زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز برای پایان نامه

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط rasoul1990.)
درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز برای پایان نامه
با سلام و احترام
اینجانب دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز در حال تحصیل می باشم.
موضوع پایان نامه من در مورد توازن بار در اینترنت اشیا می باشد. با جستجوهای فراوان برای دانلود مقالات برای موضوع پایان نامه به پایان نامه ای بر خوردم که در زمینه موضوع من کار شده است، این پایان نامه رو یکی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز کار کردن، ولی متاسفانه با توجه به بعد مسافت زیادی که بین محل سکونت بنده و دانشگاه صنعتی شیراز وجود داره، امکان دسترسی فیزیکی به مخزن پایان نامه های دانشگاه رو ندارم. در سیستم کتابخنه اینترنتی یونی در دسترس هست ولی فقط برای خود دانشجویان یونی صنعتی شیراز در دسترس هست و من نمی تونم دانلود کنم، از دوستانی که در این دانشگاه در حال تحصیل هستن خواهشا کمک کنند
با تشکر از توجهتان
------------------------------------------
شماره تماس و تلگرام: ۰۹۳۳۳۵۳۹۶۲۱
ایمیل : rasoul.minavand@gmail.com
------------------------------------------
موضوع پایان نامه:ارائه روشی جدید در توازن بار پروتکل مسیریابی RPL در شبکه‌های کم توان و پراتلاف
نام دانشجو: احمدرضا پرنیا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۶۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۸۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۸۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close