زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داستان غم انگیز حداقل برای خود من

ارسال: #۱۶
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
من هم هستم. اگه از طریق مانشت هم میخواهید کاری کنید باز هم بفرمایید تا بکنم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۷
۲۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Msccom.)
داستان غم انگیز برای همه
من هم به شدت هستم...
بنظرم تایتل این موضوع رو عوض کنید بهتره

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: داستان غم انگیز حداقل برای خود من
بزرگان و مدیران سایت یه تصمیم بگیرن واسه جمع آوری کمک‌ها آقای تنهایی مدیر عزیز یه تصیم راهبردی بگیرید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
من فکر می کنم اگه مدیران محترم این کار رو به دست بگیرن خیلی بهتره اگه مانشت این کار رو انجام بده خیلی بهتر خواهد بود .اگه موافقید مخصوصا مدیران به نظرم یه حساب باشه یا همون حساب مانشت میشه این کار رو کرد واگه دوستان جمع بشن میشه کاهای خوبی برای این دوستمون کرد هم برای درمانش وهم برای این دلمشغولی کوچکی داره واین دلخوشی کوچولوش که دلش هم شاد شود .ما یه فامیلی داشتیم‌ام اس داشت اما با دوا ودرمون خوب شده یعنی خیلی کمتر شده وبه قول آفاق عزیز هزینه های درمانش خیلی گران هست اگه ماهیانه یه مبلغ ناچیزی را پرداخت کنیم می تونیم با کمک هم مبلغ دارو هاش رو پرداخت کنیم اگه هم فرد خیر باشه که خدا خیرش بده دوستان نظر شون چیه ؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط ali_computer69.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  من فکر می کنم اگه مدیران محترم این کار رو به دست بگیرن خیلی بهتره اگه مانشت این کار رو انجام بده خیلی بهتر خواهد بود .اگه موافقید مخصوصا مدیران به نظرم یه حساب باشه یا همون حساب مانشت میشه این کار رو کرد واگه دوستان جمع بشن میشه کاهای خوبی برای این دوستمون کرد هم برای درمانش وهم برای این دلمشغولی کوچکی داره واین دلخوشی کوچولوش که دلش هم شاد شود .ما یه فامیلی داشتیم‌ام اس داشت اما با دوا ودرمون خوب شده یعنی خیلی کمتر شده وبه قول آفاق عزیز هزینه های درمانش خیلی گران هست اگه ماهیانه یه مبلغ ناچیزی را پرداخت کنیم می تونیم با کمک هم مبلغ دارو هاش رو پرداخت کنیم اگه هم فرد خیر باشه که خدا خیرش بده دوستان نظر شون چیه ؟

