشم
شاید انتقال از روزانه به شبانه امکان داشته باشه یا نه رو نمی دونم
شاید یکی پیدا باشه که دانشگاههای اصفهان باشه و بخواد شریف درس بخونه و هزینه اش براش مهم نباش!!!

قطعا پیدا میشه فردی که بخواد به هر قیمتی شریف باشه

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)matias نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه نتایج اومده و کارنامه نهایی و شهرهای دیگری که در اولویتهای بعدی قبول شدید ۸ شهریور اعلام میشه..

سلام ببخشین یه سوال داشتم توی اون کارنامه ۸ شهریور اولویتهای بعدی قبول شده باشیم میتونیم در اون اولویتهای بعدی ثبت نام کنیم؟

نخیر اگه اینجور بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد! و اصلا چه نیازی بود یک رشته رو به عنوان قبولی اعلام کنند
تنها راه شما اینه که جابحا بشید با فرد دیگه یا انتقال عادی بگیرید هرچند راه دوم تغریبا غیر ممکنه اما یه راه هست
همواره هستن تعدادی افراد که بعد قبولی هم به دلیل عدم رضایت یا مشکلات دیگه اصلا ثبت نام نمیکنند مخصوصا در قسمت شبانه و دانشگاه هم چون یکنفر هست دیگه براش تکمیل ظرفیت انجام نمیدن و جاش خالی میمونه شما میتونین از آموزش دانشگاه بپرسید آیا همه ثبت نام کردن و اگه نکرده بودن سریعا درخواست انتقال بدین

انوقت اگه قبول کردن انتقالی دائم می شیم؟و از بهمن می ریم اون یکی دانشگاه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط matias.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  انوقت اگه قبول کردن انتقالی دائم می شیم؟و از بهمن می ریم اون یکی دانشگاه؟

اگه دانشگاه ورودی بهمن ارشد داشته باشه شاید از بهمن برین.. اما اگه کاراتون رو زود انجام بدین و با ورودی مهر قبولتون کنند و قبل حذف و اضافه کاراتون حل بشه از مهر میرین... اتفاقا بعضی از دانشگاه ها چون ورودی بهمن ندارن برا همین تکمیل ظرفیت نمیکنن و جای خالی دارن

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  ببخشید یعنی حتی قبل از ثبت نام در دانشگاه قبولی هم میشه درخواست انتقالی داد؟ مثلا الآن؟؟؟

شما میخوای درخواست رو به کجا بدی!! باید بگی دانشجو مبدا کجایی و مقصدت کجاست؟ خب برای اینکار باید ثبت نام کرده باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , fulgent
ارسال: #۱۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ
هوش روزانه شیراز با هوش علم و صنعت - بهشتی - امیرکبیر یا رباتیک امیرکبیر- و هوش شریف و هوش خواجه نصیر عوض میشه..
اگه کسی خواست پیام بده
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ
من نرم افزار شهید رجایی تهران شبانه قبول شدم با دانشگاه بهتر جابجا می کنمShy
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
کسی نبود که بخواد بیاد دانشگاه ارومیه روزانه شبکه؟

اگه هست بگه جا به جا بشیم...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
سلام، قبولی نرم افزار صنعتی اصفهان دوره ی روزانه هستم با علم و صنعت و یا دیگر دانشگاه های تهران جابه جایی انجام می دهم،
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ
من می خوام برم شبانه مشهد چیکار کنم ؟صبر کنم تا روز ثبت نام؟ جای خالی بود تا مهرمی تونم کارامو راه بندازم؟

رفت
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط matias.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)MRUX90 نوشته شده توسط:  سلام، قبولی نرم افزار صنعتی اصفهان دوره ی روزانه هستم با علم و صنعت و یا دیگر دانشگاه های تهران جابه جایی انجام می دهم،

خب شما با خانم mahsanaderi ‎پیام بدین، شما برین شریف ایشون بیاد اصفهان، قطعا حاضرین برای اسم و اعتبار شریفم شده شهریه بدین نه؟

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  من می خوام برم شبانه مشهد چیکار کنم ؟صبر کنم تا روز ثبت نام؟ جای خالی بود تا مهرمی تونم کارامو راه بندازم؟

قطعا شما دانشگاهی قبول شدین ثبت نام کنید مگر اینکه اصلا نخواید برید و بعد دنبال جابجایی و تکمیل ظرفیت باشید، تا مهر هم بستگی به دوندگی شما و درک متقابل دانشگاه ها داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۲۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ق.ظ
منم روزانه دانشگاه ارومیه هستم گرایش شبکه با دانشگاه مشهد و یا هرکدوم از دانشگاه های تهران عوض میکنم ...
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ
منم هوش روزانه شهید چمران اهواز قبول شدم خواستار جا به جایی با اصفهان یا صنعتی اصفهان
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)amirnem نوشته شده توسط:  کسی نبود که بخواد بیاد دانشگاه ارومیه روزانه شبکه؟

اگه هست بگه جا به جا بشیم...

من میخوام ولی مجازی شیراز قبول شدمSad
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
من نرم افزار شبانه قزوین قبول شدم,اگر کسی با روزانه یا شبانه دانشگاههای تهران تعویض میکنه خبر بده.در صورتی که روزانه تهران باشه میتونم شهریه دوره شبانه رو بهش بدم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
منکه مجازی شیراز (رشته آی تی گرایش تجارت الکترونیک) قبول شدم میتونم با روزانه یا شبانه جایی جابجا کنم؟امکان جابجایی از مجازی به روزانه/شبانه (هر جایی) وجود داره؟
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ
آقاااااااااااااااااااا مجازیا نمیتونن جابجا بشن؟؟؟؟؟؟
۰
۱
ارسال: #۳۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
اگر کسی خواست برای ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه یزد بخونه از دانشگاه تبریز یا شیراز و یا تهران ، پایم بده تا شماره تماس رو بهش بدم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۸۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز برای پایان نامه rasoul1990 ۰ ۱,۴۰۳ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rasoul1990
  درخواست سوالات و تست های شبکه های کامپیوتری دانشگاه mit mohad68 ۰ ۱,۴۹۲ ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف Citrus ۴ ۳,۴۷۳ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Citrus
  با ۶۵۳ نرم افزار جایی قبول شد؟ dhgh ۱ ۱,۳۹۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۰۱۷
  درخواست راهنمایی جهت انتخاب رشته و دانشگاه hsehat ۰ ۱,۰۴۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hsehat
  درخواست راهنمایی: با ۳۴۵ نرم افزار امکان قبولی در چه دانشگاه هایی هست؟ nazila73 ۰ ۹۴۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close