فوف العاده خوبه
آقای تنهایی مدیر عزیز یه تصیمی بگیرید دوست دارم فردا که تولدشه برم خبر خوش رو بهش بدم که اینجا چند تا دوست داره.کاش می شد بچه‌ها اینجا واسش مینوشتن من فردا واسش چاپ میکردم میبردم راستی نظرتون چیه . چی واسش بگیرم واسه کادوی تولد؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
بچه‌ها بیماران msیک انجمن حمایتی دارند بهمین نام. این انجمن ثبت شده و قانونی است و امکاناتی هم اینجور انجمنها دارند برای مسائل درمانی ودارویی. یعنی ممکنه هر چقدر هم پول داشته باشید نتونید براحتی داروهای اینها را وارد کنید. چون مجوز را انجمن داره. از طرفی این بیماری درمان نداره فقط سرعت پیشرفتش کم میشه. بنابراین بیماران باید تا زمان حیات تحت پوشش باشند.بنظرم برای حمایت درمانی بهتره به اون انجمن رجوع بشه. محلش هم فکر کنم تهران خیابان قرنی نزدیک پل کریمخان هست. در سایر مسائل میشه به بیمار کمک کرد.شماره حساب هم دارد. در سایر مسائل میشه مستقیما" به بیمار کمک کرد. مثلا" کامپیوتری واسه اش خرید یا چیز دیگر... البته من خبر ندارم که این بیماری جزء بیماریهای خاص هست یانه. چون بیماریهای خاص خودش هم یک مرکز حمایتی داره. کلا" میخوام بگم بیمار ولو دارای وضع اقتصادی خوب در اینجور بیماریها باید به انجمن حمایتی مراجعه کنه. بهر حال برای اطلاع بیشتر من از ۱۱۸ شماره اش رو گرفتم۶۶۴۹۰۹۴۵-۶۶۹۵۳۹۰۷الی ۹
فردا زنگ میزنم و اطلاع رسانی میکنم.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Msccom , ایرسا
ارسال: #۲۲
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
فرداد جان شما از طرف مانشت یه شماره حساب بده تا بچه‌هایی که می‌خوان کمک کنن واریز نمایند. منم همین‌جا فرداد رو کاملاً تایید می‌کنم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69 , Msccom , Fardad-A , ایرسا
ارسال: #۲۳
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بچه‌ها بیماران msیک انجمن حمایتی دارند بهمین نام. این انجمن ثبت شده و قانونی است و امکاناتی هم اینجور انجمنها دارند برای مسائل درمانی ودارویی. یعنی ممکنه هر چقدر هم پول داشته باشید نتونید براحتی داروهای اینها را وارد کنید. چون مجوز را انجمن داره. از طرفی این بیماری درمان نداره فقط سرعت پیشرفتش کم میشه. بنابراین بیماران باید تا زمان حیات تحت پوشش باشند.بنظرم برای حمایت درمانی بهتره به اون انجمن رجوع بشه. محلش هم فکر کنم تهران خیابان قرنی نزدیک پل کریمخان هست. در سایر مسائل میشه به بیمار کمک کرد.شماره حساب هم دارد. در سایر مسائل میشه مستقیما" به بیمار کمک کرد. مثلا" کامپیوتری واسه اش خرید یا چیز دیگر... البته من خبر ندارم که این بیماری جزء بیماریهای خاص هست یانه. چون بیماریهای خاص خودش هم یک مرکز حمایتی داره. کلا" میخوام بگم بیمار ولو دارای وضع اقتصادی خوب در اینجور بیماریها باید به انجمن حمایتی مراجعه کنه. بهر حال برای اطلاع بیشتر من از ۱۱۸ شماره اش رو گرفتم۶۶۴۹۰۹۴۵-۶۶۹۵۳۹۰۷الی ۹
فردا زنگ میزنم و اطلاع رسانی میکنم.
یعنی میگید واسه لپ تاپ و ... هم بزاریم این انجمن ببینم کی واسش بگیره؟
یعنی فقط به این انجمن اکتفا کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
انگار دقیق نخوندین. گفتم واسه مسائل درمانی باین انجمن مراجعه شود بهتره. در سایر موارد هدیه دادن واسطه نمیخواد.

.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  انگار دقیق نخوندین. گفتم واسه مسائل درمانی باین انجمن مراجعه شود بهتره. در سایر موارد هدیه دادن واسطه نمیخواد.
آره چون که خوب نگرفته بودم سوالی پرسیدم جملات رو آقا فرداد شماره حساب رو بدید واسه واریز کمک‌ها از طرف بچه ها.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
علی جان دقیق‌تر بگو. متوجه نمیشم. منظورت شماره حساب انجمن هست واسه کمکهای درمانی یا یک شماره حساب واسه هدیه و اینجور چیزا.
اگه اولی را میخوای فردا زنگ میزنم می پرسم. اگه دومی را میخوای اجازه بده یا دکتر این تاپیک را بخونه یا من با ایشانصحبت کنم. ببینیم میشه بهمان حساب مانشت واریز کرد یا نه.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۷
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  فرداد جان شما از طرف مانشت یه شماره حساب بده تا بچه‌هایی که می‌خوان کمک کنن واریز نمایند. منم همین‌جا فرداد رو کاملاً تایید می‌کنم.

تازه دیدم . به روی چشم .فردا یک شماره حساب همین جا اعلام میکنم. چون یک حساب بانک سپه هست که استفاده نمیشه و بهتره اون را اعلام کنم تا مشخص باشه.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69 , ایرسا
ارسال: #۲۸
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
اگه شماره کارت بدید خیلی بهتره.

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ب.ظ
منم هستم
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
فرداد جان قرار بود با انجمن ms تماس بگیری ،تماس گرفتی عزیز؟
کاش میشد زودتر تماس بگیری و خبرش رو بذاری من امروز میخوام برم تو جشن تولدش شرکت کنم اگه بشه تا ساعت ۵ و ۶ اگه خبری از اون انجمن گرفتی بگی تا بهش بگم.
دوستان عزیز مانشتی واسه جشن تولدش چی بگیرم؟
نمیدونم واقعا هیچی به فکرم نمیرسه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۲۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۷۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۶ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۶۹۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close